Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Trening reprezentacji Niemiec na Stadionie Miejskim w Knurowie!

4 października 2017

Reprezentacja Niemiec przygotowująca się do Turnieju Eliminacyjnego do Mistrzostw Europy U19 trenowała w miniony wtorek na Stadionie Miejskim w Knurowie. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z treningu.

Czytaj więcej...

MOSiR Knurów kontynuuje nabór do rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu!

4 października 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie kontynuuje nabór drużyn do rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/18. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 2001 i starsi. Mecze odbywać się będą tradycyjnie w hali MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach w poniedziałki w godzinach wieczornych. Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Działem Organizacji pod nr 32 335-20-14 lub 602-724-457. . Zapraszamy do tworzenia i zgłaszania drużyn!

Czytaj więcej...

Pismo Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi

4 października 2017

W imieniu Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi zwracamy się z zaproszeniem do wszystkich mieszkańców na inauguracyjny mecz rozegrany na Stadionie Śląskim, który odbędzie się 7 października br. o godzinie 16:00. Nasza młodzieżowa reprezentacja narodowa do lat 19 w pierwszej rundzie eliminacyjnej do Mistrzostw Europy zmierzy się z drużyną Białorusi. Wiecej informacji w dołaczonym pismie. Seredecznie zapraszamy na mecz!

Czytaj więcej...

Informacja - pływalnia kryta oraz siłownia przy ulicy Górniczej 2

3 października 2017

Szanowni klienci informujemy, iż w dniach od 9.10.2017 do 11.10.2017, tj. od poniedziałku do środy, pływalnia kryta oraz siłownia będą czynne od godziny 15:00. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj więcej...

RUSZYŁY ZAPISY NA XIII BIEG BARBÓRKOWY

3 października 2017

Zapraszamy na Barbórkowy Bieg do Rybnika, który odbędzie się w dniu 3.12.2017. Szczegółowe informacje dotyczące biegu znajdują się w dalszej części newsa. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Klip filmowy z XXV Biegu Ulicznego na 10 km

2 października 2017

Zapraszamy do oglądania klipu podsumowującego jubileuszową, 25-tą, edycję Międzynarodowego Biegu Ulicznego na 10 km o Puchar Prezydenta Miasta Knurów.  W piękne, jesienne, ciepłe przedpołudnie 24 września biegacze wystartowali do sportowej rywalizacji, a każdy z nich stawiał sobie własne cele przełamując własne bariery. Kolejny bieg przeszedł do historii przynosząc mnóstwo radości dla uczestników. Oglądamy!

Czytaj więcej...

Kolejne zajęcia Nordic Walking już w sobotę!

28 września 2017

Mamy przyjemność poinformować, iż  kolejne zajęcia w ramach projektu "Spacerkiem po knurowskich lasach z juniorem i seniorem - Nordic Walking z Instruktorami" odbędą  się w najbliższą sobotę. Zapraszamy wszystkie chętne oraz nowe osoby na godzinę 10:30. Grupę zaawansowaną zapraszamy na godzinę 12:00. MOPP w Knurowie oraz MOSiR w Knurowie zachęcają  do udziału w zajęciach.  Start zaplanowano przy kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie. 

Czytaj więcej...

Startujemy z zajęciami AEROKICKBOXINGU z elementami samoobrony!

25 września 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie zaprasza na kolejny sezon zajęć Aerokickboxingu z elementami samoobrony. Zajęcia aerokickboxingu z Tomaszem Popczyńskim oparte są o jego autorski program wykorzystujący specjalnie wyselekcjonowane elementy stosowane przy nauczaniu sportów walki do poprawy ogólnej i specjalnej sprawności fizycznej. Zapraszamy w poniedziałki na godzinę 20:30 a wśrody o godzinie 20:00. Szczegółowe informacje znajdują się na dołączonym plakacie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na aerobic i aqua-aerobic!

25 września 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie z przyjemnością informuje, że po wakacyjnej przerwie do oferty wracają zajęcia z aerobicu. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek tj. 2 października. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy na sali rekreacyjnej MOSiR (II piętro) przy ul. Górniczej 2 w Knurowie-Szczygłowicach i będą prowadzone przez nową instruktorkę - Katarzynę Konarską. Pierwszą grupę ćwiczących zapraszamy na godzinę 18.00, natomiast drugą na godz. 19.00. 

Czytaj więcej...

Wyniki XXV-ego Międzynarodowego Biegu Ulicznego na 10 km o Puchar Prezydenta Miasta Knurów

25 września 2017

Prezentujemy oficjalne wyniki uzyskane przez biegaczy startujących z jubileuszowym, XXV Międzynarodowym Biegu Ulicznym na 10 km. Serdecznie dziękujemy za przyjazd do Knurowa, sportową rywalizację i już teraz zapraszamy za rok. Do zobaczenia!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów