Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

"Pierwsza Pomoc w Mieście" w hali MOSiR Knurów - Gram, Kibicuję, Pomagam

13 marca 2018

Już 17 marca Wspólnymi siłami z WOPR Knurów, MOSiR Knurów oraz z Państwową Strażą Pożarną z Knurowa uda nam się zrealizować pomysł "Pierwsza Pomoc w mieście". Powstał on z inicjatywy projektu "GRAM, KIBICUJĘ, POMAGAM" i ma na celu uświadamiać dzieci od najmłodszych lat, że pierwsza reakcja udzielania pomocy jest najważniejsza i od niej zależy ludzkie życie. W  naszym pierwszym zorganizowanym wydarzeniu postanowiliśmy zaproponować właśnie te zajęcia najmłodszym. Na chwilę obecną na nasze zaproszenie odpowiedziało około 90-siąt dzieci z knurowskich stowarzyszeń sportowych. Zapewniamy, iż nie jest to jednorazowy event! Korzystając z okazji już dziś pragnę podziękować wszystkim, którzy tego dnia poświęcą swój czas w szkoleniu najmłodszych!  

Czytaj więcej...

Zwiastun filmowy Charytatywnego Turniej Siatkówki "Gramy dla Amelki"

12 marca 2018

Już w najbliższą niedzielę, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie, odbędzie się coroczny Charytatywny Turniej Siatkówki "Gramy dla Amelki". Od godziny 8:30 do rywalizacji przystąpi 8 drużyn siatkarskich, które mają jeden cel - pomoc małej Amelce, która zmaga się z chorobą. O godz. 14.00 odbędzie się tradycyjny MECZ GWIAZD. Zapraszamy do oglądnięcia zapowiedzi filmowej tej szlachetnej inicjatywy oraz odwiedzenia hali MOSiR podczas imprezy!

Czytaj więcej...

Wideorelacja z zawodów pływackich o puchar Prezydenta Miasta Knurów

12 marca 2018

Z przyjemnością przedstawiamy relację wideo z zeszłotygodniowych zawodów pływackich o puchar Prezydenta Miasta Knurów, które odbyły się na pływalni krytej „aQuarelax”. Zapraszamy do oglądania.

Czytaj więcej...

W dniu dzisiejszym (piątek) brodzik na pływalni "aQuarelax" będzie nieczynny

9 marca 2018

Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu dzisiejszym (piątek) brodzik dla dzieci na terenie pływalni krytej "aQuarelax" przy ul. Szpitalnej będzie nieczynny.

Czytaj więcej...

Miejski Mini Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt oraz Chłopców

9 marca 2018

Za tydzień w czwartek oraz piątek, tj. 15/16.03.2018 odbędą się Miejskie Turnieje Piłki Siatkowej zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Zawody odbędą się w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1 w Knurowie, która to będzie organizatorem tej imprezy. Współpracować przy organizacji turnieju będą: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz TKKF Szczygłowice. Trzymamy kciuki za najmłodszych siatkarzy.

Czytaj więcej...

Lodowisko nieczynne! - Zapraszamy w przyszłym sezonie!

8 marca 2018

Serdecznie dziękujemy wszystkim korzystającym z knurowskiego lodowiska i serdecznie zapraszamy w przyszłym sezonie. Dziękujemy Państwu, że byliście z nami i razem przekroczyliśmy rekordową frekfencję która wyniosła 13 570.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 7.03.2018

7 marca 2018

Dzisiaj od godzin porannych na Pływalni Krytej aQuaRelax w Knurowie rozgrywane były Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie knurowskie Szkoły Podstawowe, które rywalizowały w 22 kategoriach indywidualnych oraz w 2 seriach sztafet. Rywalizację obserwowali: Zastępca Prezydenta Miasta Knurów Piotr Surówka, Radni Rady Miasta Knurów - Tomasz Rzepa, Joachim Machulik, Jerzy Pach, Kierownik Sekcji Pływackiej TKKF Szczygłowice - Dariusz Brachaczek oraz Dyrektor MOSiR Knurów Krzysztof Stolarek.  Imprezę przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie przy współpracy sekcji pływackiej TKKF Szczygłowice oraz WOPR Knurów.

Czytaj więcej...

Gesanet mrozi szampany - 16 kolejka Knurowskiej Ligi Futsalu

6 marca 2018

We wczorajszej serii spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu doszło do dwóch spotkań drużyn z górnej części tabeli. W pierwszym z nich liderujący Gesanet zmierzył się z Vibovitem, a więc kandydat do mistrzostwa z aktualnym mistrzem. Spotkanie to dostarczyło sporą dawkę emocji i huśtawkę nastrojów. Drugi pojedynek wieczoru nie miał takiej dramaturgii i Bud-Expert Team pewnie pokonał Kornas Team wygrywając obie połowy meczu po 5:2. W trzecim meczu tej kolejki spotkały się drużyny aspirujące do podium: Apteka Św. Barbary Tritech i TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Kolejne seanse saunowe przed nami

6 marca 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe z saunamistrzem. Okazja do skorzystania z naszej oferty 14 marca o godz. 19.00 na pływalni krytej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach, natomiast 7 i 21 marca o godz. 19.30 seanse odbędą się na pływalni "aQuarelax". Wstęp w cenie 25 zł za osobę obejmuje 3 seanse. Obowiązuje limit miejsc. Rezerwację przyjmowane są w kasie obu pływalni MOSiR. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Progress Fitness od marca na pływalni krytej w Knurowie-Szczygłowicach

6 marca 2018

"W poniedziałek, 12-go marca, startujemy z zajęciami aqua-fitness na pływalni krytej w Knurowie-Szczygłowicach przy ul. Górniczej 2. My już nie możemy się doczekać!" - mówią Judyta i Tomasz Nieć, instruktorzy klubu Progress Fitness. "Jesteśmy szczęśliwi, że będziemy mogli dzielić się z nowymi klubowiczkami naszą wieloletnią pasją do aqua Fitness". Zajęcia w poniedziałki i środy o 19.15.

 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów