Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Majowe zajęcia sportowe na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych

8 maja 2013

Wszystkie dzieci i młodzież  serdecznie zapraszamy na zajęcia sportowe prowadzone przez instruktorów sportu, które odbywać się będą na kompleksie boisk wielofunkcyjnych Orlik przy ul. Ułanów 8.  W maju przeprowadzone zostaną m.in. Turniej Piłki Nożnej "Dzikich Dużyn" w kategorii Szkół Gimnazjalnych, Turniej Piłki Siatkowej zespołów 4 - osobowych oraz treningi i zajęcia z piłki nożnej i piłki siatkowej. Prezentujemy również plakat promujący w/w zajęcia.

Czytaj więcej...

Finał Grand Prix Knurowa w Pływaniu już w sobotę!

7 maja 2013

W najbliższą sobotę, 11 maja, zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków pływania na Finał VII edycji Grand Prix Knurowa w Pływaniu Szkół Podstawowych, który odbędzie się na pływalni MOSiR w Szczygłowicach. Klasy I-III rozpoczną swoje stary o godzinie 14.00, natomiast klasy IV-VI  o godz. 15.30. Po zakończeniu sportowej rywalizacji  nastąpi podsumowanie Grand Prix odbywającego się w sezonie 2012/2013 a młodzi pływacy zostaną udekorowani pucharami, medalami oraz dyplomami.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn 6-osobowych na "Orliku"

7 maja 2013

W ubiegły wtorek tj. 30 kwietnia na popularnym „Orliku” odbył się Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn 6-osobowych w kategorii Szkoły Podstawowej. Tryumfatorem została drużyna KS Concordia Knurów, która odprawiła z kwitkiem pozostałe zespoły i zgromadziła komplet punktów. Rywalizacja na boisku należącym do Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych zgromadziła ok. 50 uczestników, którzy zgłosili do turnieju cztery zespoły.

Czytaj więcej...

Tancerze z całej Europy mierzyli się na parkiecie MOSiR - Relacja z Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego - "II Śląska Wiosna 2013"

30 kwietnia 2013

Ponad 150 par wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "II Śląska Wiosna", który w sobotę odbył się w hali MOSiR Knurów w Knurowie- Szczygłowicach . Nie zabrakło gości z zagranicy, przed publicznością zaprezentowali się tancerze z Hiszpanii, Portugalii, Słowacji, Ukrainy oraz Włoch.

Czytaj więcej...

„Ćwiczę ja, ćwicz i ty! Skoki w górę, w przód i w tył…” - relacja z Olimpiady Gier i Zabaw Ruchowych dla Przedszkolaków

30 kwietnia 2013

W czwartkowe przedpołudnie hala sportowa MOSiR w Szczygłowicach była areną Olimpiady Gier i Zabaw Ruchowych, w której uczestniczyli przedszkolaki z knurowskich placówek przedszkolnych.  Licznie zebrane dzieci wraz ze swoim opiekunkami mierzymy się w przygotowanymi przez organizatorów  konkurencjami. Moc zabawy i promienne uśmiechy knurowskich maluchów świadczą o tym, iż Olimpiada bardzo się podobała.

Czytaj więcej...

Wyniki Mistrzostw Śląska 10-latków w Pływaniu

26 kwietnia 2013

20 kwietnia 2013 r. na knurowskiej pływalnii aQuaRelax odbyły się Mistrzostwa Śląska 10-latków w pływaniu. Poniżej prezentujemy wyniki uzyskane przez zawodników w tym dniu.

Czytaj więcej...

Tenis Ziemny na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych

24 kwietnia 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza na zajęcia z Tenisa Ziemnego na Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych przy ulicy Ułanów 8. Zajęcia odbywać się będą we wtorki oraz czwartki w godzinach od 15:00 do 18:00. Podczas zajęć do dyspozycji ćwiczących będzie instruktor tenisa ziemnego, który poprowadzi zajęcia  doskonalące umiejętności techniczne.

Czytaj więcej...

Top Ten na topie!

23 kwietnia 2013

Dziewięć zespołów i blisko stu zawodników wzięło udział w turnieju piłki siatkowej mężczyzn powiatu gliwickiego. Zdecydowanie najlepszą drużyną w tej corocznej imprezie okazała się ekipa Top Ten, którą nie dość, że wygrała wszystkie swoje mecze, to jeszcze nie oddała rywalom ani jednego seta. Oprócz wygranej w turnieju do drużyny Top Ten trafił tytuł najlepszego zawodnika, którym został Artur Duda. Drugie miejsce przypadło knurowskiej ekipie Obelino.

Czytaj więcej...

Ruszył nabór do Miejskiej Ligi Oldbojów!

23 kwietnia 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór do Miejskiej Ligi Oldbojów w piłce nożnej. Rozgrywki odbywać się na będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią w wybrane dni tygodnia w godzinach wieczornych w okresie maj-czerwiec. Do ligi mogą zostać zgłoszeni zawodnicy urodzeni w roku 1978 i starsi. Koszt wpisowego wynosi 200 zł od drużyny. Informacje dotyczące naboru udzielane są pod numerem telefonu (0- 32) 335-20-14 lub 602-724-457.

Czytaj więcej...

Pływalnia kryta AquaRelax w dniu 20.04.2013 będzie nieczynna !!!

19 kwietnia 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, iż w dniu 20.04.2013 pływalnia kryta AquaRelax będzie nieczynna z powodu odbywających się tam zawodów pływackich.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów