Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Ferie Zimowe z MOSiR Knurów - drugi turniej piłkarski

21 stycznia 2020

Wczoraj rozpoczął się drugi tydzień akcji Ferie Zimowe z MOSiR Knurów. Upłynął on pod znakiem rozgrywek piłkarskich, które tym razem toczyły się w Hali Sportowej na ul. Górniczej. 

Czytaj więcej...

Aerokickboxing w ferie

17 stycznia 2020

Pierwszy tydzień akcji Ferie Zimowe z MOSiR Knurów zakończyły zajęcia z aerokickboxingu, gdzie grupa dzieci w szybkim tempie i przy dobrej muzyce ćwiczyła elementy sztuk walki. Zajęcia prowadził trener Tomasz Popczyński.

Czytaj więcej...

Ferie Zimowe z MOSiR Knurów - piłkarski czwartek

17 stycznia 2020

Wczorajszy dzień w ramach akcji Ferie Zimowe z MOSiR Knurów upłynął pod znakiem piłki nożnej.  W hali sportowej przy Al. Lipowej rozegrane zostały turnieje piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej...

Ferie Z MOSiR Knurów - dzień 3.

16 stycznia 2020

W trzecim dniu zimowej przerwy w nauce w ramach akcji Ferie Zimowe z MOSiR Knurów zainteresowani mieli możliwość uczestnictwa w grze w szachy oraz w grach planszowych. Po południu odbył się pokaz aut RC z możliwością sterowania. 

Czytaj więcej...

Ferie Zimowe z MOSiR Knurów. Pierwsze zajęcia za nami.

15 stycznia 2020

W poniedziałek rozpoczęła się akcja Ferie Zimowe z MOSiR Knurów. W pierwszy dzień przerwy w nauce w Hali Sportowej przy ul. Górniczej odbyły się zajęcia z trenerem siatkówki, które prowadził Marek Siwek. 

Czytaj więcej...

Grand Prix Skata Sportowego

14 stycznia 2020

Wczoraj dobiegła końca rywalizacja w Grand Prix Skata Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa "Edycja Jesień 2019". W imprezie organizowanej przez MOSiR Knurów najlepszym "szkaciorzem" okazał się Józef Lipok. 

Czytaj więcej...

TKKF liderem na półmetku

13 stycznia 2020

Wczoraj w szczygłowickiej hali MOSiR rozegrano 7. kolejkę spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu. Jak co roku, piłkarze KLF dołączyli się tego dnia do zbiórki pieniężnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najciekawszym meczu spotkali się dotychczasowy lider rozgrywek Tritech i mistrz Knurowa 2018 Gesanet. Po bardzo dobrym i wyrównanym meczu lepsi okazali się piłkarze Gesanetu, a o ich zwycięstwie zadecydował gol samobójczy na 90 sekund przed końcową syreną. 

 

Czytaj więcej...

Rewanż MTS-u

13 stycznia 2020

W sobotni wieczór w szczygłowickiej hali MOSiR piłkarze MTS Knurów rozegrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi Polskiej Ligi Futsalu. Tym razem ich rywalem była drużyna Kamionki Mikołów.

Czytaj więcej...

Zapowiedź 7. kolejki KLF

9 stycznia 2020

Już w najbliższą niedzielę 12 stycznia piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu osiągną półmetek rozgrywek. Siódma kolejka będzie zarazem małą cegiełką w dziele wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bowiem jak co roku drużyny KLF wezmą udział w zbiórce pieniężnej.

Czytaj więcej...

Grali dla Drużyny A

8 stycznia 2020

Hasło "Warto pomagać" przyświecało w III edycji turnieju ,,Gramy dla Drużyny A”, który został rozegrany w sobotę w Hali Sportowej MOSiR w Szczygłowicach. Do zmagań przystąpiło 12 zespołów składających się z zawodników z rocznika 2013 i młodszych. Oczywiście nie brakowało sportowych emocji, ale głównym celem była dobra zabawa.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów