Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Seanse saunowe w maju - harmonogram

25 kwietnia 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe z saunamistrzem. Okazja do skorzystania z naszej oferty 8 i 22 maja o godz. 19.00 na pływalni krytej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach, natomiast  15  i 29 maja o godz. 19.00 seanse odbędą się na pływalni "aQuarelax". Rezerwacje przyjmowane są w kasie obu pływalni MOSiR. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Statystyczne podsumowanie sezonu 2018/19 Knurowskiej Ligi Futsalu

25 kwietnia 2019

Zakończyła się kolejna edycja rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu, w związku z tym prezentujemy statystyczne podsumowanie sezonu 2018/19. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

Rusza sezon na korcie tenisowym

17 kwietnia 2019

Z radościa informujemy, że od dnia jutrzejszego tj. 18.04.2019 r. możliwe będzie korzystanie z kortu tenisowego znajdującego się na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów 8. Zapraszamy do rezerwowania kortu. Jednocześnie informujemy, iż uległy zmianie godziny otwarcia i dostępności kortu, które są związane z nowo zainstalowanym oświetleniem obiektu. Kort będzie czynny codziennie od godziny 8.00 do 21.30

Czytaj więcej...

Vibovit/IPA z dubletem - relacja z turnieju futsalu o puchar Prezydenta Miasta Knurów

16 kwietnia 2019

Wczoraj wieczorem odbył się turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa połączony z oficjalnym zakończeniem rozgrywek i wręczeniem nagród. Poza drużynowymi przyznano też indywidualne: Pawłowi Ziai jako najlepszemu strzelcowi z dorobkiem 36 goli oraz Krzysztofowi Górce, który po raz piąty z rzędu w głosowaniu kapitanów drużyn został uznany najlepszym bramkarzem. Po ceremonii  zakończenia KLF-u przyszła pora na rywalizację sportową na parkiecie hali sportowej MOSiR.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w okresie Świąt Wielkanocnych

15 kwietnia 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie prezentuje godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w okresie Świąt Wielkanocnych tj. w dniach 18.04 – 23.04.2019 r. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej...

Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków ODWOŁANA!

15 kwietnia 2019

Informujemy, iż Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków zaplanowana na dzień 17 kwietnia zostaje odwołana z powodu sytuacji panującej w oświacie.

Czytaj więcej...

TKKF ze srebrem, Ziaja z tytułem - wyniki 14 kolejki KLF

10 kwietnia 2019

Ostatnia kolejka Knurowskiej Ligi Futsalu wyłoniła drużynę wicemistrzowską i najlepszego snajpera rozgrywek. Mający na swoim koncie przed ostatnią kolejką identyczną liczbę 30 goli Paweł Ziaja (Paderek Team) i Przemysław Jędrzejczak (Bud-Expert Team) spotkali się ze sobą w bezpośrednim pojedynku. Liczący na wicemistrzostwo TKKF Mistral Intermarche musiał pokonać Przychodnię Prognostic i oczekiwać na porażkę Apteki z Vibovitem/IPA. Pierwszy warunek spełniony został błyskawicznie, bo już do przerwy TKKF zaaplikował rywalom 10 goli, a po zakończeniu meczu świętował 200. zwycięstwo w lidze.

Czytaj więcej...

Zajęcia dla dzieci w trakcie strajku nauczycieli - oferta uzupełniająca

9 kwietnia 2019

Na czas strajku nauczycieli, na prośbę Prezydenta Miasta Knurów, została przygotowana oferta uzupełniająca, która od 10 kwietnia 2019 r. pomoże dyrektorom knurowskich placówek oświatowych oraz rodzicom zaopiekować się dziećmi.

Czytaj więcej...

Harmonogram zajęć fitness oraz krótka charakterystyka

5 kwietnia 2019

Przedstawiamy harmonogram zajęć fitness odbywających się na sali Fitness przy ul. Górniczej 2. Ponadto prezentujemy formy i krótkie opisy zajęć Fitness organizowanych przez MOSiR, na które serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów