Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Pierwsze straty TKKF Mistral Intermarche

30 października 2012

W poniedziałkowy wieczór rozegrana została kolejna seria spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Najwięcej uwagi przyciągał mecz lidera TKKF Mistral Intermarche z rewelacyjnie spisującym się zespołem IPA Knurów. Ci drudzy są największym zaskoczeniem tegorocznych rozgrywek, a wczoraj potwierdzili, że faworyci ligi muszą się z nimi liczyć. Planowe zwycięstwa odniosły Vibovit i Pamar pokonując odpowiednio Black&Decker i PTK DB Schenker. Vibovit dzięki wygranej zmniejszył stratę do lidera do zaledwie jednego „oczka”, a Pamar po czwartym z rzędu zwycięstwie doszlusował do ligowej czołówki.

Czytaj więcej...

„Korba” na punkcie siatkówki

25 października 2012

W sobotnie przedpołudnie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej siatkówki dziewcząt zorganizowany w ramach Projektu „Korba”, którego pomysłodawcą jest Fundacja Rozwoju Społecznego Demos. Jednym z celów jej działalności jest promowanie i wspieranie środowiska liderów młodzieżowych. Współorganizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz Sekcja Piłki Siatkowej TKKF Szczygłowice.

 W zawodach wystartowało 5 zespołów, a bezsprzecznie najlepszym okazał się zespół Burzy, który wygrał wszystkie 4 mecze i nie stracił nawet seta. Drugie miejsce przypadło drużynie TKKF Szczygłowice, a trzecie zajął Jastrząb.

Czytaj więcej...

Vibovit znokautował Mati Vet FC! - wyniki 8.kolejki MLPNH.

23 października 2012

Wydarzeniem 8. kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie był pojedynek siedmiokrotnego mistrza Knurowa Vibovitu z zespołem Mati Vet FC, który po pięciu rozegranych meczach zajmował pozycję wicelidera. Rewelacyjny beniaminek w starciu z doświadczoną drużyną Vibovitu był tego dnia bezradny i musiał przełknąć gorycz dziesięciobramkowej porażki. W innych spotkaniach 3 punkty inkasowały drużyny Concordii Oldboje, PTK DB Schenker, Teamu Stalmet i Pamaru.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Śląska Juniorów i Juniorek do lat 18 oraz Puchar Śląska Seniorów i Seniorek w wyciskaniu sztangi leżąc

23 października 2012

W niedzielę 21 października 2012 na obiekcie MOSiR Knurów przy ul. Górniczej odbyły się zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. W Mistrzostwach Śląska Juniorów i Juniorek oraz Pucharze Śląska Seniorów i Seniorek udział wzieło ok. 90 zawodników z naszego regionu oraz różnych miejsc Polski.

Czytaj więcej...

Nowe boisko oficjalnie otwarte! Kompleks przy Al. Lipowej świeci pełnym blaskiem

18 października 2012

Za nami pierwsze spotkania piłkarskie rozegrane na nowym obiekcie przy Alei Lipowej w Knurowie. Pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, zostało uroczyście otwarte w środę popołudniu. Inwestycja warta niemal 4 miliony złotych dopięła projekt jakim było stworzenie kompleksu treningowego na terenie miasta.

Czytaj więcej...

Lider lepszy od wicelidera

18 października 2012

W środowy wieczór kolejne trzy spotkania rozegrały drużyny występujące w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej.  Poniżej zamieszczamy relację, wyniki spotkań oraz aktualną tabelę.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Mistrzostwa Śląska Juniorów i Juniorek do lat 18 oraz Puchar Śląska Seniorów i Seniorek w wyciskaniu sztangi leżąc

16 października 2012

21 października na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbędą się Mistrzostwa Śląska w wyciskaniu sztangi leżąc w kategoriach: juniorek i juniorów do lat 18 oraz seniorek i seniorów.

Czytaj więcej...

Przełamanie TKKF Mistral Intermarche! - Wyniki 6. kolejki Miejskiej Ligi PIłki Nożnej Halowej

16 października 2012

Wczoraj tj. 15 października 2012 r. na hali sportowej w Szczygłowicach została rozegrana 6. kolejka rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. W rywalizacji knurowskich drużyn zanotowano następujące rezultaty.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów