Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Piłki Siatkowej

Zapowiedź 6. kolejki KLF

3 stycznia 2020

W poniedziałkowe popołudnie na parkiet szczygłowickiej hali MOSiR wybiegną piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu, aby rozegrać 6. kolejkę spotkań. Dojdzie w niej do kolejnego meczu na szczycie pomiędzy liderem a wiceliderem rozgrywek.

Czytaj więcej...

MOSiR Knurów z 4 miejscem w lidze KLPS!

11 kwietnia 2017

Drużyna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie zdobyła czwarte miejsce w tegorocznych rozgrywkach Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Rywalizacja o czołowe miejsca była bardzo zacięta lecz tym razem nie udało się awansować na podium. Nasza ekipa przypieczętowała jednak sezon bardzo dobrym spotkaniem zwyciężając 3:2 Ekipę Czwartkową.

Czytaj więcej...

TKKF Mistrzem Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej

11 kwietnia 2017

Jak już wspominaliśmy wcześniej ostatnia kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej zapowiadała się niezwykle ciekawie a to z kilku powodów. Oczywiście najważniejszym celem drużyn było zdobycie mistrzostwa ligi KLPS a szanse na nie miały w dalszym ciągu aż 4 zespoły. W niedzielne przedpołudnie jako pierwsze zagrały zespoły AWRUK Team oraz Gram, Kibicuję, Pomagam. O godzinie 12:00 rozpoczęły sie dwa kolejne pojedynki, w których to zagrały ekipy TKKF Szczygłowice z SALVATOR - em oraz Ekipa Czwartkowa z MOSiR - em Knurów. Przypominamy, iż rozgrywki mają na celu popularyzację  piłki siatkowej w Knurowie w ramach aktywnego spędzania wolnego czasu oraz umożliwienie i prowadzenie rywalizacji pomiędzy drużynami amatorskimi.

Czytaj więcej...

Finałowa kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej - 9.04.2017

31 marca 2017

Już za kilka dni rozegranie zostana finałowa Kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Z racji tego, iż aż cztery drużyny w dalszym ciągu mają szanse na zwyciestwo w lidze zapowiada sie niezwykle ciekawie.  O godzinie 10:00 rewelacja tegorocznych rozgrywek, drużyna beniaminka AWRUK Team zagra z ekipą Gram, Kibicuję, Pomagam. O godzinie 12:00 w kolejnych ważnych spotkaniach zagrają SALVATOR z TKKF Szczygłowice oraz lider Ekipa Czwartkowa z MOSiR - em Knurów. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Walka na całego! Cztery drużyny z szansą na zwycięstwo w lidze!

20 marca 2017

Podsumowując 6 kolejkę tegorocznej Ligi Piłki Siatkowej można podkreślić, iż walka toczy się "na całego". Za nami kolejne bardzo pasjonujące spotkania, gdzie aż dwa kończyły się tie- breakiem. W obu przypadkach mimo dwóch wygranych setów i prowadzeniu 2:0 nie udało się wygrać spotkań. Pewne zwycięstwo odniosła drużyna MOSiR Knurów. Przedstawiamy wyniki spotkań: Ekipa Czwartkowa - TKKF Szczygłowice 2:3, MOSiR Knurów - SALVATOR 3:0, 4FUN - AWRUK TEAM - 2:3. "Pierwsza porażka lidera", "Pewne zwycięstwo MOSiR - u", "Niesamowite spotanie zakończone tie - breakiem" - 0 tym w dalszej części newsa.

Czytaj więcej...

Już w niedziele kolejna kolejka KLPS!

15 marca 2017

W najbliższą niedziele odbędzie sie przedostatnia kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zapowiadają się bardzo ciekawe pojedynki, gdyż w tabeli ligowej wszystko jest jeszcze możliwe. O godzinie 10:00 rozpoczniemy dwa spotkania. SALVATOR zmierzy się z MOSiR -em Knurów natomiast TKKF Szczygłowice zagra z liderem obecnych rozgrywek tj. Ekipą Czwartkową. O godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy 4FUN oraz AWRUK Team. Zapraszamy do kibicowania.

Czytaj więcej...

Przetasowania w tabeli - kolejka KLPS numer 5

7 lutego 2017

W 5 kolejce KLPS - u rozegrano spotkania pomiędzy: TKKF Szczygłowice - Gram Kibicuję, Pomagam 3:0, MOSiR Knurów - 4FUN 3:1, SALVATOR - AWRUK Team 2:3, pauzowała Ekipa Czwartkowa. Zapraszamy do zobaczenia relacji fotograficznej autorstwa Anny Wojnowskiej oraz MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Już 5.02 odbędzie się 5 kolejka KLPS. Liga KLPS wkracza w decydującą fazę!

30 stycznia 2017

5 lutego zapraszamy na halę MOSiR - u w Knurowie do kibicowania drużynom uczestniczącym w rozgrywkach Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Będzie to już piąta kolejka, w której rozegrane zostaną następujące spotkania: TKKF Szczygłowice - Gram, Kibicuję, Pomagam, MOSiR Knurów - 4FUN, SALVATOR - AWRUK Team. Zapowiada się naprawdę ciekawie, gdyż w tabeli rozgrywek wszystko jeszcze jest możliwe. W tej kolejce pauzować będzie Ekipa Czwartkowa.

Czytaj więcej...

Wyniki 4 kolejki KLPS - Kolejka pełna emocji!

24 stycznia 2017

Przedstawiamy wyniki 4 kolejki Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. W trzech rozegranych spotkaniach padły następujące wyniki: TKKF Szczygłowice - AWRUK Team 2:3, EKIPA Czwartkowa - 4FUN 3:2, SALVATOR - Gram, Kibicuję Pomagam 3:2. Informujemy również, iż drużyna JRG Knurów po 2 nierozegranych spotkaniach wycofała się z rozgrywek. Tabela została zweryfikowana a wszystkie wyniki z udziałem tej drużyny zostały anulowane. 

Czytaj więcej...

IV kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej - "Grali dla WOŚP"

17 stycznia 2017

Prezentujemy Państwu relację fotograficzną z 4 kolejki Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć. Już wkrótce ukażą sie wyniki i relacje a działo się naprawdę wiele.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów