Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

W dniu 10 marca jaccuzi na pływalni aQuaRelax nieczynne

9 marca 2020

Informujemy, że w związku z pracami serwisowymi w dniu 10 marca jacuzzi na pływalni krytej aQuaRelax będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

Halowa Liga Podokręgu - finał w gliwickiej Arenie

9 marca 2020

W dniu 1 marca w gliwickiej Arenie odbył się finał Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Było to uwieńczenie kilkumiesięcznych zmagań młodych piłkarzy z regionu, którzy w okresie zimowej przerwy w rozgrywkach rywalizowali ze sobą w różnych kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

Knurowska Liga Futsalu - zapowiedź ostatniej kolejki.

6 marca 2020

W poniedziałek 9 marca w hali MOSiR przy ul. Górniczej rozegrana zostanie ostatnia, 14. kolejka rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu. Właśnie wtedy rozstrzygną się losy mistrzowskiego tytułu, bowiem liderujący w tabeli Tritech zagra z wiceliderem Gesanetem. 

Czytaj więcej...

III Ogólnopolski turniej w gimnastyce artystycznej „O LŚNIĄCĄ GWIAZDĘ”

6 marca 2020

W niedzielę 23 lutego na hali sportowej MOSiR w Knurowie (Szczygłowicach) odbył się III Ogólnopolski  turniej  w gimnastyce artystycznej „O LŚNIĄCĄ GWIAZDĘ” organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „GLIWICE” oraz  Akademię TALENTÓW z Gliwic. Prezentujemy Państwu kilka zdjęć z w/w imprezy.

Czytaj więcej...

W sobotę Turniej APN Knurów rocznika 2008

5 marca 2020

W najbliższą sobotę w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Górniczej odbędzie się turniej piłki nożnej rocznika 2008. W imprezie weźmie udział 8 drużyn. Turniej organizuje APN Knurów we współpracy z MOSiR Knurów. 

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa z dnia 3.03.2020r. - relacja, zdjęcia, wyniki.

4 marca 2020

Wczoraj w godzinach dopołudniowych na pływalni krytej aQuaRelax rozegrane zostały doroczne Zawody Pływackie dla Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnie ostatnia kolejka

3 marca 2020

Wczoraj wieczorem rozegrano przedostatnią kolejkę rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu. W najciekawszym meczu spotkał się lider Tritech z TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Charytatywny Dzień Sportu "RAZEM GRAMY DLA FRANKA" - 15 marzec 2020 - impreza odwołana

2 marca 2020

IMPREZA ODWOŁANA !! Zapraszamy 15 marca na Charytatywny Dzień Sportu "RAZEM GRAMY DLA FRANKA". W Charytatywnym dniu sportu czeka nas wiele emocjonujących sportowych zmagań ! W kilku miejscach odbywać będą się imprezy sportowo-rekreacyjne, których organizatorem jest Fundacja Gram, Kibicuję, Pomagam przy współudziale MOSiR Knurów oraz TKKF Szczygłowice, Klub Spartan Knurów, FIGHT Klub Knurów, Klub Biegacza ORŁY z Knurowa, APN Knurów, Concordia Knurów, KTK Knurów, ONE STEP Active studio, NJN KNURÓW. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Fundacji Gram, Kibicuję, Pomagam.

Czytaj więcej...

W sobotę Turniej APN CUP 2020

27 lutego 2020

W najbliższą sobotę w szczygłowickiej hali MOSiR odbędzie się turniej piłkarski APN CUP 2020, w którym zagrają młodzi piłkarze z rocznika 2009. 

Czytaj więcej...

Wyniki 12. kolejki KLF i analiza finiszu rozgrywek

27 lutego 2020

W poniedziałkowy wieczór rozegrano 12. kolejkę Knurowskiej Ligi Futsalu, w której w najciekawszym meczu prowadzący w tabeli Tritech zremisował z aktualnym mistrzem ekipą Vibovitu/IPA. Remis ten nie zadowalał żadnej z drużyn, gdyż Vibovit/IPA stracił szanse na obronę tytułu, a Tritech ma już tylko 2 punkty przewagi nad Gesanatem, z którym spotka się w ostatnim meczu sezonu.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów