Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Mistrz skarcił wicemistrza

4 lutego 2020

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 9. kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu Vibovit/IPA spotkał się z TKKF Mistral Intermarche. Obrońcy tytułu przygotowali na to spotkanie wyjątkowo silną kadrę m.in. z Arielem Mnochym, Tomaszem Durą i Łukaszem Spórną i nie dali młodszym rywalom żadnych szans wygrywając różnicą 8 goli.

Czytaj więcej...

Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2020 roku

3 lutego 2020

Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2020 roku przeprowadzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

Czytaj więcej...

W sobotę NGK Halowa Liga Podokręgu Zabrze

3 lutego 2020

Już w najbliższą sobotę 8 lutego w hali sportowej MOSiR przy ul. Górniczej rozegrany zostanie turniej piłkarski w ramach NGK Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na tenis stołowy

3 lutego 2020

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie oraz potrzeby mieszkańców i naszych klientów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do korzystania z gry w tenisa stołowego w hali sportowej MOSiR przy Al. Lipowej 12 A w Knurowie.

Czytaj więcej...

Saunowanie z saunamistrzem - informacja

29 stycznia 2020

Informujemy, że lutowe seanse z saunamistrzem na obiekcie MOSiR przy ul. Górniczej w podanych wcześniej terminach , tj. 4 i 18 lutego  nie odbędą się. 

Czytaj więcej...

Zawody narciarskie 12 lutego

29 stycznia 2020

Informujemy, że w dniu 12 lutego odbędą się coroczne Zawody Narciarskie dla Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Ich miejscem będzie Ośrodek Narciarski "Złoty Groń" w Istebnej.

 

Czytaj więcej...

Równy krok liderów

28 stycznia 2020

Bez niespodzianek obyło się w 8. kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu, która rozpoczęła wczoraj rundę rewanżową. Awizowany jako najciekawszy mecz Gesanetu z Bud-Expert Teamem okazał się jednostronnym pojedynkiem, w którym mistrzowie z 2018 roku pokonali rywala różnicą 8 goli.

Czytaj więcej...

MTS walczył do końca

27 stycznia 2020

W sobotni wieczór w szczygłowickiej hali MOSiR piłkarze MTS Knurów rozegrali kolejny mecz w ramach rozgrywek 2. ligi Polskiej Ligi Futsalu. Ich rywalem był zespół Bongo Krapkowice.

Czytaj więcej...

Akcja Ferie Zimowe z MOSiR Knurów zakończona

27 stycznia 2020

W piątek zakończyła się akcja Ferie Zimowe z MOSiR Knurów. Ostatnie dwa dni zajęć wypełniły gry i zabawy dla dzieci, które odbyły się w hali sportowej przy ul. Górniczej oraz treningi piłki siatkowej, które miały miejsce w hali sportowej przy Al. Lipowej. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na saunowanie

24 stycznia 2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza ponownie na cykliczne seanse saunowania z saunamistrzem, które odbywać się będą na pływalniach przy ul. Górniczej i przy ul. Szpitalnej. Szczegóły na plakatach.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów