Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Zmiana godzin otwarcia pływalni krytej "aQuarelax" od 8 kwietnia

4 kwietnia 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że od 8 kwietnia zmianie ulegną godziny otwarcia pływalni krytej "aQuarelax" znajdującej się przy ul. Szpitalnej 23. Od poniedziałku, 8 kwietnia, pływalnia czynna będzie do godz. 21.45, nastomiast sauna sucha czynna będzie do godz. 21.00.

Czytaj więcej...

Zmiana terminu 14 kolejki KLF

2 kwietnia 2019

Zapraszamy wszystkich sympatyków Knurowskiej Ligi Futsalu na ostatnią kolejkę, która odbędzie się we wtorek 9.04.2019. Prezentujemy Państwu harmonogram finałowej kolejki. Program 14. kolejki (wtorek, 9 kwietnia): Paderek Team – Bud-Expert Team (19.00), Gesanet MTS Knurów – Rawimex Knurów (19.50), TKKF Mistral Intermarche - Przychodnia Prognostic  (20.40), Vibovit/IPA - Apteka Św. Barbary Tritech (21.30). 

Czytaj więcej...

Obiekt przy ulicy Górniczej 2 nieczynny w dniu 8.04 od godziny 14:00.

2 kwietnia 2019

Obiekt przy ulicy Górniczej 2 w dniu 8.04.2019 od godziny 14:00 do wtorku 9.04.2019 do godziny 6:00 będzie nieczynny z powodu robót na sieci elektroenergetycznej. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

Fuzja na miarę mistrzostwa

2 kwietnia 2019

Już przed rozpoczęciem obecnego sezonu drużyna Vibovitu/IPA uchodziła za faworyta rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu. Zespół, który w swoim składzie ma aż 6 zawodników, którzy w przeszłości zdobywali tytuł króla strzleców ligi, pozostawił w tyle swoich rywali i jako jedyny do tej pory nie poniósł porażki. Wczoraj wprawdzie rutyniarze do końca nie mogli być pewni wygranej z Paderkiem, ale ostatecznie wygrali w niecodziennych rozmiarach 10:9 i świętowalii swój pierwszy tytuł. Albo inaczej licząc – dwunasty, bo dotychczas Vibovit triumfował w lidze 10 razy, a jedno mistrzostwo zapisała na swoim koncie IPA Knurów.

Czytaj więcej...

Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków 2019 - odwołana!!!

29 marca 2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować oraz zaprosić wszystkie knurowskie Przedszkola do udziału w 6 odsłonie Olimpiady Sportowej dla Przedszkolaków, która odbędzie się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie w dniu 17 kwietnia 2019r. Jest to impreza, która wpisała się już na stałe w kalendarz imprez MOSiRu w Knurowie. Przedszkolaki wezmą udział w konkurencjach sprawnościowych a całość poprowadzą Instruktorzy MOSiR Knurów, pomocnicy z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Pani Sandra oraz Jacek z Gram, Kibicuję, Pomagam. W całą imprezę zaangażowanych jest wiele chętnych osób za co już teraz serdecznie dziękujemy.  Zatem serdecznie zapraszamy przedszkolaków do udziału oraz kibiców do wsparcia młodych sportowców.

Czytaj więcej...

Saunowanie z saunamistrzem - terminy

29 marca 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe organizowane w kwietniu przez MOSiR Knurów. Okazja do tego w środy tj. 10 i 24 kwietnia na pływalni „aQuarelax” przy ul. Szpitalej. Natomiast 3 i 17 kwietnia zapraszamy do aromatycznego saunowania pod okiem saunamistrza na pływalni krytej w Szczygłowicach.  Wszystkie szczegóły na plakacie, obowiązuje limit miejsc. Wstęp tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie pływalni. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Knurów: Gala Sportu i Kultury 2019

28 marca 2019

Koniec jednego roku i początek nowego to tradycyjnie okres podsumowań i rankingów. I właśnie taki bilans sezonu 2018 odbył się wczoraj ( 27.03.2019r.) w Domu Kultury w Knurowie – Szczygłowicach. Jak co roku na uroczystej Gali Sportu i Kultury nagrodzono osoby ze środowisk twórczych, jak i sportowych, których talent i praca doprowadziły do osiągnięcia ponadprzeciętnych wyników w minionym roku. Ideą nagrody jest wyróżnienie zawodników, trenerów i artystów, którzy w sposób szczególny swoją pracowitością, aktywnością, zaangażowaniem służą Knurowowi i lokalnej społeczności oraz skutecznie przyczyniają się do promocji miasta poza jego granicami. Ta wyjątkowa uroczystość zgromadziła wielu znamienitych gości. Wśród nich znaleźli się, m.in.: Adam Rams – Prezydent Knurowa, Piotr Surówka – Wiceprezydent Miasta Knurów, Tomasz Rzepa – Przewodniczący Rady Miasta, Jerzy Pach – Wiceprzewodniczący Rady Miasta, Krzysztof Stolarek – Dyrektor MOSiR, Jerzy Kosowski – Dyrektor Centrum Kultury, Joachim Machulik – Przewodniczący Komisji Sportu, Janusz Szydło – Przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury. 

Czytaj więcej...

Gala Sportu i Kultury 2019

28 marca 2019

Prezentujemy Państwu pierwszą część zdjęć z Gali Sportu i Kultury 2019, która odbyła się w dniu wczorajszym w Domu Kultury w Szczygłowicach.  Coroczną galę zorganizowali: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz Centrum Kultury w Knurowie. Więcej zdjęć i relacja już wkrótce.

Czytaj więcej...

TKKF wita się z medalami

26 marca 2019

Najciekawszym meczem 12. kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu był pojedynek Gesanetu MTS z TKKF Mistral Intermarche, którego stawką było miejsce na podium. Pierwsza połowa była wyrównana, a jedynego gola zdobył TKKF po dobrym rozegraniu stałego fragmentu gry. Tuż przed przerwą Gesanet miał okazję na wyrównanie, ale przedłużony rzut karny Macieja Stopy obronił Sebastian Pawlik. Po zmianie stron Gesanet szybko wyrównał, ale równie szybko stracił gola po indywidualnej akcji Jakuba Skowronka. Chwilę później piłkarze TKKF pokazali jak się wykonuje rzuty karne, a następnie podręcznikowo skontrowali mistrza i było 4:1. Gesanet do końca meczu nie rezygnował, ale zdołał zdobyć tylko jednego gola. Wygrana TKKF-u oznacza, że drużyna ta potrzebuje już tylko jednego punktu, by zapewnić sobie trzecie miejsce, natomiast Gesanet, nie dość, że pożegnał się z obroną tytułu, to prawdopodobnie obejdzie się także bez medalu.

Czytaj więcej...

Tegoroczna "Gala Sportu i Kultury" odbędzie się 27 marca

19 marca 2019

Gmina Knurów, MOSiR Knurów oraz Centrum Kultury w Knurowie informują, że tegoroczna "Gala Sportu i Kultury" odbędzie się w środę tj. 27 marca w Domu Kultury przy ul. Górniczej 1 w Knurowie-Szczygłowicach o godz. 16.00. Podczas trwania Gali wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia Prezydenta Miasta Knurów za działalność oraz sukcesy osiągnięte w dziedzinie sportu i kultury w 2018 roku.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów