Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Były brania - relacja z zawodów wędkarskich o Puchar Prezydenta Miasta Knurów z okazji Dni Knurowa

12 czerwca 2017

W niedzielne przedpołudnie odbyły się mające długoletnią tradycję Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Podobnie jak przed tygodniem w przypadku rywalizacji dzieci, również seniorzy wędkowali na dwóch akwenach: „Jaskinia” i „Moczury”.  W Szczygłowicach wśród blisko trzydziestu startujących najlepszy okazał się Paweł Zając, który wyprzedził Czesława Wojtanka i Roberta Wesołowskiego. Na „Moczurach” natomiast najlepiej brało Łukaszowi Mańkowskiemu, który mógł się pochwalić wynikiem 3890 gramów połowu. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i relacją fotograficzną z zawodów. 

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w okresie 15.06-30.06.2017 r.

9 czerwca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji prezentuje godziny otwarcia obiektów w okresie 15-30 czerwca 2017. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej...

Grand Prix Skata Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurów wiosna 2017 - podsumowanie

9 czerwca 2017

W poniedziałek, 5 czerwca, klub skatowy zakończył kolejny sezon rozgrywek. Tym razem okazały puchar Prezydenta Miasta Knurów za zwycięstwo w całym cyklu Grand Prix Skata Sportowego wywalczył Fabian Ginter. Na kolejnych stopniach podium uplasowali się Barnard Musiolik oraz Józef Lipok. We wiosennym cyklu udział wzięło 20 zawodników.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony - Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie.

7 czerwca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza przetarg nieograniczony pn.  "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie". Działki nr 3561/5, 3561/6.

Czytaj więcej...

Dni Knurowa z MOSiR Knurów

7 czerwca 2017

Przed nami Dni Knurowa i moc atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z plakatami promującymi imprezy. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do licznego udziału w trakcie odbywających się imprez sportowo - rekreacyjnych na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony: "Modernizacja - Przebudowa Stadionu Miejskiego - Wykonanie kanalizacji deszczowej II etap w Knurowie przy ul. Dworcowej 28, działki nr 2141/20 i 2141/22"

6 czerwca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza przetarg nieograniczony pn. "Modernizacja – Przebudowa Stadionu Miejskiego– Wykonanie kanalizacji deszczowej II etap w Knurowie przy ul. Dworcowej 28, działki nr 2141/20 i 2141/22".

Czytaj więcej...

Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów z okazji Dni Knurowa - 11.06.2017 r.

6 czerwca 2017

Po ubiegłotygodniowych zawodach wędkarskich dla dzieci tym razem dorośli będą rywalizować na knurowskich akwenach wodnych: „Moczury” i „Jaskinia”. Już w niedzielę odbędą się bowiem Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Impreza ta rozpoczyna sportowe obchody Dni Knurowa, których kulminacja nastąpi 17 i 18 czerwca. Zapraszamy i życzymy obfitych połowów!

Czytaj więcej...

Wędkowali z okazji Dnia Dziecka

6 czerwca 2017

Już tradycyjnie Dzień Dziecka był okazją do zorganizowania zawodów dla najmłodszych amatorów wędkarstwa. Rywalizacja, która toczyła się w tym dniu na dwóch knurowskich stawach: „Jaskinia” i „Moczury”, przyciągnęła sporą grupę dzieci i młodzieży, która cieszyła się z pięknej pogody, udanych połowów i licznych nagród. Organizatorami imprez było Koło nr 28 Polskiego Związku Wędkarskiego w Knurowie, Stowarzyszenie Wędkarskie „Górnik II”, Gmina Knurów oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i relacją fotograficzną z zawodów. 

Czytaj więcej...

Regionalny Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - wyniki, zdjęcia, relacja filmowa

5 czerwca 2017

W sobotę pływalnia kryta MOSiR w Szczygłowicach była areną Regionalnego Mitingu Pływackiego z okazji Dnia Dziecka. Inicjatorem i głównym organizatorem zawodów była Sekcja Pływacka TKKF Szczygłowice, której członkowie dołożyli wszelkich starań, by impreza była udana. Do Knurowa zjechało się prawie 150 zawodników z całego śląska, a celem zawodów oprócz obchodów Dnia Dziecka, była sportowa rywalizacja młodych pływaków z Knurowa ze swoimi kolegami z innych miast. Przedstawiamy wyniki uzyskane tego dnia na pływalni oraz relację filmową i zdjęciową z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

XXVI Bieg Młodości z okazji Dnia Dziecka!

2 czerwca 2017

W Szczygłowickim Parku NOT odbył się już XXVI Bieg Młodości. W tym szczególnym dniu dla wszystkich dzieci, w przepięknej pogodzie, odbyło się 21 biegów. Organizatorem głównym biegu był Amatorski Klub  Biegacza w Knurowie przy współpracy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Bieg odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Knurów Adama Ramsa, który wspólnie z zastępcą Piotrem Surówką dawali sygnał do startu. Przedstawiamy wyniki oraz zdjęcia. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów