Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

W dniu jutrzejszym do godz. 12.00 brodzik na pływalni "aQuarelax" będzie nieczynny

8 października 2018

Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu jutrzejszym (wtorek, 9.10.2018 r) brodzik dla dzieci na terenie pływalni krytej "aQuarelax" przy ul. Szpitalnej będzie nieczynny do godz. 12.00. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

Kolejne okazje do saunowania

3 października 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe organizowane przez MOSiR Knurów. Okazja do tego  już w środę tj. 10 października na pływalni „aQuarelax”  przy ul. Szpitalej. Natomiast 17 października zapraszamy do aromatycznego saunowania pod okiem saunamistrza na pływalni krytej w Szczygłowicach.  Wszystkie szczegóły na plakacie, obowiązuje limit miejsc. Wstęp tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie pływalni. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Siłownia MOSiR czynna - zapraszamy

1 października 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że od dnia dzisiejszego tj. 1.10.2018 r. czynna jest siłownia znajdująca w budynku przy ul. Górniczej 2. Natomiast ze względu na odbywające się w dalszym ciągu prace modernizacyjne nieczynna pozostaje pływalnia kryta i hala sportowa. Planowana data otwarcia pływalni krytej dla klientów to 20 październik, natomiast hala sportowa będzie dostępna od 29 października.

Czytaj więcej...

Po przerwie wakacyjnej zapraszamy na zajęcia fitness!

27 września 2018

Wszystkie osoby spragnione po przerwie wakacyjnej aktywności fizycznej z muzyką serdecznie zapraszamy na zajęcia fitness. Inauguracyjne zajęcia po przerwie odbędą się na sali fitness przy ul. Górniczej 2 w poniedziałek tj. 1 października. W rozwinięciu przedstawiamy harmonogram zajęć oraz opis różnych form fitness, na które można uczęszczać. „Uwierz, że możesz, a będziesz już w połowie drogi” – polecamy i zachęcamy!

Czytaj więcej...

Zajęcia aerokickboxingu z elementami samoobrony już od poniedziałku!

26 września 2018

Z przyjemonością informujemy, iż rozpoczynamy zajęcia aerokickboxingu, które odbywać się będą w sali fitness. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach prowadzonych przez Pana Tomasza Popczyńskiego. Zapraszamy w poniedziałki oraz środy na godzinę 20:00 do salki fitness przy ulicy Górniczej 2 (2 piętro - Hala Sportowa MOSiR Knurów). Szczegółowe informacje na temat zajęć oraz zapisy w Kasie MOSiR przy ul. Górniczej 2 oraz pod nr tel. 32 332 63 63.

Czytaj więcej...

28 dniowa wyprawa w Bieszczady

26 września 2018

Prezentujemy Państwu zdjęcia z kolejnej wyprawy Pana Marka Juszczaka. Tym razem celem były Bieszczady.

Czytaj więcej...

XXVI Międzynarodowy Bieg Uliczny na 10 km oraz XXIII Mistrzostwa Polski Górników - wyniki i relacja zdjęciowa

25 września 2018

Prezentujemy wyniki oraz relację zdjęciową z XXVI Międzynarodowego Biegu Ulicznego na 10 km oraz XXIII Mistrzostw Polski Górników, który odbył się w niedzielne przedpołudnie. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz oglądania zdjęć.

Czytaj więcej...

Jesienny Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przechodni Starosty Gliwickiego

14 września 2018

Zapraszamy w imieniu organizatorów na Jesienny Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przechodni Starosty Gliwickiego, który odbędzie się w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Juliusza Rogera w Sośnicowicach, w dniach 29 oraz 30 września. Szczegółowe informacje na plakatach oraz w regulaminie imprezy. Klub Sportowy Rudziniec oraz Powiat Gliwicki serdecznie zapraszają.

Czytaj więcej...

XIX Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym

14 września 2018

Zapraszamy w imieniu organizatorów na XIX Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym, które odbędą się w Hali im. Huberta Wagnera w Pyskowicach, przy ulicy Strzelców Bytomskich 1A w sobotę 6 października. Uczniowski Klub sportowy FENIKS oraz Powiat Gliwicki zapraszają.

Czytaj więcej...

Nabór drużyn do Miejskiej Ligi Oldbojów

11 września 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do rozgrywek Miejskiej Ligi Oldbojów. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 1978 i starsi, tj. 40+, a także max. 2 zawodników urodzonych  latach 1979-83, tj. 35+. Mecze odbywać się będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Al. Lipowej. Termin zgłoszeń mija w dniu 12.10.2018. Zachęcamy i zapraszamy.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów