Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Powiadomienie o ryzyku przekroczenia 150 PM10 - poziom II - 2019-01-22

22 stycznia 2019

Powiadomienie o ryzyku przekroczenia 150 PM10 - poziom II - 2019-01-22

Czytaj więcej...

Kolejka niespodzianek - wyniki 5 serii spotkań KLF

22 stycznia 2019

W 5. serii spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu obrodziło niespodziankami. Już w pierwszym meczu wieczoru jedyna jak dotąd drużyna bez zwycięstwa, czyli Rawimex Knurów, odniosła historyczną wygraną pokonując Przychodnię Prognostic. W drugim poniedziałkowym meczu Vibovit/IPA przystąpił do meczu z Bud-Expert Teamem nie tylko w nowych strojach, ale i z wielkim animuszem i już do przerwy prowadził 5:0. W tym momencie na hali nie było prawdopodobnie nikogo, kto dawałby drużynie Piotra Rolnika jakiekolwiek szanse wliczając w to samych piłkarzy BET. Do kolejnej niespodzianki doszło w meczu Gesanetu z TKKF Mistral Intermarche. 

Czytaj więcej...

MOSiR poszukuje pracownika na stanowisko sprzątaczki

21 stycznia 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poszukuje pracownika do pracy na stanowisko sprzątaczki. CV prosimy składać osobiście w Dziale Kadr MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2 w Knurowie, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kadry@mosirknurow.pl. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr telefonu: 32 332 63 67.

Czytaj więcej...

Koordynator projektu „Gram, Kibicuje, Pomagam”- Jacek Szurgot nominowany w plebiscycie „Osobowość roku 2018”

21 stycznia 2019

Miło jest nam poinformować, że koordynator projektu „Gram, Kibicuje, Pomagam” i pracownik MOSiR - Jacek Szurgot został nominowany w plebiscycie „Osobowość roku 2018” Dziennika Zachodniego w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”. Kapituła konkursu doceniła wkład w życie lokalnej społeczności, a w szczególności bezinteresowną pomoc dla chorych dzieci z terenu miasta Knurów. Od lat MOSiR Knurów jest patronem i wspiera działania inicjatywy „Gram, Kibicuje, Pomagam”. Gratulujemy i zachęcamy do głosowania!

Czytaj więcej...

Drugie zwycięstwo MTS-u Knurów

21 stycznia 2019

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu odnieśli w sobotni wieczór piłkarze MTS Knurów. Gospodarze byli faworytami meczu z ostatnim w tabeli GTW Gliwice, jednak wygrana nie przyszła im łatwo. Rywal zza miedzy trzykrotnie odpowiadał wyrównaniem na gole knurowian, po czym sam objął prowadzenie w 28. minucie meczu. Od stanu 3:4 MTS zaprezentował w końcu grę, na jaką go stać, a hat-trick Michała Szczurka dał im wygraną 6:4. 

Czytaj więcej...

Komunikat dotyczący zawodów pływackich rangi Mistrzostw Knurowa w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 5.02.2019

17 stycznia 2019

Gmina Knurów - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do udziału w zawodach pływackich rangi Mistrzostw Knurowa w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Zawody odbędą się we wtorek tj. 5 lutego 2019 r. na Pływalni Krytej aQuArelax w Knurowie. Wszystkie informacje dotyczące zawodów znajdują się jak zwykle w regulaminie. Zgłoszenia na listach zgłoszeniowych należy przesłać do 30 stycznia 2019 (środa).

Czytaj więcej...

Piłkarski weekend na hali MOSiR

17 stycznia 2019

Zapowiada się intensywny, piłkarski weekend na hali sportowej MOSiR. W sobotę, 19 stycznia, już po raz 25-ty rozegrany zostanie turniej halowy im. Tadeusza Wierciocha. Zmierzą się w nim zawodnicy z rocznika 2005, a do Knurowa przyjadą uznane na Śląsku szkółki piłkarskie. Tuż po turnieju na parkiecie rywalizować będzie drużyna MTS Knurów, która podejmie w ramach II ligi Polskiej Ligi Futsalu zespół Futsal Club II Pyskowice. Początek meczu o godz. 17.30. Natomiast w niedziele kolejny już w tym roku turniej halowy -„Puchar Zimy” U-11 startuje o godz. 8.30. Zapraszamy na halę!

Czytaj więcej...

Vibovit/IPA ucieka rywalom

15 stycznia 2019

Przed tygodniem informowaliśmy, że jedyną niepokonaną drużyną w rozgrywkach Knurowskiej Ligi Futsalu pozostał Vibovit/IPA. Drużyna ta wczoraj wieczorem zachowała to miano pokonując Gesanet MTS 3:2 i nad obecnym mistrzem ma już 6 punktów przewagi. Na dyspozycji MTS-u zaważył z pewnością wysiłek włożony dzień wcześniej w mecz 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu przeciwko Gwieździe Ruda Śląska, ale i Vibovit/IPA miał problemy kadrowe wystawiając tylko 5 graczy.

Zawód sprawiła drużyna TKKF Mistral Intermarche, która przegrała wczoraj z Bud-Expert Teamem i spadła w tabeli na 5. miejsce. Pierwsze zwycięstwo odniósł Paderek Team pokonując Przychodnię Prognostic, natomiast Apteka Św. Barbary Tritech nie zawiodła i po wygranej na Rawimeksem zajmuje pozycję wicelidera.

Czytaj więcej...

Cenny remis MTS-u

15 stycznia 2019

Pierwszy tegoroczny mecz w rozgrywkach 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu rozegrali wczoraj piłkarze MTS Knurów, których rywalem była druga drużyna Gwiazdy Ruda Śląska. Goście zaczęli mecz od mocnego uderzenia, bo już w 61 sekundzie objęli prowadzenie, ale knurowianie dość szybko odpowiedzieli pięknym strzałem pod poprzeczkę Adriana Zabłockiego po rozegraniu rzutu rożnego. Od tego momentu zaznaczyła się przewaga MTS-u, czego wynikiem były dwie kolejne bramki i prowadzenie 3:1 po kwadransie gry.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów