Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Św. Mikołaj odwiedził knurowskie lodowisko

11 grudnia 2017

W sobotnie popołudnie na knurowskim lodowisku pojawił się gość specjalny prosto z Laponii- Św. Mikołaj. Punktualnie o godz. 15 i 16  na lód wjechały licznie zgromadzone dzieci i młodzież, które w towarzystwie swoich opiekunów wyczekiwały na zapowiedzianego gościa. Nasz gość z dalekiej Laponii sprawił dzieciom z Knurowa mnóstwo frajdy. Bardzo cieszy fakt, że na spotkanie z Mikołajem przyszło mnóstwo osób. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do korzystania z naszego lodowiska przez cały sezon.

Czytaj więcej...

Zapraszamy już jutro na spotkania z Mikołajem

8 grudnia 2017

Przypominamy, że już jutro odbęda się 2 imprezy Mikołajkowe, na które serdecznie zapraszamy. Od godziny 10:30 wszyscy sympatycy maszerowania z kijami będą mogli aktywnie spędzić czas z Mikołajem, który na pewno nie zapomni o prezentach dla wszystkich. Od godziny 15:00 zapraszamy na taflę lodowiska gdzie odbędzie się już tradycyjna, coroczna impreza z Mikołajem. Tutaj Mikołaj pokażę, że i łyżwy nie są mu obce. Zapraszamy !

Czytaj więcej...

Dostawa i montaż pomp ciepła z dostosowaniem istniejącej instalacji w obiektach sportowych MOSIR Knurów: Pływalnia Kryta przy ul. Szpitalnej 23; Hala Sportowa i Pływalnia Kryta przy ul. Górniczej 2

7 grudnia 2017

Gmina Knurów ogłosiła przetarg nieograniczony na realizację zadania pod nazwą: „Dostawa i montaż pomp ciepła z dostosowaniem istniejącej instalacji w obiektach sportowych MOSIR Knurów: Pływalnia Kryta przy ul. Szpitalnej 23; Hala Sportowa i Pływalnia Kryta przy ul. Górniczej 2. Na realizację zadania Gmina Knurów pozyskała środki z Unii Europejskiej  w kwocie 1 472 625 zł. Zadanie będzie realizowane w ramach programu pod nazwą: "Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego), dla osi priorytetowej: IV. Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna, dla działania: 4.1. Odnawialne źródła energii, dla poddziałania: 4.1.1. Odnawialne źródła energii – ZIT.

Czytaj więcej...

Concordia na czele - wyniki 2 kolejki Miejskiej Ligi Oldbojów

7 grudnia 2017

Wczoraj wieczorem odbyły się spotkania 2. kolejki Miejskiej Ligi Oldbojów. Pierwszej porażki w rozgrywkach doznali piłkarze Rawimeksu ulegając Concordii 2:4. Piłkarze Marka Wieriocha po kilkudziesięciu minutach poszli za ciosem i wygrali pewnie z ZZ Kadrą, dzięki czemu znaleźli się na czele tabeli. "Kadrowcy" rozegrali wczoraj aż trzy spotkania, w tym jedno zaległe, ale w żadnym z nich nie udało im się zdobyć punktów. Jedyną niepokonaną drużyną pozostał zespół IPA/Veritax, który wczoraj wygrał z Gminą Rudziniec. 

Czytaj więcej...

Bieg z Mikołajem w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 4 w Knurowie

6 grudnia 2017

Święty Mikołaj dotarł również do Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Knurowie, gdzie razem z dziećmi uczestniczył w biegu na krótkim dystansie. Dzieci wystartowały na sygnał Dyrektora MOSiR Knurów Krzysztofa Stolarek. Oczywiście nie zabrakło prezentów od Św. Mikołaja dla wszystkich grzecznych dzieci. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

Świąteczny Turniej Halowy Żaków - 16.12.2017

6 grudnia 2017

W sobotę, 16 grudnia, na hali sportowej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach odbędzie się ostatnie w 2017 roku piłkarskie święto dla młodych piłkarzy. Tym razem do sportowej rywalizacji podczas Świątecznego Turnieju Halowego Żaków przystąpią zawodnicy urodzeni w 2009 roku. W turnieju weźmie udział 10 zespołów, a z zaproszenia na turniej skorzystało m.in. Zagłębie Sosnowiec, Gwarek Zabrze, Gwiazda Ruda Śl.  i UMKS Czechowice-Dziedzice. Organizatorem turnieju jest Akademia Piłki Nożnej w Knurowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Więcej informacji wkrótce. Już teraz serdecznie zapraszamy tego dnia na halę MOSiR!

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Miting Pływacki - 10.12.2017

6 grudnia 2017

Już w niedzielę pływalnia kryta przy ul. Górniczej 2 w Szczygłowicach będzie areną Mikołajkowego Mitingu Pływackiego. Podczas zawodów do rywalizacji przystąpią młodzi pływacy urodzeni w latach 2004-2011, którzy będą reprezentować swoje kluby pływackie. Otwarcie zawodów przewidziane jest na godz. 9.55, natomiast pierwsze starty zaplanowano na godz. 10.00. Głównym organizatorem wydarzenia jest Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "Ognisko Szczygłowice" przy współudziale Gminy Knurów oraz MOSiR-u. Zapraszamy do kibicowania!

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie sezonu na lodowisku już w piątek 8 grudnia!

5 grudnia 2017

Mamy dobrą informację dla wszystkich sympatyków jazdy na łyżwach. Już 8 grudnia (piątek) rozpoczniemy sezon na knurowskim lodowisku MOSiR. Tego dnia będzie możliwość korzystania z tafli od godz. 14.00. Natomiast już w sobotę tj. 9 grudnia serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na godz. 15.00 i 16.00. W tym czasie odbędzie się spotkanie ze Św. Mikołajem, który obiecał, że jak zawsze będzie miał ze sobą słodkie prezenty dla grzecznych dzieci. Później od godz. 17.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Knurowa do przetestowania lodowiska.

Czytaj więcej...

Weteran liderem strzelców - wyniki 6 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

5 grudnia 2017

Wczoraj rozegrano dwa spotkania 6. kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu. W pierwszym z nich doszło do pojedynku lidera z outsiderem, czyli Gesanetu z Kornas Teamem. Mecz zakończył się przysłowiową rzezią niewiniątek, bo faworyci strzelili aż 24 gole tracąc jednego. 6 trafień zaliczył weteran knurowskich parkietów Dariusz Flis, dokonując przy okazji niebywałego wyczynu, bo jako 47-latek jest aktualnie najlepszym strzelcem rozgrywek. Gesanet nadal przewodzi w tabeli z wyraźną przewagą nad rywalami oraz z kompletem punktów, a za tydzień będzie pauzował.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów