Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Szukamy chętnych do pomocy przy organizacji przejazdu Tour de Pologne

21 lipca 2017

Już 1 sierpnia 2017 r. przez Knurów przebiegać będzie trasa 4 etapu prestiżowego wyścigu Tour de Pologne. W związku z koniecznością zabezpieczenia trasy przejazdu kolarzy zwracamy się z prośbą do Mieszkanców Knurowa, sympatyków sportu i kolarstwa oraz wolontariuszy  o pomoc w organizacji tego wydarzenia. Szczegóły w piśmie Prezydenta Miasta Knurów.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony: "Modernizacja - Przebudowa Stadionu Miejskiego - Wykonanie kanalizacji deszczowej II etap w Knurowie przy ul. Dworcowej 28" - informacja o unieważnieniu postępowania

19 lipca 2017

Przetarg nieograniczony: "Modernizacja - Przebudowa Stadionu Miejskiego - Wykonanie kanalizacji deszczowej II etap w Knurowie przy ul. Dworcowej 28" - informacja o unieważnieniu postępowania

Czytaj więcej...

Turniej piłki nożnej "ORLIK CUP" - 31.07.2017

14 lipca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej do tworzenia amatorskich drużyn i udziału w turnieju Orlik Cup, który rozegrany zostanie w dniu 31 lipca o godz. 18 na terenie Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów. Turniej ten ma już kilkuletnią tradycję, a przez pewien czas odbywał się w formie rozgrywek ligowych. Zwycięzcą ostatniej edycji była drużyna TS 10ka.pl Zabrze. Więcej informacji na plakacie, zapraszamy!

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie" - informacja o unieważnieniu postępowania

12 lipca 2017

Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie" - informacja o unieważnieniu postępowania.

Czytaj więcej...

Tour de Pologne w Knurowie - 4 etap - Festyn rekreacyjno-sportowy - 01.08.2017

12 lipca 2017

Już 1 sierpnia 2017 r. niezwykła atrakcja dla wszystkich sympatyków sportu, a w szczególności kolarstwa. Przez nasze Miasto przebiegać będzie trasa 4 etapu Tour de Pologne UCI World Tour. Jest to bardzo prestiżowe, międzynarodowe wydarzenie sportowe, które w tym roku po raz pierwszy przejeżdżać będzie przez nasze Miasto. Dodatkowym smaczkiem jest to, że ul. Kosmonautów będzie miejscem premii specjalnej! Ponadto oprócz przejazdu kolarzy na kompleksie boisk przy MSP nr 6 odbędzie się Festyn Rekreacyjno-Sportowy, na którym zaplanowano sporo atrakcji. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Czytaj więcej...

Razem możemy więcej!

12 lipca 2017

To właśnie tym hasłem chciałbym przedstawić dwóch głównych partnerów projektu Gram-Kibicuje-Pomagam. Są nimi Akademia Piłki Nożnej w Knurowie oraz TKKF Ognisko Szczygłowice. Z przesłaniem, że razem możemy więcej zaczynamy nowy rozdział naszego projektu. Już wkrótce więcej szczegółów.

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Knurowski Marsz Nordic Walking - 22.07.2016

10 lipca 2017

Nordic walking to forma rekreacji ruchowej polegająca na marszach ze specjalnymi kijami, która w ostatnim czasie zdobyła sobie liczne grono sympatyków. W porównaniu do zwyczajnego marszu, nordic walking angażuje do pracy znacznie więcej grup mięśniowych oraz stymuluje je w inny sposób poprawiając zdrowie i kondycję fizyczną. Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów ruchu na świeżym powietrzu na Knurowski Marsz, który odbędzie się już 22 lipca. Trasa marszu będzie wiodła ścieżkami leśnymi w rejonie Krywałdu. Zbiórka uczestników od godz. 11.30 przed wejściem na Kąpielisko „Leśne Zacisze”. 

Czytaj więcej...

Marczyński lubi Zacisze

10 lipca 2017

Sebastian Marczyński w odstępie trzech tygodni po raz drugi stanął na podium  Otwartych Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej, które rozgrywane były na terenie  kąpieliska „Leśne Zacisze” w Knurowie. Najpierw w parze z Izabelą Marczyńską zajął trzecie miejsce w turnieju mikstów, wczoraj natomiast w turnieju mężczyzn triumfował w duecie z Konradem Formelą. Para ta wygrała wszystkie swoje pojedynki , w tym finałowy ze zwycięzcami poprzedniego turnieju w Milówce Arturem Bacą i Mateuszem Biernatem.  W meczu o 3. miejsce duet Grzegorz Łata/Przemysław Gepfert pokonał parę Wojciech Karoń/Jan Mach. Warto dodać, że knurowski turniej odbywał się na znakomicie przygotowanych boiskach, zgromadził aż 22 pary i trwał blisko 9 godzin.  Nagrody ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wręczali Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Rzepa oraz dyrektor MOSiR Krzysztof Stolarek. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia z SALSATION z Jagodą Rudnik

8 lipca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza na wakacyjne zajęcia SALSATION z Jagodą Rudnik. motywującego, aby przełamać swoją nieśmiałość i początkowe zakłopotanie. Narzekasz, że brak Ci energii? Trapią Cię kontuzje? Chcesz podnieść świadomość swojego ciała? Dlatego wychodzimy naprzeciw i chcemy Was zachęcić do aktywności, która niesie za sobą same korzyści. Poprawimy Twoją kondycję psychiczną jak i fizyczną. Chcesz poczuć pikantny mix fitnessu i tańca? Poprowadzimy Cię przez taniec z elementami treningu funkcjonalnego. Jeżeli szukasz formy ruchu, która nie będzie dla Ciebie udręką, ale stałaby się przyjemnością, to nasze zajęcia są dla Ciebie! Zapraszamy na SALSATION®! Czym jest SALSATION®?

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie" - informacja z otwarcia ofert

7 lipca 2017

Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie" - informacja z otwarcia ofert.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów