Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Grało wielu, wygrała Lenka.

31 sierpnia 2020

W niedzielę na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Charytatywny Gramy dla Lenki. Celem imprezy zorganizowanej przez Fundację Gram Kibicuję Pomagam we współpracy z MOSiR Knurów była pomoc w leczeniu i rehabilitacji Lenki Grządziel.

Czytaj więcej...

Jubileusz 30-lecia Knurowskiej Ligi Futsalu

29 sierpnia 2020

W sobotnie południe w Hali Sportowej MOSiR Knurów przy Al. Lipowej miał miejsce Jubileusz 30-lecia Knurowskiej Ligi Futsalu. W ramach imprezy rozegrane zostały dwa towarzyskie mecze, a w przerwie pomiędzy nimi miała miejsce uroczystość wręczenia pamiątkowych medali najbardziej zasłużonym graczom.

Czytaj więcej...

Zmiany w godzinach otwarcia obiektów MOSiR

27 sierpnia 2020

Informujemy, że w najbliższych dniach nastąpią zmiany w godzinach funkcjonowania obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym harmonogramem.

Czytaj więcej...

30-lecie Knurowskiej Ligi Futsalu

21 sierpnia 2020

W dniu 29 sierpnia w Hali Sportowej MOSiR przy Alei Lipowej odbędzie się Jubileusz 30-lecia Knurowskiej Ligi Futsalu. Rozgrywki te rozpoczęły się w 1990 roku, a od 2000 roku organizowane są przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W 30-tą rocznicę powstania ligi odbędą się dwa towarzyskie spotkania.

Czytaj więcej...

Akcja informacyjno-edukacyjna dot. koronawirusa

19 sierpnia 2020

W województwie śląskim ruszyła akcja informacyjno-edukacyjna pn. „Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”, zainicjowana przez Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

Czytaj więcej...

W sobotę pływalnia aQuaRelax nieczynna

13 sierpnia 2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że w dniu 15.08.2020 (sobota) pływalnia kryta aQuaRelax przy ul. Szpitalnej będzie nieczynna. 

Czytaj więcej...

Apel Policji do kierowców parkujących w okolicach kąpieliska "Leśne Zacisze"

12 sierpnia 2020

Szanowni Kierowcy, w związku z uzyskanymi licznymi informacjami dotyczącymi nieprawidłowego parkowania przy ul. Niepodległości w okolicach kąpieliska „Leśne Zacisze” Komisariat Policji w Knurowie apeluje aby w trakcie parkowania swoich samochodów dokonywać tego zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Tym bardziej, iż ul. Niepodległości na dość długim odcinku jest wyposażona w chodnik tylko z jednej strony, a tym chodnikiem na basen przemieszczają się również dzieci które szczególnie są narażone na zagrożenia utraty życia lub zdrowia w wyniku zastawienia przez pojazdy chodnika.

Czytaj więcej...

Stadion Miejski oddany do użytku

5 sierpnia 2020

Miło nam poinformować, że po zakończonym II etapie modernizacji Stadionu Miejskiego obiekt ten uzyskał pozwolenie na użytkowanie i już w dniu 16 sierpnia o godz. 17.00 rozegrany zostanie na nim mecz ligi okręgowej pomiędzy Concordią Knurów a ŁTS Łabędy. 

Czytaj więcej...

Turniej Charytatywny Gramy dla Lenki - zapowiedź

4 sierpnia 2020

W dniu 30 sierpnia odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej i Siatkówki "Gramy dla Lenki", który we współpracy z MOSiR Knurów zorganizuje Fundacja Gram Kibicuję Pomagam.

Czytaj więcej...

XXIX Bieg Młodości za nami

31 lipca 2020

Dzisiaj wczesnym popołudniem w parku przy ul. Książenickiej odbył się coroczny Bieg Młodości, nad którym honorowy patronat sprawował Prezydent Knurowa Adam Rams. 29. edycja tej imprezy zgromadziła blisko 50 uczestników w czterech kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów