Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Równy krok liderów

28 stycznia 2020

Bez niespodzianek obyło się w 8. kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu, która rozpoczęła wczoraj rundę rewanżową. Awizowany jako najciekawszy mecz Gesanetu z Bud-Expert Teamem okazał się jednostronnym pojedynkiem, w którym mistrzowie z 2018 roku pokonali rywala różnicą 8 goli.

Czytaj więcej...

MTS walczył do końca

27 stycznia 2020

W sobotni wieczór w szczygłowickiej hali MOSiR piłkarze MTS Knurów rozegrali kolejny mecz w ramach rozgrywek 2. ligi Polskiej Ligi Futsalu. Ich rywalem był zespół Bongo Krapkowice.

Czytaj więcej...

Akcja Ferie Zimowe z MOSiR Knurów zakończona

27 stycznia 2020

W piątek zakończyła się akcja Ferie Zimowe z MOSiR Knurów. Ostatnie dwa dni zajęć wypełniły gry i zabawy dla dzieci, które odbyły się w hali sportowej przy ul. Górniczej oraz treningi piłki siatkowej, które miały miejsce w hali sportowej przy Al. Lipowej. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na saunowanie

24 stycznia 2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza ponownie na cykliczne seanse saunowania z saunamistrzem, które odbywać się będą na pływalniach przy ul. Górniczej i przy ul. Szpitalnej. Szczegóły na plakatach.

Czytaj więcej...

KLF wraca po przerwie - zapowiedź 8. kolejki.

24 stycznia 2020

Po dwutygodniowej przerwie piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu wracają na parkiet szczygłowickiej hali, aby rozpocząć rundę rewanżową jubileuszowej 30. edycji tych rozgrywek.

Czytaj więcej...

Ferie Zimowe z MOSiR Knurów - Zapraszamy

23 stycznia 2020

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w akcji Ferie Zimowe z MOSiR Knurów, która trwać będzie od 13 do 24 stycznia. 

 

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR w okresie ferii zimowych

23 stycznia 2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje o godzinach otwarcia obiektów MOSiR Knurów w okresie ferii zimowych. 

Czytaj więcej...

Ferie Zimowe z MOSiR Knurów - środa na lodowisku

23 stycznia 2020

Wczoraj na lodowisku sezonowym przy ul. Ułanów w ramach akcji Ferie Zimowe z MOSiR Knurów odbyły się gry i zabawy oraz zajęcia z elementami hokeja. 

Czytaj więcej...

Turnieje Tenisa Stołowego - Ferie Zimowe z MOSiR Knurów

22 stycznia 2020

Za nami kolejna impreza w ramach akcji ferie z MOSiR Knurów. Tym razem odbył się Turniej Tenisa Stołowego, w którym to w poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Antek Latko - grupa młodsza, Justyna Schodowska - grupa młodsza oraz Natalia Stellmach - grupa starsza, Przemek Gądek - grupa starsza. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców. Zapraszamy na kolejne imprezy w ramach Ferii Zimowych z MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Sauna na pływalni aQuaRelax nieczynna do odwołania.

21 stycznia 2020

Informujemy, że sauna na pływalni krytej aQuaRelax przy ul. Szpitalnej jest nieczynna do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów