Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Zapraszamy na Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów!

12 marca 2013

Już w najbliższa niedzielę, 17 marca 2013 r. na stoku Złoty Groń w Istebnej odbędą się zawody narciarskie w slalomie gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Rywalizacja knurowian będzie połączona z zawodami o Puchar Sponsorów TKKF Szczygłowice. Początek zawodów o godzinie 10. Wspólorganizatorami zawodów są MOSiR Knurów oraz Ognisko TKKF Szczygłowice. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Gala sportu i kultury za nami!

12 marca 2013

W środę odbyła się Gala Sportu i Kultury, to wydarzenie podczas którego co roku nagradzani są wyróżniający się sportowcy oraz artyści. Prezydent Miasta Adam Rams w towarzystwie innych samorządowców pogratulował osiągnięć, wręczając nagrody. Wśród 68 laureatów znajduje się 29 osób, które otrzymały nagrody pieniężne, pozostałych wyróżniono specjalnym dyplomem gratulacyjnym. Wśród zaproszonych na galę znaleźli się przedstawiciele takich dyscyplin sportu jak trójbój siłowy, kick-boxing, szermierka, pływanie oraz żeglarstwo.

Czytaj więcej...

W „młodzieżówce” gra się do końca- Wyniki 13. serii spotkań Ligi Młodzieżowej

12 marca 2013

Aż w trzech niedzielnych spotkaniach Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej o wyniku decydowały ostatnie minuty. Liderująca Concordia 97 wróciła z dalekiej podróży wygrywając ostatecznie z Tritechem Junior, dzięki czemu jest już bardzo bliska zdobycia mistrzowskiego tytułu. Remisem zakończyło się spotkanie LKS-u Gierałtowice z Unia I Książenice.

Czytaj więcej...

Pamar zrewanżował się Stalmetowi - Wyniki 33. kolejki MLPNH

7 marca 2013

W środowy wieczór odbyły się trzy spotkania Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Najciekawiej zapowiadał się mecz Pamaru z Teamem Stalmet, czyli pojedynek drugiej i czwartej drużyny w tabeli. Nieoczekiwanie spore problemy ze zdobyciem trzech punktów miała drużyna TKKF Mistral Intermarche w pojedynku z ostatnim w tabeli Black&Decker. Dobrą formę na koniec rozgrywek potwierdził Sanit pokonując wczoraj TKKF Aptekę Św. Barbary.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie, Mistrzostwa Śląska Juniorów w Piłce Nożnej, Turnieje Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet

6 marca 2013

W najbliższym okresie na hali i pływalni krytej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbędą się imprezy sportowo - rekreacyjne, na które serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków.

Czytaj więcej...

Vibovit pokonał Pamar

5 marca 2013

Uwagę sympatyków futsalu interesujących się rozgrywkami Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej przykuwało wczoraj knurowskie Gran Derbi, czyli mecz Vibovitu z Pamarem, a więc zespołów, które zdobyły łącznie 11 z ostatnich 13 mistrzowskich tytułów.  

Czytaj więcej...

Już w sobotę kolejne zawody z cyklu Grand Prix Szkół Podstawowych w Pływaniu!

5 marca 2013

Już w najbliższą sobotę tj. 9 marca 2013r. na szczygłowickiej pływalni krytej MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2 odbędą się kolejne zawody pływackie z cyklu Grand Prix Szkół Podstawowych. Rozpoczęcie zawodów dla klas I-III o godz. 15, natomiast klasy IV-VI rozpoczną swoją rywalizacje o godz. 16.30. Organizatorem cyklu Grand Prix w Pływaniu jest Sekcja Pływania TKKF Szczygłowice oraz MOSiR Knurów. Zawodników, ich rodziców, kibiców oraz wszystkich sympatyków pływania serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Concordia 97 pewna swego

4 marca 2013

Coraz bliżej wygrania Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej są trenowani przez Damiana Mehlicha piłkarze Concordii 97. W sobotnich pojedynkach najpierw ograli LKS Gierałtowice, a potem rozgromili Unię II Książenice. Korzystny wynik dla lidera padł w meczu Przychodni Prognostic z Tritechem Junior, albowiem ci drudzy wygrali, dzięki czemu przewaga Concordii nad Przychodnią wzrosła do 9 punktów. Na dziś wydaje się, że losy mistrzowskiego tytułu są przesądzone, natomiast walka o pozostałe dwa miejsca na podium będzie zacięta i toczyć się będzie pomiędzy Przychodnią, Tritechem i Deker-Budem. Ci ostatni poradzili sobie wygrywając z Unią I Książenice.

Czytaj więcej...

Ferie z MOSiR Knurów

4 marca 2013

Ferie zimowe z MOSiR w Knurowie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mieszkańcy Knurowa mieli okazję uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez trenerów piłki nożnej oraz piłki siatkowej. Dla miłośników tenisa stołowego zorganizowano turnieje na hali w Szczygłowicach. Ci, którzy postanowili spędzić ferie z knurowskim lodowiskiem mogli skorzystać z organizowanych przez animatorów MOSiR Knurów atrakcji.

Czytaj więcej...

Piłka Siatkowa Szkół Podstawowych Chłopców i Dziewcząt - 28.02.2013 i 1.03.2013

4 marca 2013

W ostatni dzień lutego oraz  pierwszego dnia marca odbyły się eliminacyjne Turnieje Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych dla dziewcząt i chłopców, których stawką był awans do kolejnego etapu rozgrywek. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców w rozgrywkach rejonowych Knurów reprezentować będzie Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Knurowie. Organizatorami turnieju byli: Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Knurowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, TKKF Szczygłowice.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów