Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Zapraszamy na kolejne seanse saunowe - III edycja

12 lutego 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na niesamowicie aromatyczne seanse saunowe z saunamistrzem. Kolejna okazja do skorzystania z naszej oferty już 21 lutego o godz. 19.00 na pływalni krytej „aQuarelax” w Knurowie, natomiast 1 marca o godz. 19.00 seanse odbędą się na pływalni krytej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach. Wstęp w cenie 25 zł za osobę obejmuje 3 seanse. Obowiązuje limit miejsc. Rezerwację przyjmowane są w kasie obu pływalni MOSiR. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Zimowy Turniej Piłki Nożnej w ramach „Ferii z MOSiR” - relacja

9 lutego 2018

Kolejnym punktem tegorocznych „Ferii z MOSiR” był Zimowy Turniej Piłki Nożnej. Na hali sportowej przy ul. Górniczej 2 zgromadziło się prawie 50 zawodników, którzy zamiast siedzenia w domu wybrali aktywne spędzanie wolnego czasu. Uczestnicy sami dobierali się i tworzyli własne drużyny. Ostatecznie do turnieju zgłosiło się 8 zespołów, które w drodze losowania podzielone zostały na dwie grupy. Wyniki turnieju w dalszej części relacji, jednak nie one były najważniejsze. Aktywnie spędzony czas i możliwość gry podczas ferii jest zdecydowanie na pierwszym miejscu! Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i uczestnictwo w zajęciach w ramach akcji „Ferie z MOSiR”.

Czytaj więcej...

Gry i zabawy na lodowisku.

8 lutego 2018

Dzieci oraz młodzież wzięła udział w grach i zabawach prowadzonych przez Instruktorów MOSiR Knurów. Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć. Dzisiaj odbędą się zajęcia piłki siatkowej a jutro zajęcia piłki nożnej. Wszystko to w hali MOSiR Knurów w Szczygłowicach.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do składania ofert

2 lutego 2018

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usług w zakresie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego.

Czytaj więcej...

Trwają „Ferie zimowe z MOSiR”

1 lutego 2018

Pierwsze dni ferii zimowych za nami. MOSiR Knurów jak co roku przygotował dla dzieci i młodzieży odpoczywającej w tym czasie w domach serię zajęć rekreacyjno-sportowych, z których można skorzystać, by aktywnie spędzić wolny czas. Poniedziałek – piłka nożna, wtorek – siatkówka, a w dniu wczorajszym turnieje tenisa stołowego i ślizganie na lodowisku. Publikujemy kilka zdjęć z tego co działo się dotychczas i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty spędzenia czasu wolnego na sportowo.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego - roczniki 2004 i starsi - Ferie z MOSiR Knurów

31 stycznia 2018

W dniu dzisiejszym odbył się także turniej roczników 2004 i starszych. Tenisiści stołowi rywalizowali podobnie w 2 grupach i można powiedzieć, że przebieg turnieju był bliźniaczo podobny do rywalizacji młodszych. Również tutaj rywalizowało 12 uczestników w tym 1 dziewczyna. System rozgrywek 2 - grupowy a następnie półfinały oraz mecze o kolejne miejsca. Mistrzem zimowego turnieju został Mateusz Ryszka. 2 miejsce zdobył Bartosz Kubasa a na 3 miejscu rywalizację ukończył Bartosz Barczyk. W  kategorii dziewcząt zwyciężyła Sabina Nowosielska. Brawa dla zwycięzców i uczestników.

Czytaj więcej...

Mamy wyniki Turnieju Tenisa Stołowego dla młodszych - "Ferie z MOSiR Knurów"

31 stycznia 2018

Od godzin porannych w hali MOSiR Knurów odbywał się Turniej Tenisa Stołowego dla roczników 2005 i młodszych. Do turnieju przystąpiło 12 uczestników a ich rywalizacja przebiegała w 2 grupach. Z każdej z grup miejsca 1 i 2 rywalizowały o najwyższe miejsca w półfinałach a kolejne miejsca rywalizowały o kolejne pozycje turniejowe. Młodsza grupa rozegrała 23  mecze, w których o zwycięstwie decydował 3 zwycięski set. W turnieju zwyciężył Jakub Nowak. Brawa!. Na kolejnych miejscach uplasowali się Kamil Łukaszuk oraz Wojciech Ścisłowicz. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Paulina Szwagrzyk.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnie ostatnia kolejka... - wyniki 5 serii spotkań Miejskiej Ligi Oldbojów

31 stycznia 2018

Wczoraj wieczorem rozegrano 5. serię spotkań Miejksiej Ligi Oldbojów. Przyniosła ona niespodziankę w postaci wygranej Rawimeksu nad liderującym zespołem IPA/Veritax. Drużyna Leszka Kobrzyńskiego przegrywała do przerwy różnicą dwóch goli, ale w drugiej połowie skutecznie zamurowała dostęp do własnej bramki, sama strzelając cztery gole autorstwa Zdzisława Michalskiego i Wojciecha Szczurka. Rawimex 40 minut wcześniej odniósł wygraną nad Gminą Rudziniec i przed ostatnią serią spotkań planowaną na 13 lutego ma teoretyczne szanse na mistrzostwo, ale już całkiem realne na zajęcie drugiej lokaty.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR w czasie ferii zimowych

29 stycznia 2018

Prezentujemy godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w czasie ferii zimowych tj. w dniach od 29.01.2018 r. do 11.02.2018 r. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej...

NABÓR na kursy przygotowujące do egzaminów na stopnie "Młodszego Ratownika WOPR" oraz "Ratownika WOPR"

24 stycznia 2018

Zarząd Oddziału Miejskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Knurowie ogłasza NABÓR na kursy przygotowujące do egzaminów na stopnie "Młodszego Ratownika WOPR" oraz  "Ratownika WOPR". Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę, 17.02.2018r. o godzinie 17:30 w holu na parterze przy ul. Górniczej 2 w Szczygłowicach (hala sportowa)  

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów