Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

IPA/Veritax mistrzem oldbojów

14 lutego 2018

Wczoraj wieczorem odbyła się ostatnia seria spotkań Miejskiej Ligi Oldbojów. Już na jej początku doszło do meczu decydującego o mistrzowskim tytule, w którym spotkały się ekipy Concordii Oldbojów i IPA/Veritax. W pierwszej połowie drużyna IPA/Veritax kontrolowała wydarzenia boiskowe i po dobrej grze prowadziła już 3:0, jednak jak się okazało, nie był to koniec emocji w tym meczu, bo Concordia po zmianie stron nawiązała walkę dwukrotnie dochodząc rywala na dystans jednego gola i dopiero celny strzał Marcina Rozumka równo z końcowym gwizdkiem rozstrzygnął sprawę 1 . miejsca w lidze.

Czytaj więcej...

Gesanet już odlicza

13 lutego 2018

W 13. serii spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu liderujący Gesanet spotkał się z outsiderem rozgrywek Kornas Teamem i zgodnie z oczekiwaniami wygrał w przekonujących rozmiarach. Do lidera można mieć jedynie zastrzeżenia w kwestii ilości straconych goli, ale Gesanet nastawiony był bardziej na poprawę statystyk strzeleckich i cel swój osiągnął. Po jedenastym zwycięstwie w dwunastu meczach Gesanet może już powoli zastanawiać się nie nad tym, czy zdobędzie mistrzowski tytuł, ale nad tym, w której kolejce się to stanie.  Mając obecnie 12 punków przewagi nad kolejną drużyną zespół Dariusza Flisa może sobie pozwolić na trzy, a w dobrym układzie nawet na cztery porażki, a i tak utrzyma prowadzenie.

Czytaj więcej...

Gramy dla Amelki ! - Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

13 lutego 2018

18 marca w  hali MOSiR Knurów ul. Górnicza 2 odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej Gramy dla Amelki ! Razem Możemy Więcej! Amelka jest podopieczną FUNDACJI ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ. Choruje na autosomalną recesywną wielotorbielowatość nerek, która została wykryta w okresie prenatalnym, nadciśnienie tętnicze, niedokrwistość, anemię, niedoczynność tarczycy oraz ma wadę serduszka ASD II L-P.! Więcej informacji już niebawem!  Mamy wiele niespodzianek. Tyle DOBRA NIE BYŁO JESZCZE W JEDNYM MIEJSCU !!:)

Czytaj więcej...

We wtorek tj. 13 lutego pływalnia kryta w Szczygłowicach nieczynna w godz. 8-14

12 lutego 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że w dniu 13.02.2018 r. (wtorek) pływalnia kryta przy ul. Górniczej 2 będzie nieczynna w godz. 8.00 – 14.00. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

Zawody Narciarsko-Snowboardowe o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 26.02.2018

12 lutego 2018

Wszystkich sympatyków „białego szaleństwa” zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Zawodów Narciarsko-Snowboardowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Tym razem impreza ta odbędzie  się w poniedziałek tj. 26 lutego  na stokach Ośrodka Narciarskiego „Złoty Groń” w Istebnej. Wszystkie informacje dotyczące zawodów i zapisów znajdują się w regulaminie. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kolejne seanse saunowe - III edycja

12 lutego 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na niesamowicie aromatyczne seanse saunowe z saunamistrzem. Kolejna okazja do skorzystania z naszej oferty już 21 lutego o godz. 19.00 na pływalni krytej „aQuarelax” w Knurowie, natomiast 1 marca o godz. 19.00 seanse odbędą się na pływalni krytej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach. Wstęp w cenie 25 zł za osobę obejmuje 3 seanse. Obowiązuje limit miejsc. Rezerwację przyjmowane są w kasie obu pływalni MOSiR. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Zimowy Turniej Piłki Nożnej w ramach „Ferii z MOSiR” - relacja

9 lutego 2018

Kolejnym punktem tegorocznych „Ferii z MOSiR” był Zimowy Turniej Piłki Nożnej. Na hali sportowej przy ul. Górniczej 2 zgromadziło się prawie 50 zawodników, którzy zamiast siedzenia w domu wybrali aktywne spędzanie wolnego czasu. Uczestnicy sami dobierali się i tworzyli własne drużyny. Ostatecznie do turnieju zgłosiło się 8 zespołów, które w drodze losowania podzielone zostały na dwie grupy. Wyniki turnieju w dalszej części relacji, jednak nie one były najważniejsze. Aktywnie spędzony czas i możliwość gry podczas ferii jest zdecydowanie na pierwszym miejscu! Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i uczestnictwo w zajęciach w ramach akcji „Ferie z MOSiR”.

Czytaj więcej...

Gry i zabawy na lodowisku.

8 lutego 2018

Dzieci oraz młodzież wzięła udział w grach i zabawach prowadzonych przez Instruktorów MOSiR Knurów. Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć. Dzisiaj odbędą się zajęcia piłki siatkowej a jutro zajęcia piłki nożnej. Wszystko to w hali MOSiR Knurów w Szczygłowicach.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do składania ofert

2 lutego 2018

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usług w zakresie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego.

Czytaj więcej...

Trwają „Ferie zimowe z MOSiR”

1 lutego 2018

Pierwsze dni ferii zimowych za nami. MOSiR Knurów jak co roku przygotował dla dzieci i młodzieży odpoczywającej w tym czasie w domach serię zajęć rekreacyjno-sportowych, z których można skorzystać, by aktywnie spędzić wolny czas. Poniedziałek – piłka nożna, wtorek – siatkówka, a w dniu wczorajszym turnieje tenisa stołowego i ślizganie na lodowisku. Publikujemy kilka zdjęć z tego co działo się dotychczas i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty spędzenia czasu wolnego na sportowo.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów