Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Przerwa techniczna na pływalni "aQuaRelax" w dniach 15.06-21.07.2019

10 czerwca 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że pływalnia kryta "aQuaRelax" przy ul. Szpitalnej 23 będzie nieczynna w dniach 15.06.2019-21.07.2019 z powodu przerwy technicznej. W tym czasie zapraszamy naszych klientów do korzystania z pływalni krytej MOSiR przy ul. Górniczej 2 oraz kąpieliska "Leśne Zacisze".

Czytaj więcej...

Już jutro turnieje piłki siatkowej w kategorii MINISIATKÓWKA

6 czerwca 2019

Już jutro turniej piłki siatkowej w kategorii MINISIATKÓWKI o którym informowaliśmy już wcześniej. Zapraszamy do kibicowania

Czytaj więcej...

Relacja z drugiego turnieju piłki siatkowej z okazji Dnia Dziecka

6 czerwca 2019

Tuż po zakończeniu turnieju w kategorii dziewcząt do rywalizacji przystąpili chłopcy reprezentujący ZSP w Wilczy oraz MSP1, MSP4, MSP6. Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym". Zwyciężyła drużyna Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Knurowie. Na drugim miejscu rywalizację ukończyła Miejska Szkoła Podstawowa nr 6 w Knurowie. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa z Wilczy. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Miłosz Wojdalski z MSP1 Knurów.

Czytaj więcej...

Relacja z pierwszego turnieju piłki siatkowej z okazji Dnia Dziecka

5 czerwca 2019

W dniu dzisiejszym odbył się Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych Dziewcząt, w którym udział wzięły reprezentacje: MSP1, MSP2, MSP4, MSP6, MSP9, ZSP Wilcza. Turniej został rozegrany w 2 grupach, z których to do fazy półfinałowej awansowały ekipy ZSP Wilcza, MSP4, MSP9, MSP6. W całym turnieju zwyciężyła drużyna z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Knurowie, która wygrała w finale z ekipą MSP6. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Weronika Kastelik. Organizatorami turnieju byli TKKF Szczygłowice - Sekcja Siatkarska oraz MOSiR Knurów. Uroczystego otwarcia turniejów dokonali Prezes TKKF Szczygłowice Piotr Owczorz oraz Dyrektor MOSiR Knurów Krzysztof Stolarek. 

Czytaj więcej...

Start sezonu na kąpielisku "Leśne Zacisze" od 15 czerwca

5 czerwca 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza, że zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią kąpielisko „Leśne Zacisze” będzie udostępnione dla klientów od soboty tj. 15 czerwca 2019 r. Dodatkowo informujemy, że w tym sezonie wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów wprowadzony zostanie promocyjny bilet wstępu obowiązujący po godz. 16.00. Jak co roku zachęcamy i serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego obiektu.

Czytaj więcej...

XXVIII Bieg Młodości z okazji Dnia Dziecka - relacja, wyniki, zdjęcia

4 czerwca 2019

Jak zwykle w towarzystwie pięknej, słonecznej pogody w ubiegły piątek odbył się tradycyjny Bieg Młodości z okazji Dnia Dziecka. Po raz kolejny licznie zgromadzone dzieci przystąpiły do rywalizacji w swoich kategoriach wiekowych chcąc zająć jak najwyższe lokaty. A tych kategorii według przyjętego przez organizatorów regulaminu było aż 10, co spowodowało, że po parkowych alejkach przeprowadzono 20 biegów w których wystartowało ponad 250 dzieci. Przypominamy, że była to już dwudziesta ósma edycja tej imprezy biegowej, w której uczestniczą pokolenia knurowian, a której od lat inicjatorem i głównym organizatorem jest Amatorski Klub Biegacza w Knurowie. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęciową oraz wynikami zanotowanymi w poszczególnych kategoriach.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na seanse saunowe w czerwcu

4 czerwca 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na ostatnie przed wakacjami seanse saunowe z saunamistrzem. Okazja do skorzystania z naszej oferty 12 czerwca i 19 czerwca. Wszystkie szczegóły na plakacie. Wstęp w cenie 25 zł za osobę obejmuje 3 seanse. Obowiązuje limit miejsc. Rezerwację przyjmowane są w kasie obu pływalni MOSiR. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Wędkowali w Dzień Dziecka

3 czerwca 2019

Stowarzyszenie Wędkarskie „Górnik II” oraz Koło nr 28 Polskiego Związku Wędkarskiego w Knurowie, przy współudziale MOSiR-u, jak co roku postanowiły uczcić Miedzynarodowy Dzień Dziecka organizacją zawodów wędkarskich dla dzieci i młodzieży. Amatorzy wędkowania  rywalizowali  na dwóch stawach: tzw. „Jaskini” w Szczygłowicach oraz na stawie „Moczury” w Knurowie. Piękna słoneczna pogoda oraz atrakcyjne nagrody zgromadziły w tych pierwszych 29 uczestników, a w drugich aż 112. Łącznie w obu imprezach rywalizowano w sześciu kategoriach, ponadto w szczygłowickich zawodach prowadzono także dodatkową klasyfikację w kategorii największej złowionej ryby. Tym okazem był 35-centymetrowy leszcz.

Czytaj więcej...

Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka

3 czerwca 2019

W niedzielę odbył się Miting Pływacki z okazji dnia Dziecka, w którym udział wzięło około 250 dzieci. Zawody te odbyły się w Pływalni Krytej w Szczygłowicach. Organizatorzy TKKF Szczygłowice oraz MOSiR Knurów dziękują wszystkim uczestnikom za rywalizację. Przedstawiamy Państwu pierwszą cześć zdjęć.

Czytaj więcej...

Już jutro XXVIII Bieg Młodości z okazji Dnia Dziecka

30 maja 2019

Przypominamy, że już jutro w Parku Miejskim przy ul. Parkowej w Knurowie-Szczygłowicach odbędzie się tradycyjny Bieg Młodości z okazji Dnia Dziecka. Będzie to już 28-ma edycja tej imprezy biegowej! Wszystkie dzieci chętne do startu zapraszamy do zapisów w dniu biegu od godz. 9.30 do 11.45. Początek biegów o godz. 12.00 a rywalizacja przebiegać będzie według kategorii wiekowych znajdujących się w regulaminie. Główny organizator - AKB Knurów oraz partnerzy: Gmina Knurów, MOSiR i Centrum Kultury  zapraszają do wspólnego biegania!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów