Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w dniach 1 i 11 listopada 2017

25 października 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie prezentuje godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w dniach 1 i 11 listopada 2017. Prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem.

Czytaj więcej...

W dniu dzisiejszym brodzik na pływalni "aQuarelax" nieczynny

25 października 2017

Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 2.11.2017 r. (czwartek) brodzik na pływalni krytej "aQuarelax" przy ul. Szpitalnej 23 jest nieczynny z powodu prowadzonych prac serwisowych. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony na zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie

23 października 2017

Przetarg nieograniczony na zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Gliwickiego - zaproszenie

23 października 2017

Zarząd Powiatu Gliwickiego oraz Klub Sportwy Rudziniec gorąco zachęcają i zapraszają do wzięcia udziału w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Gliwickiego, który odbędzie się w dniach 18-19.11.2017 r. Więcej szczegółów na plakacie o raz regulaminie.

Czytaj więcej...

XVIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym - 2017

17 października 2017

Mistrzostwa odbędą się w niedzielę, 12 listopada 2017 r. w hali sportowej im. Huberta Wagnera w Pyskowicach przy ul. Strzelców Bytomskich 1a. Początek o godz. 10:00. Organizatorzy: tj. Powiat Gliwicki oraz Miasto Pyskowice, UKS „Feniks” Pyskowice serdecznie zapraszają. Celem Mistrzostw jest kontynuowanie bogatych tradycji tej dyscypliny sportu w Powiecie Gliwickim, popularyzacja tenisa stołowego, wyłonienie mistrzów i wicemistrzów rozgrywek.

Czytaj więcej...

Turniej charytatywny "JA KONTRA SLA "

13 października 2017

Już 15.10.2017 serdecznie zapraszamy na turniej charytatywny "JA KONTRA SLA " Każdy z nas może pomóc Zbyszkowi w jego walce z chorobą , My będziemy !!

Czytaj więcej...

Pogodna sobota ? Warto spędzić ją aktywnie! Zatem zapraszamy na kijki :)

12 października 2017

Już w najbliższą sobotę odbędą się następne zajęcia w ramach projektu "Spacerkiem po knurowskich lasach z juniorem i seniorem". Zatem serdecznie zapraszamy na zajęcia. Przypominamy, że o godzinie 10:30 zajęcia rozpoczyna grupa 1 (tutaj również zapraszamy wszystkie nowe osoby). Na godzinę 12:00 zapraszamy grupę 2. Serdecznie zaprasza MOPP oraz MOSiR Knurów. Zapowiada się fajna pogoda. Nie może Was zabraknąć. Zapraszamy do zobaczenia krótkiego klipu filmowego.

Czytaj więcej...

Zajęcia Aerobicu oraz Aerokickboxingu z elementami samoobrony - Ważna informacja!

10 października 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuję o zmianie terminów oraz miejsca prowadzenia zajęć aerobicu oraz aerokickboxingu z elementami samoobrony. W związku z remontem salki rekreacyjnej w/w zajęcia odbywać będą się w salce treningowej przy ulicy Górniczej 2 (piwnica) W dalszej części newsa prezentujemy godziny zajęć. Zmiana nastąpi od dnia 16.10.2017 do odwołania.

Czytaj więcej...

3 treningi reprezentacji Niemiec na Stadionie Miejskim w Knurowie

9 października 2017

W minionym tygodniu młodzieżowa reprezentacja Niemiec U19 trenowała na Stadionie Miejskim w Knurowie. Przygotowania do turnieju eliminacyjnego Niemcy rozpoczęli we wtorek 3 października. Prezentujemy piłkę z podpisami reprezentacji Niemiec. Treningi nie odbywały się przy pustych trybunach, czego przykładem może być grupa Pana Tomasza Kowalskiego - Nauczyciela Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Knurowie, która to odwiedziła piłkarzy w miniony piątek. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

Kolejne zajęcia z Instruktorem już w najbliższą sobotę! Zapraszamy!

6 października 2017

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia z instruktorem z Nordic Walking. Już jutro od godziny 10:30 będzie można wypożyczyć bezpłatnie kije oraz wspólnie maszerować po knurowskim lesie. Zatem "nie siedźcie" w domu tylko spędźmy ten czas aktywnie. Grupę zaawansowaną jak co tydzień zapraszamy na godzinę 12:00. Szczegółowe informacje znajdują się w dołączonym plakacie.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów