Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

MSP1 i MSP4 z awansami do kolejnych rund!

19 marca 2019

W turniejach piłki siatkowej organizowanych w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1 w Knurowie do kolejnej rundy awansowali: Dziewczęta - MSP1, CHŁOPCY - MSP4. Turniej zorganizowany został przez MSP1 a współorganizatorem imprezy był MOSiR Knurów. Znamy również wyniki rozgrywek powiatowych, w których to należy docenić poczynania reprezentacji chłopców MSP4 z Knurowa, którzy to awansowali do następnej rundy pokonując po drodze między innymi zespół z Pyskowic. Gratulacje dla opiekunów i trenerów. Trzymamy kciuki w następnych rundach.

Czytaj więcej...

Mistrzostwo nie dla Gesanetu

19 marca 2019

Najciekawszym meczem 11. serii spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu był pojedynek  lidera Vibovitu/IPA z obrońcą mistrzowskiego tytułu Gesanetem MTS Knurów. Pobieżna lektura składów nakazywała sądzić, że Vibovit/IPA jest zdecydowanym faworytem, tymczasem mecz trzymał w napięciu do ostatniej minuty, kiedy lider przechylił szalę na swoją korzyść. Porażka Gesanetu oznacza, że zespół ten nie powtórzy ubiegłorocznego sukcesu i nie obroni tytułu mistrzowskiego, gdyż po tym spotkaniu traci do lidera 10 punktów. Vibovit/IPA potrzebuje do mistrzostwa zaledwie czterech "oczek" i wydaje się, tylko kataklizm mógłby odebrać zwycięstwo w rozgrywkach Robertowi Kasińskiemu i spółce. 

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt - MSP4 z Knurowa gra dalej!

18 marca 2019

W dniu dzisiejszym w hali MOSiR-u odbyła się kolejna runda rozgrywek w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W następnej fazie rozgrywek zagra drużyna Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Knurowie, która dzisiaj okazała się najlepsza. Życzymy powodzenia w dalszych etapach rozgrywek. Zawody zorganizowała Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 w Knurowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Dyrektor MOSiR Knurów - Krzysztof Stolarek.

Czytaj więcej...

Poznaliśmy Mistrzów Knurowa w narciarstwie - relacja z zawodów narciarskich o puchar Prezydenta Miasta Knurów + wideo!

12 marca 2019

W minioną środę na przyjaznym stoku ośrodka narciarskiego „Złoty Groń” w Istebnej odbyły się tegoroczne zawody narciarskie o puchar Prezydenta Miasta Knurów. W imprezie organizowanej przez MOSiR Knurów wystartowały dzieci uczęszczające do knurowskich szkół podstawowych, rywalizując o prestiżowy tytuł „Mistrza Knurowa” w dziesięciu kategoriach wiekowych. Bardzo dobra frekwencja i duże zainteresowanie sprawiła, że na starcie pojawiło prawie 150 zawodników!

Czytaj więcej...

TKKF nie dał rady - wyniki 10 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

12 marca 2019

W 10. kolejce  Knurowskiej Ligi Futsalu najciekawiej zapowiadał się pojedynek lidera z wiceliderem, czyli Vibovitu/IPA z TKKF Mistral Intermarche. Mający aspiracje do podium TKKF pomimo dobrej gry nie sprostał rutyniarzom ulegając im nieznacznie w piłkarskich rozmiarach 0:2. Apteka Św. Barbary Tritech uporała się wczoraj z Przychodnią Prognostic, ale dokonała tego z najwyższym trudem.Miłe złego początki - tak można opisać mecz Bud-Expertu z Gesanetem. Drugie zwycięstwo w sezonie odniósł Paderek Team pokonując Rawimex. 

Czytaj więcej...

Informacja dla klientów korzystających z pływalni krytej przy ul. Górniczej 2

8 marca 2019

Klientów korzystających z pływalni krytej MOSiR przy ul. Górniczej 2 informujemy, że w dniach 11-13 marca (od poniedziałku do środy) w godzinach 6.00 - 16.00 wszystkie godziny są ogólnodostępne. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - wyniki, fotorelacja

6 marca 2019

Prezentujemy wyniki i czasy przejazdów uzyskane przez uczniów knurowskich szkół podstawowych w Zawodach Narciarskich o puchar Prezydenta Miasta Knurów. Szersza relacja z tego wydarzenia niebawem...

Czytaj więcej...

RAZEM GRAMY KIBICUJEMY POMAGAMY

5 marca 2019

To już 8 edycja Turnieju charytatywnego z inicjatywy projektu GRAM, KIBICUJĘ, POMAGAM . Nie sposób jest wyrazić to co człowiek chciałby napisać po takim wydarzeniu jakie wspólnie z MOSiR Knurów, TKKF Szczygłowice udało nam się stworzyć. Zawsze będziemy powtarzać, że razem możemy więcej ! W turnieju zameldowało się 8 drużyn siatkarskich. Wszyscy zagrali dla Olka!

Czytaj więcej...

Zabójcza końcówka Apteki - wyniki 9 kolejki KLF

5 marca 2019

W dziewiątej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu najciekawiej zapowiadał się pojedynek TKKF Mistral Intermarche z Apteką Św. Barbary Tritechem. Kiedy po 30 minutach gry TKKF prowadził już 3:0, wydawało się, że nic już nie wydrze wygranej drużynie Marcina Polywki. Lider tabeli, Vibovit/IPA, odniósł pewne zwycięstwo w spotkaniu z Przychodnią Prognostic, jednak w końcówce rywal strzelił kilka goli zmniejszając straty. Wygraną odnieśli także piłkarze Gesanetu pokonując Paderek w identycznych rozmiarach, co Vibovit/IPA Przychodnię. Spory zawód sprawił natomiast Bud-Expert Team.

Czytaj więcej...

Saunowanie z saunamistrzem

28 lutego 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe organizowane w marcu przez MOSiR Knurów. Okazja do tego w środy tj. 13 i 27 marca na pływalni „aQuarelax” przy ul. Szpitalej. Natomiast 6 i 20 marca zapraszamy do aromatycznego saunowania pod okiem saunamistrza na pływalni krytej w Szczygłowicach.  Wszystkie szczegóły na plakacie, obowiązuje limit miejsc. Wstęp tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie pływalni. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów