Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Godziny otwarcia obiektów MOSiR w okresie przerwy świątecznej tj. w dniach 23.12.2017-01.01.2018

19 grudnia 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie prezentuje godziny otwarcia obiektów MOSiR w okresie przerwy świątecznej tj. w dniach 23.12.2017 - 01.01.2018 r. Prosimy o zapoznanie sie z przedstawionym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów w celu aktywnego spędzania wolnego czasu.

Czytaj więcej...

Żaki opanowały halę MOSiR - relacja ze Świątecznego Turnieju Halowego Żaków

18 grudnia 2017

Hala sportowa MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach była w sobotę areną zaciętej rywalizacji 10 zespołów żaków z rocznika 2009 i młodsi. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a na boisku chłopcy, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę piłkarską zostawili mnóstwo potu i ambicji. W turnieju organizowanym przez Akademię Piłki Nożnej w Knurowie i MOSiR Knurów najlepsza okazała się Gwiazda Ruda Śląska, która pokonała w wielkim finale turnieju zespół APN I Knurów 3-1. Na najniższy stopniu podium uplasował się SKS Gwarek Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z turnieju! 

Czytaj więcej...

Odpowiedź nr 1 - Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie"

15 grudnia 2017

Odpowiedź nr 1 - Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie"

Czytaj więcej...

Informacja - Pływalnia kryta "aQuaRelax" - 15.12.2017

14 grudnia 2017

W związku z potwierdzonym przez Wykonawcę robót terminem przeprowadzenia prac serwisowych na Pływalni Krytej aQuaRelax, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informujmy, że w dniu  15 grudnia br. w/w obiekt będzie NIECZYNNY przez cały dzień.

Czytaj więcej...

Św. Mikołaj w Knurowie - wideorelacja z Marszu Nordic Walking i spotkania na lodowisku

14 grudnia 2017

Z przyjemnością prezentujemy relację filmową z imprez organizowanych przez MOSiR Knurów w sobotę 9 grudnia 2017 r. W tym dniu odbył się najpierw Marsz Nordic Walking z Mikołajem, a po południu spotkanie ze Św. Mikołajem na lodowisku sezonowym MOSiR. Zapraszamy do oglądania skrótu z tego co działo się w sobotę!

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów Szkół Podstawowych

13 grudnia 2017

Od porannych godzin w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie - Szczygłowicach rozgrywany był Mikołajkowy Turniej Szkół Podstawowych. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 w Knurowie tuż przed Miejską Szkołą Podstawową nr 1 oraz Miejską Szkołą Podstawową nr 6. W kategorii chłopców również Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 okazała się najlepszą. Za nimi uplasowała się Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 a dalej Zespół Szkół nr 1 w Knurowie.  Siatkarze i siatkarski rozegrali 26 meczów a w samym turnieju uczestniczyło 88 zawodników i zawodniczek. Turniej zorganizowany został przez TKKF Szczygłowice przy współpracy MOSiR Knurów. Nagrody wręczali : Tomasz Rzepa - Przewodniczący Rady Miasta Knurów oraz Krzysztof Stolarek - Dyrektor MOSiR Knurów. Warto podkreślić, że w turnieju zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zaprezentowały się wszystkie knurowskie szkoły! Brawo!

Czytaj więcej...

W dniu dzisiejszym lodowisko nieczynne

12 grudnia 2017

Z przykrością informujemy, że z powodu wysokiej temperatury powietrza w dniu dzisiejszym tj. wtorek 12.12.2017, lodowisko sezonowe MOSiR będzie nieczynne.

Czytaj więcej...

Wszystko zgodnie z planem - wyniki 7 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

12 grudnia 2017

We wczorajszych spotkaniach Knurowskiej Ligi Futsalu zgodnie wygrywały drużyny wyżej klasyfikowane w tabeli. Baczni obserwatorzy rozgrywek szanse na wyrównane spotkanie upatrywali w zestawie Bud-Expert Team – TKKF Mistral Intermarche, ale jak się okazało, tylko na początku meczu BET mocno postraszył drużynę Marcina Polywki ostrzeliwując słupki bramki Sebastiana Pawlika. Później ekipa 19-latków kontrolowała mecz powiększając systematycznie przewagę i dzięki wywalczonym trzem punktom zmniejszyła stratę do pauzującego lidera.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na seanse saunowe z saunamistrzem

11 grudnia 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na niesamowicie aromatyczne i smaczne seanse saunowe z saunamistrzem. P:ierwsza okazja do skorzystania z naszej oferty będzie 20 grudnia o godz. 19.00 na pływani krytej 'aQuaRelax", natomiast 22 grudnia saunowanie na pływalni krytej w Szczygłowicach. Wstęp w cenie 25 zł za osobę obejmuje 3 seanse: miętowy, hot i peeling. Obowiązuje limit miejsc. Rezerwację przyjmowane są w kasie obu pływalni MOSiR.

Czytaj więcej...

Maszerowali z Mikołajem

11 grudnia 2017

W minioną sobotę dzieci, młodzież oraz dorośli uczestniczyli w II Knurowskim Marszu Nordic Walking z Mikołajem. Na starcie pojawiło się około 50 - ciu osób. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem przystąpili do rozgrzewki. Mikołaj nie zapomniał o prezentach dla wszystkich uczestników. Oprócz prezentów każdy mógł napić się ciepłej herbatki. Wszyscy otrzymali pamiątkowe koszulki Nordic Walking. W Mikołajkowej imprezie towarzyszyli nam MOPP Knurów oraz AKB Knurów. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów