Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - wyniki, fotorelacja

6 marca 2019

Prezentujemy wyniki i czasy przejazdów uzyskane przez uczniów knurowskich szkół podstawowych w Zawodach Narciarskich o puchar Prezydenta Miasta Knurów. Szersza relacja z tego wydarzenia niebawem...

Czytaj więcej...

RAZEM GRAMY KIBICUJEMY POMAGAMY

5 marca 2019

To już 8 edycja Turnieju charytatywnego z inicjatywy projektu GRAM, KIBICUJĘ, POMAGAM . Nie sposób jest wyrazić to co człowiek chciałby napisać po takim wydarzeniu jakie wspólnie z MOSiR Knurów, TKKF Szczygłowice udało nam się stworzyć. Zawsze będziemy powtarzać, że razem możemy więcej ! W turnieju zameldowało się 8 drużyn siatkarskich. Wszyscy zagrali dla Olka!

Czytaj więcej...

Zabójcza końcówka Apteki - wyniki 9 kolejki KLF

5 marca 2019

W dziewiątej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu najciekawiej zapowiadał się pojedynek TKKF Mistral Intermarche z Apteką Św. Barbary Tritechem. Kiedy po 30 minutach gry TKKF prowadził już 3:0, wydawało się, że nic już nie wydrze wygranej drużynie Marcina Polywki. Lider tabeli, Vibovit/IPA, odniósł pewne zwycięstwo w spotkaniu z Przychodnią Prognostic, jednak w końcówce rywal strzelił kilka goli zmniejszając straty. Wygraną odnieśli także piłkarze Gesanetu pokonując Paderek w identycznych rozmiarach, co Vibovit/IPA Przychodnię. Spory zawód sprawił natomiast Bud-Expert Team.

Czytaj więcej...

Saunowanie z saunamistrzem

28 lutego 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe organizowane w marcu przez MOSiR Knurów. Okazja do tego w środy tj. 13 i 27 marca na pływalni „aQuarelax” przy ul. Szpitalej. Natomiast 6 i 20 marca zapraszamy do aromatycznego saunowania pod okiem saunamistrza na pływalni krytej w Szczygłowicach.  Wszystkie szczegóły na plakacie, obowiązuje limit miejsc. Wstęp tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie pływalni. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2019

27 lutego 2019

Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2019 roku przeprowadzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

Czytaj więcej...

Drugi oddech Gesanetu

26 lutego 2019

Najwięcej zainteresowania w ósmej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu wzbudzał mecz Gesanetu z Apteką Św. Barbary Tritechem. "Aptekarze" pomimo objęcia prowadzenia już w 4. minucie dość szybko je stracili, ale jeszcze przed przerwą udało im się wyrównać. Po zmianie stron weteran knurowskich parkietów Dariusz Flis wykończył akcję Damiana Kraski, a następnie rozpoczął się teatr jednego aktora czyli Macieja Stopy. Piłkarz Gesanetu w ciągu 5 minut czterokrotnie wpisał się na listę strzelców i w 36. minucie spotkania na tablicy wyników widniał rezultat 2:8. W końcówce dwa gole Grzegorza Górki nie pomogły zachować twarzy wicemistrzom, którzy rozegrali bardzo słaby mecz tracąc ponad połowę bramek straconych w dotychczasowych siedmiu kolejkach. Co ciekawe, po raz ostatni Apteka Św. Barbary Tritech straciła 8 goli blisko rok temu, bo 12 marca, przegrywając również 4:8 z ...Gesanetem.

Czytaj więcej...

Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów dla szkół podstawowych - 6.03.2019

26 lutego 2019

Już w środę 6 marca kolejna impreza sportowa dla dzieci z knurowskich szkół podstawowych. Tego dnia w Istebnej na gościnnym stoku ośrodka narciarskiego „Złoty Groń” odbędą się Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Na uczestników czekać będzie specjalnie rozstawiony slalom gigant, a dzieci rywalizować będą w aż dziesięciu kategoriach. Zgłoszenia do zawodów poprzez szkoły, serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Lodowisko sezonowe nieczynne

25 lutego 2019

Informujemy Naszych klientów, że lodowisko sezonowe przy ulicy Ułanów 8 od dzisiaj, tj. 25 lutego będzie nieczynne. Dziękujemy za korzystanie z naszej zimowej oferty i zapraszamy ponownie w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Lanie na pożegnanie

25 lutego 2019

Wysoką porażką zakończyło się niedzielne spotkanie MTS Knurów w rozgrywkach 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu. Knurowanie, którzy po raz ostatni w tym sezonie zaprezentowali się w roli gospodarza, nie mieli nic do powiedzenia w meczu przeciwko Kamionce Mikołów. Jedynie przez kilka pierwszych minut udało im się utrzymywać wynik bezbramkowy, potem już goście regularnie trafiali do bramki knurowian kończąc ostatecznie z 14 trafieniami. Piłlkarze MTS-u mieli wprawdzie kilka szans na zdobycie honorowej bramki, ale na przeszkodzie stał dobrze dysponowany golkiper Kamionki.

 

Czytaj więcej...

"Aktywne ferie z MOSiR" - podziękowania

22 lutego 2019

Ku końcowi zbliża się tegoroczna akcja "Aktywne ferie z MOSiR". Podczas dwóch tygodni zajęć działo się wiele, a dzieci i młodzieży mogła uczeszczać na zajęcia rekreacyjno-sportowe organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz korzystać z promocyjnej odpłatności za bilety wstępu na knurowskie pływalnie i lodowisko sezonowe MOSiR. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i brali udział w zajęciach, wykorzystując swój wolny od nauki czas na aktywny wypoczynek. Słowa podziękowania kierujemy również do instruktorów i trenerów prowadzących zajęcia, którzy dbali o jakość treningów oraz turniejów, bezpieczeństwo i zadowolenie uczestników. Mamy nadzięję, że miło spędziliście czas na naszych obiektach, zapraszamy do korzystania przez cały rok.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów