Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Plakat - zajęcia AQUA FITNESS - zapisy

30 sierpnia 2019

Progress Fitness zaprasza na zajęcia Aqua Fitness, które będą odbywać się na pływalni krytej w Szczygłowicach. Trwają zapisy. Szczegółowe informacje na plakatach. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Czytaj więcej...

Przygotowania trasy Runmageddonu pełną parą. Poszukiwani wolontariusze.

29 sierpnia 2019

Przedstawiamy krótką fotorelację z przygotowań trasy Runmageddonu, który to odbędzie się już w najbliższy weekend. Chesz zostać wolontariuszem i być bliżej tej niesamowitej imprezy. Nic trudnego. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Panią Magdą Saczuk pod numerem telefonu 690 092 781.

Czytaj więcej...

Ślubowanie i Pasowanie na Młodszych Ratowników i Ratowników Wodnych WOPR o/Knurów.

29 sierpnia 2019

Zakończył się kurs prowadzony przez knurowski Oddział Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, przygotowujący, szkolący i doszkalający adeptów pływania do pełnienia funkcji ratowniczych.

Czytaj więcej...

Spotkania informacyjno-edukacyjne na temat Boreliozy

29 sierpnia 2019

Po raz drugi Powiat Gliwicki prowadzi dla swych mieszkańców program mający na celu przeciwdziałanie boreliozie.  We wrześniu odbędą się spotkania informacyjno-edukacyjne na temat tej groźnej choroby, podczas których prowadzona też będzie kwalifikacja do badań w kierunku boreliozy.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów od 26 sierpnia 2019

29 sierpnia 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie prezentuje godziny otwarcia obiektów MOSiR od 26 sierpnia 2019r. Prosimy o zapoznanie się i zapraszamy do korzystania!

Czytaj więcej...

Wszyscy Gramy dla Gabriela Pasieka - 1.09.2019

27 sierpnia 2019

Już w najbliższą niedziele odbędą się kolejne turnieje, którym towrzyszyć będzie hasło "Wszyscy Gramy dla Gabriela Pasieka" Zatem serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu. Zapraszamy do grania, kibicowania a przede wszystkim do pomagania. Razem POMAGAMY Gabrysiowi.

Czytaj więcej...

Nowa hala sportowa w Knurowie w nocnej odsłonie - wideo + foto

23 sierpnia 2019

Tak w nocnej odsłonie prezentuje się nowo wybudowana hala sportowa MOSiR w Knurowie. Już niedługo otwarcie obiektu, na którym kształtować i rozwijać się będą w szczególności knurowscy uczniowie i młodzi adepci stowarzyszeń sportowych, Także mieszkańcy będą mogli zadbać o swoją aktywność fizyczną w komfortowych warunkach. Z dumą prezentujemy krótkie wideo oraz zdjęcia wykonane nocą. Już niedługo otwieramy i zaczynamy.

Czytaj więcej...

Spławikowe Zawody o Mistrzostwo Stowarzyszenia Wędkarskiego „Górnik II” w Knurowie - 11.08.2019

13 sierpnia 2019

W niedzielę tj. 11.08.2019 r. na stawie nr 37, czyli popularnym „Zalanym”, odbyły się Spławikowe Zawody o Mistrzostwo Stowarzyszenia Wędkarskiego „Górnik II” w Knurowie. Były to trzecie zawody zaliczane do tegorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach wzięło udział 32-óch członków Stowarzyszenia. Wszyscy uczestnicy mogli pochwalić się zdobyczą w postaci złowionych ryb. Mistrzem Stowarzyszenia został Franciszek Sommer, który zdobył największą ilość punktów. Kolejne miejsca na podium zajęli Paweł Zając oraz Zbigniew Górecki.

Czytaj więcej...

Podziękowania dla Wolontariuszy odcinka Szczygłowice - Knurów "TDP2019"

7 sierpnia 2019

W miniony poniedziałek już po raz trzeci mieszkańcy Knurowa mogli zobaczyć przejazd kolarzy przez Szczygłowice i Knurów. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie dziękuje wszystkim koordynatorom odcinkowym a w szczególności wszystkim wolontariuszom 3 etapu TDP2019. Około 150 wolontariuszy czynnie uczestniczyło w zabezpieczeniu trasy. Przedstawiamy Państwu zdjęcia z trasy jak również zdjęcia naszych wolontariuszy. Dziękujemy.

Czytaj więcej...

Już w poniedziałek kolejny raz peleton Tour de Pologne w Knurowie

2 sierpnia 2019

Zapraszamy wszystkich sympatyków kolarstwa już w najbliższy poniedziałek do kibicowania kolarzom na 3 etapie Tour de Pologne. Przypominamy, że mieszkańcy Szczygłowic i Knurowa będą mogli zobaczyć kolumnę kolarzy około 17:15 - 17:35 a trasa peletonu będzie przebiegała kolejno ulicami Książenicką - Rybnicką - Niepodległości - Dworcową. Prezentujemy Państwu pakiet informacji, w których znajdują się między innymi mapa 3 odcinka TDP, filmik promocyjny TDP 2019 oraz informacja o utrudnieniach ruchu. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami i jeszcze raz serdecznie zapraszamy do dopingu kolarzy na trasie TDP.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów