Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów od 26 sierpnia 2019

29 sierpnia 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie prezentuje godziny otwarcia obiektów MOSiR od 26 sierpnia 2019r. Prosimy o zapoznanie się i zapraszamy do korzystania!

Czytaj więcej...

Wszyscy Gramy dla Gabriela Pasieka - 1.09.2019

27 sierpnia 2019

Już w najbliższą niedziele odbędą się kolejne turnieje, którym towrzyszyć będzie hasło "Wszyscy Gramy dla Gabriela Pasieka" Zatem serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu. Zapraszamy do grania, kibicowania a przede wszystkim do pomagania. Razem POMAGAMY Gabrysiowi.

Czytaj więcej...

Nowa hala sportowa w Knurowie w nocnej odsłonie - wideo + foto

23 sierpnia 2019

Tak w nocnej odsłonie prezentuje się nowo wybudowana hala sportowa MOSiR w Knurowie. Już niedługo otwarcie obiektu, na którym kształtować i rozwijać się będą w szczególności knurowscy uczniowie i młodzi adepci stowarzyszeń sportowych, Także mieszkańcy będą mogli zadbać o swoją aktywność fizyczną w komfortowych warunkach. Z dumą prezentujemy krótkie wideo oraz zdjęcia wykonane nocą. Już niedługo otwieramy i zaczynamy.

Czytaj więcej...

Spławikowe Zawody o Mistrzostwo Stowarzyszenia Wędkarskiego „Górnik II” w Knurowie - 11.08.2019

13 sierpnia 2019

W niedzielę tj. 11.08.2019 r. na stawie nr 37, czyli popularnym „Zalanym”, odbyły się Spławikowe Zawody o Mistrzostwo Stowarzyszenia Wędkarskiego „Górnik II” w Knurowie. Były to trzecie zawody zaliczane do tegorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach wzięło udział 32-óch członków Stowarzyszenia. Wszyscy uczestnicy mogli pochwalić się zdobyczą w postaci złowionych ryb. Mistrzem Stowarzyszenia został Franciszek Sommer, który zdobył największą ilość punktów. Kolejne miejsca na podium zajęli Paweł Zając oraz Zbigniew Górecki.

Czytaj więcej...

Podziękowania dla Wolontariuszy odcinka Szczygłowice - Knurów "TDP2019"

7 sierpnia 2019

W miniony poniedziałek już po raz trzeci mieszkańcy Knurowa mogli zobaczyć przejazd kolarzy przez Szczygłowice i Knurów. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie dziękuje wszystkim koordynatorom odcinkowym a w szczególności wszystkim wolontariuszom 3 etapu TDP2019. Około 150 wolontariuszy czynnie uczestniczyło w zabezpieczeniu trasy. Przedstawiamy Państwu zdjęcia z trasy jak również zdjęcia naszych wolontariuszy. Dziękujemy.

Czytaj więcej...

Już w poniedziałek kolejny raz peleton Tour de Pologne w Knurowie

2 sierpnia 2019

Zapraszamy wszystkich sympatyków kolarstwa już w najbliższy poniedziałek do kibicowania kolarzom na 3 etapie Tour de Pologne. Przypominamy, że mieszkańcy Szczygłowic i Knurowa będą mogli zobaczyć kolumnę kolarzy około 17:15 - 17:35 a trasa peletonu będzie przebiegała kolejno ulicami Książenicką - Rybnicką - Niepodległości - Dworcową. Prezentujemy Państwu pakiet informacji, w których znajdują się między innymi mapa 3 odcinka TDP, filmik promocyjny TDP 2019 oraz informacja o utrudnieniach ruchu. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami i jeszcze raz serdecznie zapraszamy do dopingu kolarzy na trasie TDP.

Czytaj więcej...

Zbiórki wolontariuszy do zabezpieczenia trasy Tour de Pologne - informacje organizacyjne

1 sierpnia 2019

Wszystkich wolontariuszy, którzy zgłosili swój udział i gotowość do pomocy przy zabezpieczeniu trasy wyścigu kolarskiego Tour de Pologne w Knurowie informujemy o godzinach i miejscach zbiórek na poszczególnych odcinkach zabezpieczenia. Szczegółowe informacje można uzyskać od koordynatorów poszczególnych odcinków. Prezentujemy również poglądowe mapy zabezpieczenia trasy dla poszczególnych grup. Miejsca te mogą jednak ulec zmianom w zależności od zaleceń służb mundurowych.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony „Modernizacja - przebudowa Stadionu Miejskiego” w Knurowie przy ul. Dworcowej 28 - II etap (działki 2141/20 i 2141/59) - informacja z otwarcia ofert

31 lipca 2019

Przetarg nieograniczony „Modernizacja – przebudowa Stadionu Miejskiego” w Knurowie przy ul. Dworcowej 28 – II etap (działki 2141/20 i 2141/59) - informacja z otwarcia ofert

Czytaj więcej...

5 sierpnia Kąpielisko "Leśne Zacisze" nieczynne

25 lipca 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że w dniu 5 sierpnia 2019 r.(poniedziałek) kąpielisko „Leśne Zacisze” będzie nieczynne z powodu utrudnień spowodowanych organizacją przejazdu peletonu Tour de Pologne przez Knurów. Wszystkich kibiców i sympatyków sportu zachęcamy, aby w tym dniu kibicować i wspierać kolarzy. Zapraszamy w kolejnych dniach na kąpielisko.

Czytaj więcej...

76. Tour de Pologne w Knurowie - informacje

23 lipca 2019

Już 5 sierpnia po raz trzeci światowa czołówka kolarzy przejedzie przez nasze miasto w ramach rywalizacji na trzecim etapie tegorocznego 76. Tour de Pologne. Prezentujemy kilka informacji organizacyjnych związanych z tym wydarzeniem oraz mapę przejazdu kolumny kolarzy.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów