Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Wznawiamy zajęcia fitness - „UWIERZ, ŻE MOŻESZ, A JUŻ BĘDZIESZ W POŁOWIE DROGI.”

4 września 2019

Podobnie jak przed rokiem zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach fitness organizowanych przez MOSiR. Zajęcia odbywać się będą na sali Fitness przy ul. Górniczej 2. Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć i  krótki opis poszczególnych form treningowych. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Runmageddon w Knurowie

4 września 2019

W ostatni weekend po raz pierwszy w Knurowie odbyła się duża impreza biegowa Runmageddon Silesia J.S.W. Miejscem rywalizacji były tereny hałdy górniczej KWK "Knurów-Szczygłowice".  Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia. 

Czytaj więcej...

Grali dla Gabrysia

4 września 2019

W dniu 1 września na terenie  Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych w Knurowie odbył się charytatywny turniej piłki nożnej i siatkówki plażowej "Gramy dla Gabrysia", którego głównymi organizatorami przy współudziale MOSiR Knurów był projekt "Gram, Kibicuję, Pomagam" oraz Akademia Piłki Nożnej Knurów. Zapraszamy do zapoznania się w fotorelacją z tego wydarzenia. 

Czytaj więcej...

Informacja o unieważnieniu postępowania - „MODERNIZACJA - PRZEBUDOWA STADIONU MIEJSKIEGO” W KNUROWIE PRZY UL. DWORCOWEJ 28 - II ETAP (DZIAŁKI NR 2141/20 i NR 2141/59). OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Roboty

3 września 2019

Informacja o unieważnieniu postępowania - „MODERNIZACJA – PRZEBUDOWA STADIONU MIEJSKIEGO” W KNUROWIE PRZY UL. DWORCOWEJ 28 - II ETAP (DZIAŁKI NR 2141/20 i NR 2141/59). OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Roboty budowlane.

Czytaj więcej...

XVI Turniej Skata Sportowego o Puchar Starosty Gliwickiego

3 września 2019

Starosta Gliwicki oraz Burmistrz Sośnicowic zapraszają na XVI Turniej Skata Sportowego o Puchar Starosty Gliwickiego. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy znajdują się w dokumentach poniżej. W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w imprezie. 

Czytaj więcej...

XX Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym - 12.10.2019

3 września 2019

Powiat Gliwicki i Miasto Pyskowice zapraszają na XX Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym 2019. Szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdują się w plikach poniżej. Zapraszamy w imieniu organizatorów na turniej tenisa stołowego.

Czytaj więcej...

Plakat - zajęcia AQUA FITNESS - zapisy

30 sierpnia 2019

Progress Fitness zaprasza na zajęcia Aqua Fitness, które będą odbywać się na pływalni krytej w Szczygłowicach. Trwają zapisy. Szczegółowe informacje na plakatach. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Czytaj więcej...

Przygotowania trasy Runmageddonu pełną parą. Poszukiwani wolontariusze.

29 sierpnia 2019

Przedstawiamy krótką fotorelację z przygotowań trasy Runmageddonu, który to odbędzie się już w najbliższy weekend. Chesz zostać wolontariuszem i być bliżej tej niesamowitej imprezy. Nic trudnego. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Panią Magdą Saczuk pod numerem telefonu 690 092 781.

Czytaj więcej...

Ślubowanie i Pasowanie na Młodszych Ratowników i Ratowników Wodnych WOPR o/Knurów.

29 sierpnia 2019

Zakończył się kurs prowadzony przez knurowski Oddział Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, przygotowujący, szkolący i doszkalający adeptów pływania do pełnienia funkcji ratowniczych.

Czytaj więcej...

Spotkania informacyjno-edukacyjne na temat Boreliozy

29 sierpnia 2019

Po raz drugi Powiat Gliwicki prowadzi dla swych mieszkańców program mający na celu przeciwdziałanie boreliozie.  We wrześniu odbędą się spotkania informacyjno-edukacyjne na temat tej groźnej choroby, podczas których prowadzona też będzie kwalifikacja do badań w kierunku boreliozy.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów