Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Gesanet idzie jak burza

11 lutego 2020

W Knurowskiej Lidze Futsalu drugą z rzędu wysoką porażkę zanotował zespół TKKF Mistral Intermarche. W efekcie tego niedawny lider spadł już na 4. miejsce w tabeli, natomiast ekipa Gesanetu odniosła już 6. z rzędu zwycięstwo i znalazła się tym samym na podium rozgrywek. 

Czytaj więcej...

Podsumowanie działalności projektu Gram, Kibicuję, Pomagam

7 lutego 2020

W dniu 3 luty 2020 o godzinie 17:00 odbyło się podsumowanie działalności projektu Gram, Kibicuję, Pomagam. Podsumowanie było połączone z wernisażem fotograficznym autorstwa Radosława Czapli „Bohaterowie”. Jesteśmy szczęśliwy, że minęło już prawie 5 lat naszej charytatywnej działalności w, której wspólnie pomagamy przez sport. To razem udało nam się zorganizować 9 charytatywnych turniejów w, których brali udział dzieci , młodzież, dorośli oraz zaproszeni goście ze świata sportu i kultury.

Czytaj więcej...

Zapowiedź 10. kolejki KLF

7 lutego 2020

Rozgrywki Knurowskiej Ligi Futsalu wkraczają w decydującą fazę, a w najbliższy poniedziałek rozegrana zostanie już 10. seria spotkań. W niej najciekawiej zapowiada się mecz TKKF Mistral Intermarche z Gesanetem. 

Czytaj więcej...

Saunowanie w Szczygłowicach

6 lutego 2020

Informujemy, że w dniu 17 lutego odbędzie się seans saunowania z saunamistrzem na obiekcie MOSiR przy ul. Górniczej 2. W załączeniu plakat. Przypomiamy również, że w tym miesiącu seanse z saunamistrzem na pływalni aQuaRelax odbędą się w dniach 11 i 25 lutego. 

Czytaj więcej...

Mistrz skarcił wicemistrza

4 lutego 2020

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 9. kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu Vibovit/IPA spotkał się z TKKF Mistral Intermarche. Obrońcy tytułu przygotowali na to spotkanie wyjątkowo silną kadrę m.in. z Arielem Mnochym, Tomaszem Durą i Łukaszem Spórną i nie dali młodszym rywalom żadnych szans wygrywając różnicą 8 goli.

Czytaj więcej...

Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2020 roku

3 lutego 2020

Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2020 roku przeprowadzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

Czytaj więcej...

W sobotę NGK Halowa Liga Podokręgu Zabrze

3 lutego 2020

Już w najbliższą sobotę 8 lutego w hali sportowej MOSiR przy ul. Górniczej rozegrany zostanie turniej piłkarski w ramach NGK Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na tenis stołowy

3 lutego 2020

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie oraz potrzeby mieszkańców i naszych klientów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do korzystania z gry w tenisa stołowego w hali sportowej MOSiR przy Al. Lipowej 12 A w Knurowie.

Czytaj więcej...

Saunowanie z saunamistrzem - informacja

29 stycznia 2020

Informujemy, że lutowe seanse z saunamistrzem na obiekcie MOSiR przy ul. Górniczej w podanych wcześniej terminach , tj. 4 i 18 lutego  nie odbędą się. 

Czytaj więcej...

Zawody narciarskie 12 lutego

29 stycznia 2020

Informujemy, że w dniu 12 lutego odbędą się coroczne Zawody Narciarskie dla Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Ich miejscem będzie Ośrodek Narciarski "Złoty Groń" w Istebnej.

 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów