Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Już w niedzielę jubileuszowy XXV Bieg Uliczny na 10 km!

22 września 2017

Już po raz 25-ty biegacze będą rywalizować na trasie Biegu Ulicznego na 10 km o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Punktualnie o godzinie 12.00 strzał honorowego startera rozpocznie rywalizację, a na trase wyruszą biegacze z wielu miejsc na mapie Polski. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków sportu i rekreacji ruchowej do gorącego dopingu i wspierania uczestników biegu.

Czytaj więcej...

Przedszkolaki poznawały obiekty sportowe

21 września 2017

We wtorkowy poranek grupa dzieci z Przedszkola „Wesołe Nutki” wyruszyła na wycieczkę po obiektach MOSiR Knurów. Celem wycieczki była zapoznanie przedszkolaków z funkcjonalnością, specyfiką i zasadami panującymi na obiektach. Dzieci odwiedzając kolejno Stadion Miejski, Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych, Pływalnię Krytą „aQuarelax” oraz Kąpielisko „Leśne Zacisze” dowiedziały się jak należy zachowywać się na obiektach i podczas imprez sportowych, co wolno a czego nie wolno robić oraz przyswajały podstawowe punkty obowiązujących regulaminów. 

Czytaj więcej...

Już za miesiąc wielkie bieganie w Żorach.

20 września 2017

Rozpędziła się na dobre „machina” organizacyjna największej imprezy biegowej w Żorach. Tylko miesiąc pozostał Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji na dopięcie spraw organizacyjnych, a nie zdecydowanym biegaczom na zapisanie się do X jubileuszowej edycji żorskiego biegu. Miło nam poinformować, że właśnie ruszyła strona poświęcona Żorskiemu Biegowi Ulicznemu, na której zegar odmierza czas pozostający do dnia 15 października.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony: "Modernizacja - Przebudowa Stadionu Miejskiego - Wykonanie kanalizacji deszczowej II etap" w Knurowie przy ul. Dworcowej 28 - informacja o wyborze oferty

15 września 2017

Przetarg nieograniczony: "Modernizacja - Przebudowa Stadionu Miejskiego - Wykonanie kanalizacji deszczowej II etap" w Knurowie przy ul. Dworcowej 28, działki nr 2141/20 i 2141/22 - informacja o wyborze oferty

Czytaj więcej...

Nabór do kolejnego sezonu Knurowskiej Ligi Futsalu

14 września 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/18. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 2001 i starsi. Mecze odbywać się będą tradycyjnie w hali MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach w poniedziałki w godzinach wieczornych. Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Działem Organizacji pod nr 32 335-20-14 lub 602-724-457. Termin zgłoszeń upływa z dniem 30 września. Zapraszamy do tworzenia i zgłaszania drużyn!

Czytaj więcej...

Nordic Walking z Instruktorami w soboty!

13 września 2017

Mamy przyjemność poinformować, iż  zajęcia pod nazwą "Spacerkiem po knurowskich lasach z juniorem i seniorem - Nordic Walking z Instruktorami" odbywać będą się w każdą sobotę o godzinie 10:30. Grupę zaawansowaną zapraszamy na godzinę 12:00. Są to zajęcia finansowane z projektu budżetu obywatelskiego Miasta Knurów. MOPP w Knurowie oraz MOSiR w Knurowie serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w zajęciach.  Start zaplanowano przy kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie. 

Czytaj więcej...

Nordic Walking w sobotnie przedpołudnie receptą na zdrowie!

13 września 2017

Za nami inauguracyjne zajęcia Nordic Walking w ramach projektu "Spacerkiem po knurowskich lasach z seniorem i juniorem z instruktorami" Ponad 40 osób pojawiło się w sobotnie przedpołudnie aby spędzić czas z pożytkiem dla zdrowia, w dobrej atmosferze i przy przepięknej pogodzie. Po kilunastominutowej rozgrzewce uśmiechnięci i pełni energii rozpoczęliśmy marsz po lasach przy Kąpilisku "Leśne Zacisze" w Knurowie. 

Czytaj więcej...

Razem silniejsi - relacja z Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów

12 września 2017

Wczoraj wieczorem na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych odbył się turniej piłki nożnej oldbojów o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa.  Pomimo deszczowej aury do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów,  a najlepszą okazała się połączona drużyna IPA Knurów i Veritaksu. Złożony z weteranów knurowskich boisk zespół w pięciu meczach strzelił aż 19 bramek i tylko w jednym podzielił się punktami z rywalami. Drugie miejsce zajęła kierowana przez Dariusza Flisa drużyna Młodości Rudno mająca do końca szanse na końcowy triumf, a trzecie zespół Rawimeksu, który ostatecznie obronił miejsce na podium po remisie z Concordią.  

Czytaj więcej...

Zacznij piłkarską przygodę jak reprezentanci. Udział w tym Turnieju to pierwszy krok do świata wielkiej piłki

12 września 2017

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.

Czytaj więcej...

W niedzielę, 17 września, pływalnia kryta aQuarelax czynna od godz. 14.00

12 września 2017

W związku otrzymaną informacją z P.E. Megawat dotyczącą przerwy w dostawie ciepła MOSiR Knurów informuje, że w najbliższą niedzielę, tj. 17 września, pływalnia kryta aQuaRelax czynna będzie od godz. 14:00.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów