Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków ODWOŁANA!

15 kwietnia 2019

Informujemy, iż Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków zaplanowana na dzień 17 kwietnia zostaje odwołana z powodu sytuacji panującej w oświacie.

Czytaj więcej...

TKKF ze srebrem, Ziaja z tytułem - wyniki 14 kolejki KLF

10 kwietnia 2019

Ostatnia kolejka Knurowskiej Ligi Futsalu wyłoniła drużynę wicemistrzowską i najlepszego snajpera rozgrywek. Mający na swoim koncie przed ostatnią kolejką identyczną liczbę 30 goli Paweł Ziaja (Paderek Team) i Przemysław Jędrzejczak (Bud-Expert Team) spotkali się ze sobą w bezpośrednim pojedynku. Liczący na wicemistrzostwo TKKF Mistral Intermarche musiał pokonać Przychodnię Prognostic i oczekiwać na porażkę Apteki z Vibovitem/IPA. Pierwszy warunek spełniony został błyskawicznie, bo już do przerwy TKKF zaaplikował rywalom 10 goli, a po zakończeniu meczu świętował 200. zwycięstwo w lidze.

Czytaj więcej...

Zajęcia dla dzieci w trakcie strajku nauczycieli - oferta uzupełniająca

9 kwietnia 2019

Na czas strajku nauczycieli, na prośbę Prezydenta Miasta Knurów, została przygotowana oferta uzupełniająca, która od 10 kwietnia 2019 r. pomoże dyrektorom knurowskich placówek oświatowych oraz rodzicom zaopiekować się dziećmi.

Czytaj więcej...

Harmonogram zajęć fitness oraz krótka charakterystyka

5 kwietnia 2019

Przedstawiamy harmonogram zajęć fitness odbywających się na sali Fitness przy ul. Górniczej 2. Ponadto prezentujemy formy i krótkie opisy zajęć Fitness organizowanych przez MOSiR, na które serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

Zmiana godzin otwarcia pływalni krytej "aQuarelax" od 8 kwietnia

4 kwietnia 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że od 8 kwietnia zmianie ulegną godziny otwarcia pływalni krytej "aQuarelax" znajdującej się przy ul. Szpitalnej 23. Od poniedziałku, 8 kwietnia, pływalnia czynna będzie do godz. 21.45, nastomiast sauna sucha czynna będzie do godz. 21.00.

Czytaj więcej...

Zmiana terminu 14 kolejki KLF

2 kwietnia 2019

Zapraszamy wszystkich sympatyków Knurowskiej Ligi Futsalu na ostatnią kolejkę, która odbędzie się we wtorek 9.04.2019. Prezentujemy Państwu harmonogram finałowej kolejki. Program 14. kolejki (wtorek, 9 kwietnia): Paderek Team – Bud-Expert Team (19.00), Gesanet MTS Knurów – Rawimex Knurów (19.50), TKKF Mistral Intermarche - Przychodnia Prognostic  (20.40), Vibovit/IPA - Apteka Św. Barbary Tritech (21.30). 

Czytaj więcej...

Obiekt przy ulicy Górniczej 2 nieczynny w dniu 8.04 od godziny 14:00.

2 kwietnia 2019

Obiekt przy ulicy Górniczej 2 w dniu 8.04.2019 od godziny 14:00 do wtorku 9.04.2019 do godziny 6:00 będzie nieczynny z powodu robót na sieci elektroenergetycznej. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

Fuzja na miarę mistrzostwa

2 kwietnia 2019

Już przed rozpoczęciem obecnego sezonu drużyna Vibovitu/IPA uchodziła za faworyta rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu. Zespół, który w swoim składzie ma aż 6 zawodników, którzy w przeszłości zdobywali tytuł króla strzleców ligi, pozostawił w tyle swoich rywali i jako jedyny do tej pory nie poniósł porażki. Wczoraj wprawdzie rutyniarze do końca nie mogli być pewni wygranej z Paderkiem, ale ostatecznie wygrali w niecodziennych rozmiarach 10:9 i świętowalii swój pierwszy tytuł. Albo inaczej licząc – dwunasty, bo dotychczas Vibovit triumfował w lidze 10 razy, a jedno mistrzostwo zapisała na swoim koncie IPA Knurów.

Czytaj więcej...

Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków 2019 - odwołana!!!

29 marca 2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować oraz zaprosić wszystkie knurowskie Przedszkola do udziału w 6 odsłonie Olimpiady Sportowej dla Przedszkolaków, która odbędzie się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie w dniu 17 kwietnia 2019r. Jest to impreza, która wpisała się już na stałe w kalendarz imprez MOSiRu w Knurowie. Przedszkolaki wezmą udział w konkurencjach sprawnościowych a całość poprowadzą Instruktorzy MOSiR Knurów, pomocnicy z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Pani Sandra oraz Jacek z Gram, Kibicuję, Pomagam. W całą imprezę zaangażowanych jest wiele chętnych osób za co już teraz serdecznie dziękujemy.  Zatem serdecznie zapraszamy przedszkolaków do udziału oraz kibiców do wsparcia młodych sportowców.

Czytaj więcej...

Saunowanie z saunamistrzem - terminy

29 marca 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe organizowane w kwietniu przez MOSiR Knurów. Okazja do tego w środy tj. 10 i 24 kwietnia na pływalni „aQuarelax” przy ul. Szpitalej. Natomiast 3 i 17 kwietnia zapraszamy do aromatycznego saunowania pod okiem saunamistrza na pływalni krytej w Szczygłowicach.  Wszystkie szczegóły na plakacie, obowiązuje limit miejsc. Wstęp tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie pływalni. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów