Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Zapraszamy na zajęcia fitness na nowo wyremontowaną salę!

29 grudnia 2017

Wszystkie osoby spragnione po przerwie świąteczno-noworocznej ruchu i aktywności fizycznej serdecznie zapraszamy na zajęcia fitness. Pierwsze zajęcia w nowym roku odbędą się na nowo wyremontowanej sali przy ul. Górniczej 2 w środę tj. 3 stycznia. W rozwinięciu przedstawiamy harmonogram zajęć oraz opis różnych form fitness, na które można przychodzić. „Uwierz, że możesz, a będziesz już w połowie drogi” – polecamy i zachęcamy!

Czytaj więcej...

Marzena masz tę moc - Miting Pływacki

25 grudnia 2017

W niedziele tydzień temu na Pływalni Krytej aQuaRelax odbył się Miting Pływacki "Marzena masz tę moc". Od godziny 10:10 do godziny 21:50 co godzinę kolejni uczestnicy płynęli dla Marzeny. Organizatorzy Mitingu stanęli na wysokości zadania i wszystko odbyło się bez najmniejszych zakłóceń w świetnej atmosferze. Brawa! Więcej zdjęć i szczegółowa relacja już wkrótce !!!!  Marzena masz tę moc! 

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie" - informacja z otwarcia ofert

22 grudnia 2017

Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie" - informacja z otwarcia ofert.

Czytaj więcej...

Turniej Skata Sportowego - podsumowanie edycji jesienno - zimowej 2017

21 grudnia 2017

Za nami kolejna jesienno - zimowa edycja skata sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Zwycięzcą tegorocznej edycji okazał się Pan Bernard Musiolik, który to odebrał puchar oraz nagrody z rąk organizatorów. Na drugim miejscu rywalizację ukończył Pan Józef Lipok a tuż za nim uplasował się Pan Konrad Sobieraj. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz drobne upominki.  Brawa dla zwycięzców oraz uczestników! 

Czytaj więcej...

Kadra zaskoczyła IPA/Veritax - wyniki III kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Oldbojów

20 grudnia 2017

Wczoraj wieczorem rozegrano kolejne mecze Miejskiej Ligi Oldbojów. Niespodzianką była wygrana ZZ Kadry nad IPA/Veritax, dzięki czemu drużyna Zbigniewa Kuśmierza zdobyła pierwsze punkty. Wprawdzie Kadra przegrała później z Concordią, a następnie w zaległym meczu IPA/Veritax udało się zrewanżować za porażkę sprzed 80 minut, ale ten wieczór "Kadrowcy" mogą uznać za udany, bo ich gra wyglądała znacznie lepiej niż przed dwoma tygodniami.

Czytaj więcej...

Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie - Zmiana nr 1 do SIWZ

19 grudnia 2017

Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie - Zmiana nr 1 do SIWZ

Czytaj więcej...

Odpowiedź nr 2 - Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie"

19 grudnia 2017

Odpowiedź nr 2 - Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie"

Czytaj więcej...

Lider nie do zatrzymania

19 grudnia 2017

W 8. kolejce rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu kolejne zwycięstwo odniosła drużyna Gesanetu i bez straty punktów zakończyła tegoroczne rozgrywki. Wczoraj w meczu z Bud-Expert Teamem lider poczuł się na tyle mocny, że nie skorzystał z możliwości gry w przewadze liczebnej i naprzeciw czterech graczy rywala również wystawił czterech zawodników. Po 30 minutach gry można było mieć wątpliwości, czy taki manewr się opłacił, bo BET prowadził 4:3, jednak w końcówce opadł z sił i lider dopisał do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów