Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Nowe zajęcia na salce MOSiR już od czerwca! - KANGOO JUMPS

29 maja 2019

Z przyjemnością informujemy o nowych interesujących zajęciach, które odbywać będą się w salce rekreacyjnej MOSiR Knurów przy ulicy Górniczej 2. Mowa tu o zajęciach fitness z wykorzystaniem obuwia Kangoo Jumps. W związku z wieloma aspektami sport ten zyskuje popularność na całym świecie. Zajęcia w Kangoo Jumps – to świetny sposób, aby schudnąć, zregenerować siły oraz oderwać się od szarej rzeczywistości. 

Czytaj więcej...

Kolejne Dni Integracji za nami

28 maja 2019

Jedną z imprez zakończonych już Dni Integracji była Olimpiada Sportowa "Sport na wesoło". Przedstawiamy Państwu zdjęcia autorstwa Gocha Szoepe. W imieniu organizatorów przesłane zostają podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób, nawet najmniejszy zaangażowali się i przyczynili do tego by Knurów stał się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym i sprzyjającym integracji osób sprawnych i niepełnosprawnych.

 

 

Czytaj więcej...

Zmiana terminu turnieju MINISIATKÓWKI

24 maja 2019

Informujemy o zmianie terminu  Turnieju " Minisiatkówki " dziewcząt i chłopców. Turniej odbędzie się 07.06.2019 r. (piątek) na Hali Sportowej MOSiR w Knurowie, pozostałe informacje podane wcześniej, pozostają bez zmian.

 

Czytaj więcej...

W niedziele, 2 czerwca, obiekt przy ulicy Górniczej 2 w Szczygłowicach będzie nieczynny dla klientów indywidualnych

24 maja 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że z powodu odbywających się zawodów pływackich w niedziele 2 czerwca obiekt przy ulicy Górniczej 2 w Szczygłowicach będzie niedostępny dla klientów indywidualnych.

Czytaj więcej...

Komunikat w sprawie Zawodów Pływackich z okazji Dnia Dziecka

21 maja 2019

2.06.2019 w Pływalni Krytej w Szczygłowicach odbędzię się Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka. Rozpoczęcie rywalizacji i pierwsze starty o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania młodym pływakom.

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy do XXVII Międzynarodowego Biegu Ulicznego oraz XXIV Mistrzostw Polski Górników

21 maja 2019

Z przyjemnością informujemy, że można zapisać się do kolejnej, już XXVII, edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego oraz XXIV Mistrzostw Polski Górników na dystansie 10 km. W tym roku bieg odbędzie się w niedzielę 22 września. Zachęcamy do zapisów!

Czytaj więcej...

Turnieje Piłki Siatkowej dla Szkół Podstawowych z okazji Dnia Dziecka - 5/7.06.2019

21 maja 2019

Z okazji Dnia Dziecka sekcja piłki siatkowej TKKF Szczygłowice oraz MOSiR Knurów zapraszają uczniów Szkół Podstawowych na rozgrywki siatkówki. W dniu 5.06.2019 r. zagrają dziewczęta i chłopcy z  rocznika 2003 i młodsi a 7.06.2019 r. zagrają dziewczęta i chłopcy z rocznika 2006 i młodsi. Mecze będą rozgrywane na dwóch boiskach Hali Sportowej MOSiR  w Knurowie. Zbliża się koniec roku szkolnego. Wakacje coraz bliżej. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

Turnieje Piłki Siatkowej dla Szkół Podstawowych z okazji Dnia Dziecka - 5/7.06.2019

21 maja 2019

Z okazji Dnia Dziecka sekcja piłki siatkowej TKKF Szczygłowice oraz MOSiR Knurów zapraszają uczniów Szkół Podstawowych na rozgrywki siatkówki. W dniu 5.06.2019 r. zagrają dziewczęta i chłopcy z  rocznika 2003 i młodsi a 7.06.2019 r. zagrają dziewczęta i chłopcy z rocznika 2006 i młodsi. Mecze będą rozgrywane na dwóch boiskach Hali Sportowej MOSiR w Knurowie. Zbliża się koniec roku szkolnego. Wakacje coraz bliżej. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

Statystyczne podsumowanie rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu cz.2

20 maja 2019

Trzy tygodnie temu zaprezentowaliśmy statystyczne podsumowanie rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu, dzisiaj przedstawiamy statystyki obejmujące 29 lat ligowych zmagań tzw. "małej kopanej". W szczególności zainteresują one nie tylko tych, którzy uczestniczą obecnie w tych rozgrywkach, ale i tych, którzy mieli okazję grać w "halówce" przed laty. Ciekawostką jest, że w zakończonym sezonie uczestniczyło 4 zawodników, którzy brali udział w premierowym wydaniu ligi w roku 1990. Są to Robert Kasiński, Zbigniew Kuśmierz, Piotr Rolnik i Waldemar Pindur. Życzymy udanej lektury!

Czytaj więcej...

Zapraszamy w imieniu organizatorów na bezpłatne kursy

17 maja 2019

Zapraszamy w imieniu organizatorów na dofinansowane kursy językowe. Jak informują organizatorzy kurs obecnie jest bezpłatny zatem zachęcamy do zapisów. Szczegółowe informacje na plakacie. Zajęcia będą odbywać się 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych w Knurowie.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów