Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów dla szkół podstawowych - 6.03.2019

26 lutego 2019

Już w środę 6 marca kolejna impreza sportowa dla dzieci z knurowskich szkół podstawowych. Tego dnia w Istebnej na gościnnym stoku ośrodka narciarskiego „Złoty Groń” odbędą się Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Na uczestników czekać będzie specjalnie rozstawiony slalom gigant, a dzieci rywalizować będą w aż dziesięciu kategoriach. Zgłoszenia do zawodów poprzez szkoły, serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Lodowisko sezonowe nieczynne

25 lutego 2019

Informujemy Naszych klientów, że lodowisko sezonowe przy ulicy Ułanów 8 od dzisiaj, tj. 25 lutego będzie nieczynne. Dziękujemy za korzystanie z naszej zimowej oferty i zapraszamy ponownie w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Lanie na pożegnanie

25 lutego 2019

Wysoką porażką zakończyło się niedzielne spotkanie MTS Knurów w rozgrywkach 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu. Knurowanie, którzy po raz ostatni w tym sezonie zaprezentowali się w roli gospodarza, nie mieli nic do powiedzenia w meczu przeciwko Kamionce Mikołów. Jedynie przez kilka pierwszych minut udało im się utrzymywać wynik bezbramkowy, potem już goście regularnie trafiali do bramki knurowian kończąc ostatecznie z 14 trafieniami. Piłlkarze MTS-u mieli wprawdzie kilka szans na zdobycie honorowej bramki, ale na przeszkodzie stał dobrze dysponowany golkiper Kamionki.

 

Czytaj więcej...

"Aktywne ferie z MOSiR" - podziękowania

22 lutego 2019

Ku końcowi zbliża się tegoroczna akcja "Aktywne ferie z MOSiR". Podczas dwóch tygodni zajęć działo się wiele, a dzieci i młodzieży mogła uczeszczać na zajęcia rekreacyjno-sportowe organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz korzystać z promocyjnej odpłatności za bilety wstępu na knurowskie pływalnie i lodowisko sezonowe MOSiR. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i brali udział w zajęciach, wykorzystując swój wolny od nauki czas na aktywny wypoczynek. Słowa podziękowania kierujemy również do instruktorów i trenerów prowadzących zajęcia, którzy dbali o jakość treningów oraz turniejów, bezpieczeństwo i zadowolenie uczestników. Mamy nadzięję, że miło spędziliście czas na naszych obiektach, zapraszamy do korzystania przez cały rok.

Czytaj więcej...

"Aktywne ferie z MOSiR": Turnieje piłki nożnej po raz drugi

22 lutego 2019

W czwartek w ramach kończącej się akcji Aktywne Ferie Zimowe z MOSiR w szczygłowickiej hali odbyły się dwa turnieje piłki nożnej. Podobnie jak dwa dni wcześniej, uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, tym razem jednak w składach pięcioososbowych na całym parkiecie. Oba turnieje miały zdecydowanych zwycięzców, którymi okazały się drużyny Wyspa Team i Emeryci. Wyniki rywalizacji miały jednak drugorzędne znaczenie, bo głównym celem prowadzonych zajęć było aktywne i pożyteczne spędzenie wolnego czasu podczas przerwy w nauce. Towarzyszyła temu dobra atmosfera i integracja uczestników, którzy oprócz satysfakcji obdarowani zostali medalami, dyplomami i drobnymi upominkami.

Czytaj więcej...

Gramy, kibicujemy, pomagamy! Charytatywny Turniej Siatkówki „Gramy dla Olka”- 2.03.2019

20 lutego 2019

Kolejna edycja charytatywnego turnieju odbywającego się pod egidą projektu „Gram, Kibicuję, Pomagam” odbędzie się już w sobotę 2 marca na hali sportowej MOSiR. Tym razem podczas imprezy wspierać będziemy leczenie, rehabilitację i walkę z chorobą Olka. Oprócz tradycyjnego turnieju siatkówki wszystkich kibiców czeka nie lada atrakcja – Mecz Gwiazd, który rozpocznie się o godz. 15.00. Bądź z nami i graj, kibicuj, pomagaj dla Olka. Serdecznie wszystkich zapraszamy, pomagamy poprzez sport, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Czytaj więcej...

"Aktywne ferie z MOSiR" - Piłkarski wtorek

20 lutego 2019

W ramach akcji Aktywne ferie z MOSiR odbyły się już liczne zajęcia z rożnych dyscyplin sportu, we wtorek natomiast przyszła pora na piłkę nożną. Dwa turnieje w dwóch kategoriach wiekowych zgomadziły w sumie prawie 50 uczestników. Młodsza grupa piłkarzy rozegrała turniej w atrakcyjnej formule „funino” czyli gry na 4 bramki, która sprawia, że zawodnik ma dużo możliwości dryblowania, ma częsty kontakt z piłką, ale też musi podejmować przemyślane i dobre decyzje. W takich warunkach najlepiej poradzili sobie zawodnicy FC NWM, ale rywalizacja o czołowe miejsca była bardzo zacięta, a o wygranej zadecydowała ostatecznie tzw. mała tabelka uwzględniająca bezpośrednie mecze  pomiędzy trzema drużynami z identycznym dorobkiem 9 punktów.

Czytaj więcej...

Turnieje tenisa stołowego w ramach „Aktywnych ferii z MOSiR”

20 lutego 2019

W poniedziałkowe przedpołudnie, które rozpoczynało drugi tydzień akcji „Aktywne ferie z MOSiR”, na hali sportowej MOSiR odbyły się turnieje tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. W pierwszym turnieju do rywalizacji przystąpili sympatycy celuloidowej piłeczki z rocznika 2004 i młodsi, którzy rozgrywali swoje mecze na sześciu stołach. Po rozegraniu meczów grupowych i pucharowych najlepszym zawodnikiem okazał się Wojciech Wasik. Po godzinie 12 do rywalizacji przystąpiła młodzież od rocznika 2003. Poziom zaprezentowany przez zawodników w tej grupie był bardzo dobry, a najlepszy tego dnia, tak jak w ubiegłoroczne ferie, okazał się Mateusz Ryszka.

Czytaj więcej...

Aktywne ferie zimowe z MOSiR - em. Za nami 4 dni!

14 lutego 2019

Za nami 4 dni aktywnych ferii zimowych, które odbywają się na obiektach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć między innymi z zajęć samoobrony, piłki siatkowej, gier i zabaw dla dzieci. Serdecznie zapraszamy na następne zajęcia już jutro z Trenerem Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Liga KLF na półmetku - statystyczne podsumowanie

13 lutego 2019

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu, w związku z tym prezentujemy statystyczne podsumowanie dotychczasowych zmagań. Piłkarze wrócą na parkiet hali MOSiR 25 lutego, a terminarz rundy rewanżowej dostępny jest już w zakładce KLF. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów