Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Spacerkiem po knurowskich lasach z juniorem i seniorem - Nordic Walking z instruktorami - kolejne zajęcia już jutro tj. 25.11.2017

24 listopada 2017

Mamy przyjemność poinformować, iż następne zajęcia pod nazwą "Spacerkiem po knurowskich lasach z juniorem i seniorem - Nordic Walking z Instruktorami" odbędą się już jutro o godzinie 10:30. Grupę zaawansowaną zapraszamy na godzinę 12:00. MOPP w Knurowie oraz MOSiR w Knurowie serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w zajęciach.  Start zaplanowano przy kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie. 

Czytaj więcej...

Kolejne zdjęcia Gram, Kibicuję, Pomagam

23 listopada 2017

Jeszcze nie otrząsłem się po wczorajszej niespodziance piłkarzy, to dziś mój "sen" przeniósł się na siatkarskie parkiety a to za sprawą pana Wojciecha Maroszka oraz pana Marka Lagierskiego, którzy sędziują w siatkarskim świecie. To piękne, że tak wspaniali sędziowie promują nasz projekt GRAM , KIBICUJĘ , POMAGAM - Pomaganie przez Sport, za co jestem naprawdę ogromnie wdzięczny - to bardzo miłe zaskoczenie. Po prostu brakuje słów żeby wyrazić moją wdzięczność. Zachęcam wszystkich do pokazania, że warto pomagać ! Zawszę będę się powtarzał, że SPORT JEST LEKIEM NA WSZYSTKO - relacjonuje szczęśliwy Jacek Szurgot.

Czytaj więcej...

Ruszyli oldboje - wyniki 1 kolejki Miejskiej Ligi Oldbojów

22 listopada 2017

We wtorkowy wieczór na boiskach kompleksu sportowego przy ul. Ułanów ruszyły piłkarskie rozgrywki oldbojów. Mimo padającego deszczu i zimna, zawodnicy nie narzekali na aurę i z pełnym zaangażowaniem rozegrali po dwa spotkania pokazując profesjonalne podejście do futbolu. Warto jeszcze dodać, że w premierowej odsłonie rozgrywek na boisku zobaczyliśmy kilku znanych i zasłużonych zawodników, m.in. byłych graczy piłkarskiej ekstraklasy Romana Skorupę czy Marcina Klaczkę, a także mistrzów Polski w piłce nożnej pięcoosobowej z Rancho Amica: Roberta Szczepanika i Zbigniewa Kapustkę.

Czytaj więcej...

Podziękowania dla zespołu FUTURE FOLK

22 listopada 2017

Serdeczne podziękowania dla zespołu FUTURE FOLK za wspieranie projektu Gram, Kibicuję, Pomagam - pomaganie przez sport. Panowie nieraz pokazali wielkie serce, uczestnicząc w naszych charytatywnych turniejach i koncertach, w których pokazali swój góralski charakter. I tym razem Staszek, Szymek i Matt pokazali, że można na nich liczyć, za co z całego serca dziękuję ! - zrelacjonował Jacek Szurgot

Czytaj więcej...

Marzenia się spełniają :)

22 listopada 2017

Dobro zawsze wraca choć nigdy na to nie czekam, to dziś wróciło pełną parą. Dobro w postaci wspaniałych ludzi, którzy swoją pasją do piłki nożnej tworzą wielką drużynę Górnika Zabrze, która Gra, Kibicuję, Pomaga !! Jestem bardzo wdzięczny całej DRUŻYNIE, że bez wahania przyjmuje nasze zaproszenia na charytatywne inicjatywy, w których pokazują, że pomaganie przez sport jest dobrym sposobem na wszystko! Chciałbym szczególnie podziękować Panom Rafałowi i Łukaszowi Wolsztyńskiemu, którzy bez problemu, a wręcz przeciwnie z wielkim zaangażowaniem, pomogli nam w całej akcji. Wydaje mi się że to sen, że 14krotny Mistrz Polski wspiera nasz projekt GRAM , KIBICUJĘ , POMAGAM – POMAGANIE PRZEZ SPORT ale dodam niech ten sen trwa nadal. Zapraszam wszystkich do promowania POMAGANIA przez SPORT ! - relacjonuje Jacek Szurgot

Czytaj więcej...

Vibovit znów na tarczy - wyniki 4 kolejki KLF

21 listopada 2017

Najwięcej uwagi w 4. kolejce rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu przyciągało spotkanie obrońcy tytułu Vibovitu z młodą drużyną TKKF Mistral Intermarche, która rozpoczęła sezon od dwóch zwycięstw, w tym ważnej wygranej nad Tritechem.  Jak się okazało, ci, którzy liczyli na emocje i wyrównany mecz, na pewno się nie zawiedli. Od początku młodzież Marcina Polywki ruszyła do ataku, a mistrz uważnie się bronił wyprowadzając kontrataki, z których dwa zakończyły się golami. TKKF nadal posiadał optyczną przewagę oddając wiele strzałów, a Bartłomiej Poręba dwoił się troił, aby zachować czyste konto.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kolejne zajęcia już w sobotę

15 listopada 2017

Zapraszamy po raz kolejny na zajęcia Nordic Walking w ramach Budżetu Obywatelskiego. Już w sobotę będzie możliwość wypożyczyć bezpłatnie kije i maszerować po knurowskich lasach. Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz MOSiR Knurów serdecznie zapraszają.

Czytaj więcej...

Gesanet idzie jak burza - wyniki 3 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

14 listopada 2017

W trzeciej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu najwięcej uwagi przyciągał pojedynek trzeciej i czwartej drużyny poprzedniego sezonu: Tritechu i Gesanetu. Zgodnie z oczekiwaniami mecz był bardzo wyrównany, a przez większość czasu na tablicy wyników widniał remis. Po raz drugi w tym sezonie na parkiecie zameldował się Vibovit.  Aktualnie mistrzowie nie mieli problemów z pokonaniem Kornas Teamu i śrubowali indywidualne statystyki strzeleckie. W ostatnim meczu wieczoru Bud-Expert Team zaczął od punktowania Przychodni Prognostic i po 12 minutach prowadził już 4:0.

Czytaj więcej...

Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona za nami

14 listopada 2017

W miniony weekend w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbył sie kolejny Turniej Bokserski imienia Jerzego Krasnożona. Walki rozpoczeły się w piątek 10 listopada a finały odbyły się dwa dni później, tj. w niedziele. Organizatorem Turnieju był Bokserski Klub Sportowy Knurów a współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Prezentujemy Państwu zdjęcia z Turnieju Bokserskiego.

Czytaj więcej...

XIII Bieg Barbórkowy - 3.12.2017

14 listopada 2017

Jesteśmy coraz bliżej kolejnej biegowej imprezy organizowanej przez CRiR BUSHIDO. Przed nami szczęśliwa 13 czyli  “XIII Bieg Barbórkowy”, którego inicjatorem i współorganizatorem jest Maciej Ciepłak. W tym roku widzimy się na starcie 3 grudnia, tradycyjnie o godzinie 12.00. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa! Podjęliśmy się bowiem organizacji “XXII Mistrzostw Polski Górników”.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów