Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Świąteczny Turniej Minisiatkówki pełny emocji!

22 grudnia 2018

W dniu dzisiejszym odbył się Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej, do którego przystąpiło 6 drużyn: MSP1, MSP1(2), ZSPnr3/TKKF4, TKKF1,TKKF2, TKKF3. W meczu finałowym spotkały się drużyny TKKF 1 oraz TKKF 2. Zwycięska drużyna TKKF 1 zagrała w składzie Denis Czapek, Szymon Kijonka, Szymon Macha, Łukasz Szyszka, Kacper Szymański. O miejsce 3 rywalizowali podopieczni Pana Mariusza Grotnika. Tutaj też lepsza okazała sie pierwsza z ekip MSP1. 5 miejsce  zdobyła drużyna złożona z uczniów ZSP nr 3 w Knurowie oraz TKKF4. W turnieju zagrała również starsza ekipa TKKF - u, która to rywalizowała w dodatkowym meczu z najlepszą ekipą turnieju. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

Akademia piłkarskich emocji - relacja, foto, wideo ze Świątecznego Turnieju Halowego Orlików

19 grudnia 2018

Piłkarz, kiedy jest już ukształtowany i doświadczony, podchodzi do swoich obowiązków z wyrachowaniem, czasem z dystansem, kalkuluje, ocenia. Nauczony jest stosowania się do określonej taktyki, wie, kiedy zastosować pressing wysoki, a kiedy niski, wie, kiedy odstawić nogę, a kiedy zaryzykować. Wie też, że są mecze ważne i ważniejsze. Tego wszystkiego brakuje w futbolu dziecięcym. Tutaj każdy mecz jest meczem o mistrzostwo świata, trener jest idolem, a emocje sięgają przysłowiowego zenitu. Udzielają się one również rodzicom, którzy rzucają inne obowiązki i dopingują swoje pociechy bardziej niż narodową kadrę na mundialu. Najchętniej również wbiegliby na boisko po końcowej syrenie, tak jak cała ławka rezerwowych odliczająca na głos końcowe sekundy meczu. Taka właśnie atmosfera towarzyszyła sobotniemu Świątecznemu Turniejowi Halowemu Orlików, który odbył się w sobotę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. 

Czytaj więcej...

Derby dla Sośnicy

19 grudnia 2018

We wczorajszym spotkaniu 2 ligi PLF zespół MTS Knurów spotkał się w derbowym meczu z ekpą Sośnicy Gliwice. Knurowianie po bradzo dobrej pierwszej połowie zeszli do szatni prowadząc 2:0, jednak po przerwie zanotowali słaby okres gry, kiedy w ciągu 6 minut stracili aż 4 gole. Pod koniec meczu MTS zdecydował się na grę z lotnym bramkarzem, ale dopiero na 11 sekund przed końcem dało to skutek w postaci kontaktowego gola Adriana Zabłockiego. Na więcej zabrakło czasu.

Czytaj więcej...

Świąteczne Turnieje Piłki Siatkowej - 22.12.2018

19 grudnia 2018

TKKF Szczygłowice oraz MOSiR Knurów zapraszają na Świąteczne Turnieje Piłki Siatkowej, które odbędą się 22.12.2018 w hali MOSiR-u. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach. Zapraszamy do zapisów.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w okresie zimowej przerwy świątecznej tj. w dniach od 21.12.2018 r. do 01.01.2019 r.

19 grudnia 2018

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w okresie zimowej przerwy świątecznej tj. w dniach od 21.12.2018 r. do 01.01.2019 r.

 

Czytaj więcej...

Uczeń postraszył mistrza

18 grudnia 2018

Druga kolejka rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu rozpoczęła się od pojedynku Bud-Expert Teamu z Rawimeksem. Nie minęło 10 sekund, a już pierwsza akcja BET przyniosła gola Przemysława Jędrzejczaka. Wprawdzie Rawimex zdołał po kilku minutach odpowiedzieć trafieniem Łukasza Górczyka, ale potem wspomniany snajper Bud-Expert Teamu zanotował klasyczny hat-trick. Przewaga zespołu Piotra Rolnika rosła również za sprawą jego samego (3 gole) i jedynym, choć krótkim momentem spotkania, kiedy można było mieć nadzieję, że Rawimex powalczy o punkty był fragment meczu pomiędzy 31. a 33. minutą. Wówczas debiutanci zdobyli dwa gole i doprowadzili do stanu 4:7.  Końcówka jednak znów należała do "czarno-białych". Rawimex stawia pierwsze kroki w futsalu i z pewnością potrzebuje czasu na zgranie zespołu.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Miting Pływacki - relacja wideo!

14 grudnia 2018

W minioną niedzielę na pływalni krytej MOSiR odbył się Mikołajkowy Miting Pływacki, w ramach którego do rywalizacji przystąpiło ponad 280 młodych pływaków. Do Knurowa zjechało się tego dnia aż 20 klubów pływackich z całego śląska. Sportowym zmaganiom dzieci przyglądał się gość specjalny zawodów - Św. Mikołaj, który dla wszystkich zawodników przygotował słodycze oraz dla zwycięzców cenne medale i dyplomy. Prezentujemy relacje wideo z zaciętej rywalizacji  młodych pływaków. Zapraszamy od oglądania!

Czytaj więcej...

Świąteczny Turniej Piłki Nożnej rocznika 2008 - 16.12.2018

11 grudnia 2018

Piłkarskie emocje w wydaniu młodzieżowym owiane atmosferą zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, to z pewnością ciekawa propozycja dla wszystkich pasjonatów futbolu. Już w najbliższą niedzielę tj. 16 grudnia w Hali MOSiR w Knurowie – Szczygłowicach odbędzie się Świąteczny Turniej Piłki Nożnej dla rocznika 2008.

Czytaj więcej...

Św. Mikołaj rozpoczął sezon łyżwiarski na lodowisku

11 grudnia 2018

W sobotę na terenach Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zorganizował oficjalne otwarcie lodowiska. Promocyjne ceny biletów i zapowiedź udziału w imprezie Świętego Mikołaja przyciągnęły liczne grono miłośników jazdy na łyżwach. Tylko w dwóch popołudniowych wejściach o godz. 15. i 16. na tafli pojawiło się ponad 60 osób, w większości dzieci i młodzieży, ale nie brakowało również dorosłych. Warto zauważyć, że niektórzy z jeżdżących prezentowali naprawdę wysokie umiejętności i kręcili rozmaite figury. Niewiele gorzej prezentował się Święty Mikołaj, który oprócz wspólnej zabawy przygotował dla wszystkich słodkie upominki.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów