Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Aktywne ferie zimowe z MOSiR - em. Za nami 4 dni!

14 lutego 2019

Za nami 4 dni aktywnych ferii zimowych, które odbywają się na obiektach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć między innymi z zajęć samoobrony, piłki siatkowej, gier i zabaw dla dzieci. Serdecznie zapraszamy na następne zajęcia już jutro z Trenerem Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Liga KLF na półmetku - statystyczne podsumowanie

13 lutego 2019

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu, w związku z tym prezentujemy statystyczne podsumowanie dotychczasowych zmagań. Piłkarze wrócą na parkiet hali MOSiR 25 lutego, a terminarz rundy rewanżowej dostępny jest już w zakładce KLF. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR w czasie ferii zimowych

7 lutego 2019

Prezentujemy godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w czasie ferii zimowych tj. w dniach od 11 do 24 lutego 2019 r. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na "Aktywne ferie zimowe z MOSiR" - 11.02 - 22.02.2019

7 lutego 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza wszystkie dzieci oraz młodzież do udziału w akcji "Aktywne ferie zimowe z MOSiR". Zachęcamy do udziału w zróżnicowanych zajęciach z instruktorami od 11.02 do 22.02. Szczegółowa oferta na plakatach oraz w regulaminie akcji. Spędź aktywnie wolny czas.

Czytaj więcej...

Poznaliśmy mistrzów Knurowa w pływaniu - relacja, wyniki

6 lutego 2019

W dniu wczorajszym tj. 5 lutego na wypełnionej po brzegi pływalni krytej „aQuarelax” w Knurowie odbyły się Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o puchar Prezydenta Miasta Knurów. Dzieci z knurowskich szkół podstawowych rywalizowały ze sobą o prym oraz tytuł Mistrza Knurowa w danych konkurencjach, a ich na zawodach przeprowadzono aż 28. Do zawodów zgłosiła się rekordowa liczba 161 zawodników, a dodatkowo każdy ze startujących miał możliwość walki w dwóch stylach pływackich: dowolnym i grzbietowym. Jak zawsze najwięcej emocji przyniosła rywalizacja szkolnych sztafet 4 x 50 metrów stylem dowolnym. W niej najlepsza okazała się Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Knurowie, która odebrała okazały Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Zapraszamy do zapoznania się z relacja i wynikami z zawodów.

Czytaj więcej...

Vibovit/IPA liderem na półmetku - wyniki 7 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

5 lutego 2019

Wczoraj wieczorem piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu osiągnęli półmetek rozgrywek. Prowadzenie w tabeli utrzymali zawodnicy Vibovitu/IPA, którzy w meczu na szczycie spotkali się z Apteką Św. Barbary Tritechem. Po spotkaniu stojącym na dobrym poziomie, uważnej grze w obronie i rozważnej w ataku oba zespoły pogodził ostatecznie remis i iście piłkarski wynik 1:1, a za bohaterów meczu można uznać obu bramkarzy: Bartłomieja Porębę i Krzysztofa Górkę.

Czytaj więcej...

Saunowanie z saunamistrzem

31 stycznia 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe organizowane w lutym przez MOSiR Knurów. Okazja do tego w środy tj. 13 i 27 lutego na pływalni „aQuarelax” przy ul. Szpitalej. Natomiast 6 i 20 lutego zapraszamy do aromatycznego saunowania pod okiem saunamistrza na pływalni krytej w Szczygłowicach.  Wszystkie szczegóły na plakacie, obowiązuje limit miejsc. Wstęp tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie pływalni. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Apteka zastopowana

29 stycznia 2019

W szóstej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu piłkarze Apteki Św. Barbary Tritechu zremisowali 2:2 z Bud-Expert Teamem, który powoli staje się czarnym koniem rozgrywek. Przed tygodniem BET w nieprawdopodobnych okolicznościach wyszarpał remis w meczu z Vibovitem/IPA, a wczoraj był bliski pokonania kolejnego faworyta prowadząc po 30 minutach gry 2:0. Zespół Górków w końcówce zagrał va banque decydując się na manewr z lotnym bramkarzem i doprowadził do remisu, ale na więcej zabrakło mu czasu. Tym samym Apteka po trzech wygranych z rzędu musiała się zadowolić remisem, co oznacza jednak powiększenie straty punktowej do lidera do 3 "oczek".

Czytaj więcej...

Kmicic lepszy od MTS-u.

29 stycznia 2019

Tylko do przerwy piłkarze MTS Knurów toczyli wyrównany pojedynek z Kmicicem Częstochowa w 12. kolejce rozgrywek 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu. Knurowianie rozpoczęli wprawdzie od błyskawicznej utraty gola już w 51. sekundzie meczu, ale już w 3. minucie wyrównali. Remis widniał na tablicy wyników zaledwie 13 sekund, bo goście znów wykorzystali złe ustawienie MTS-u w obronie. 

Czytaj więcej...

Zajęcia Aerokickboxingu odwołane

23 stycznia 2019

Zajęcia Aerokickboxingu z Panem Tomaszem Popczyńskim odwołane z powodu choroby instruktora. Zapraszamy ponownie od dnia 30 stycznia.

 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów