Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Auder Cup znów dla Zagłębia Lubin

25 czerwca 2013

Zwycięstwem drużyny Zagłębia Lubin zakończył się sobotni turniej piłki nożnej oldbojów Auder Cup im. Alfreda Olka. Na obiektach kompleksu boisk wielofunkcyjnych pojawiło się 7 ekip: Górnik Zabrze, Piast Gliwice, Polonia Warszawa, Korona Kielce, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Concordia Knurów i wspomniane Zagłębie Lubin. "Miedziowi" wygrywając w finale z Concordią Knurów 5:4 powtórzyli swój sukces sprzed roku, kiedy to również w finałowym pojedynku pokonali miejscowych.

Czytaj więcej...

Siatkarska Środa z ORLIK - iem z okazji Dni Knurowa

21 czerwca 2013

W minioną środę na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych w Knurowie odbyły sie Turnieje Piłki Siatkowej, w których udział wzięlo 12 zespołów. Drużyny rywalizowały w 3 kategriach: Szkoły Gimnazjalne, Open - Mężczyźni, Open - Mixty. Turnieje w kategorii OPEN rozegrane zostały na boisku do siatkówki plażowej, natomiast gimnazjalisci rywalizowali na boisku poliuretanowym.

Czytaj więcej...

Rodzinny rajd rowerowy zostaje ODWOŁANY

20 czerwca 2013

Z przykrością informujemy, że Rodzinny Rajd Rowerowy, który miał odbyć się w sobotę (22.06) zostaje ODWOŁANY. Powodem są względy bezpieczeństwa i upalna pogoda, która nie sprzyja długim wycieczkom rowerowym i stwarza niebezpieczeństwo dla uczestników rajdu. Impreza odbędzie się w późniejszym, dogodnym terminie o czym organizator poinformuje.

Czytaj więcej...

Otwarcie kąpieliska "Leśne Zacisze" już 29 czerwca

20 czerwca 2013

Wszystkich sympatyków kąpieli wodnych i słonecznych informujemy, że otwarcie sezonu na kąpielisku "Leśne Zacisze" nastąpi wraz z rozpoczęciem wakacji, w sobotę 29 czerwca. Korzystanie z kompleksu przu ul. Niepodległości 109 będzie możliwe do 1 września. Serdecznie zapraszamy do korzystania i spędzania wolnego czasu na naszym kąpielisku!!

Czytaj więcej...

„Trójka Pany!”

20 czerwca 2013

Drugi z turniejów siatkarskich organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, będący częścią oficjalnych obchodów Dni Knurowa zgromadził  osiem gimnazjów. W szczygłowickiej hali MOSiR zarówno wśród dziewcząt, jak wśród chłopców, równych sobie nie mieli gimnazjaliści „Trójki” wygrywając wszystkie mecze.

Czytaj więcej...

Gospodynie niegościnne

20 czerwca 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował dwa turnieje siatkówki dla szkół podstawowych z terenu miasta Knurowa. Areną rywalizacji była hala sportowa przy Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1. Cztery ekipy startujące w kategorii dziewcząt toczyły wyrównany bój, ale ostatecznie zwycięstwo przypadło gospodyniom. W rywalizacji chłopców uczniowie „Jedynki” byli bardziej gościnni i pozwolili się ograć zarówno MSP-6, jak i MSP-7.

Czytaj więcej...

Na Orliku grały "dzikie drużyny"

20 czerwca 2013

We wtorkowe, upalne popołudnie na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów odbył się Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn w kategorii Szkół Podstawowych. Został on przygotowany i przeprowadzony w ramach serii imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych z okazji obchodów Dni Knurowa 2013 przez MOSiR Knurów. Tryumfatorem turnieju po raz kolejny została drużyna KS Concordia Knurów, która zgromadziła komplet punktów.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony na opracowanie pełno-branżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej modernizacji Kąpieliska "Leśne Zacisze w Knurowie" przy ulicy Niepodległości 109 - ZMIANA NR 1 DO SIWZ

18 czerwca 2013

Zmiana nr 1 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia Nr MOSiR.23200.01.2013 o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Opracowanie pełno-branżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej modernizacji Kąpieliska „Leśne Zacisze” w Knurowie przy ul. Niepodległości 109”. 

Czytaj więcej...

Rusza Letnia Liga Orlik 2013

13 czerwca 2013

Już 24 czerwca rusza tegoroczna edycja Letniej Ligi Orlika 2013. Do rozgrywek zgłosiło się 11 zespołów, które będą rywalizować na obiektach przy Ul. Ułanów w poniedziałki i środy. W pierwszej rundzie liga będzie rozgrywana systemem „każdy z każdym”, natomiast po zakończeniu I rundy nastąpi podział ligi na dwie grupy: o miejsca 1-6 oraz o miejsca 7-11.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów