Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Środa dla faworytów - Wyniki 13. kolejki MLPNH

15 listopada 2012

W środowych spotkaniach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej wygrywały drużyny wyżej notowane w tabeli. Po zaledwie dwóch dniach na pozycję lidera powrócił Pamar, który pokonał zespół TKKF Aptekę Św. Barbary. Młody zespół Tritechu pokonał Black&Decker i z dorobkiem 10 punktów plasuje się w środku tabeli.  Sanit nie sprostał wyżej notowanemu zespołowi IPA.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wystawę gołębi, królików i drobiu

14 listopada 2012

W dniach 24-25.11.2012 r w hali sportowej odbędzie się wystawa gołębi, królików i drobiu organizowana przez knurowskie Stowarzyszenie Miłośników Drobnego Inwentarza. Podczas wystawy będziemy gościć czeskich hodowców a prezentowane okazy oglądać będzie można w sobote w godz. 9-17 oraz niedziele w godz. 9-16.

Czytaj więcej...

Team Stalmet uratował 3 punkty - Wyniki 12. kolejki MLPNH

13 listopada 2012

W poniedziałkowej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej najciekawszym spotkaniem okazał się mecz Teamu Stalmet z Tritechem. Faworyzowana drużyna Dariusza Flisa podeszła do tego meczu zbyt pewna swego, za co została skarcona szybko i boleśnie, bo już po kwadransie gry wynik brzmiał 0:4. Dopiero przerwa podziałała na Stalmet mobilizująco i w przeciągu 10 minut zespół ten wyszedł na prowadzenie 6:4. Gdy w 36.minucie faworyci zdobyli kolejnego gola wydawało się, że jest już po meczu. Tymczasem młodzi piłkarze Wojciecha Górki po utracie siedmiu goli z rzędu wrócili do gry i na 47 sekund przed końcem doprowadzili sensacyjnie do remisu! Niestety klan Górków został doprowadzony do rozpaczy przez skuteczną akcję na 14 sekund przed końcową syreną, a ósmego decydującego gola dla Stalmetu zdobył Grzegorz Krusiński.

Czytaj więcej...

Młodzi pięściarze rywalizowali w X Turnieju Bokserskim im. J. Krasnożona

13 listopada 2012

Za nami dziesiąta, jubileuszowa edycja Turnieju Bokserskiego im. Jerzego Krasnożona, który tradycyjnie został rozegrany w Knurowie. Przez trzy dni pięściarze walczyli w hali sportowej MOSiR w Szczygłowicach. W turnieju uczestniczyły drużyny z Polski, Czech, Kosowa oraz Niemiec. Łącznie zgłoszono 70 zawodników i stoczono 33 pojedynki turniejowe oraz cztery pojedynki pokazowe - młodych adeptów pięściarstwa.

Czytaj więcej...

Reprezentacja Polski U-20 trenowała w Knurowie!

13 listopada 2012

W niedzielny wieczór 11.11.2012 r. mieliśmy okazję gościć na nowo oddanym boisku ze sztuczną trawą kadrę młodzieżową do lat 20. Na obiekcie MOSiR został przeprowadzony trening w ramach zgrupowania reprezentacji przed środowym meczem w ramach Turnieju Czterech Narodów. Co ważne wyjątkowo pozytywnie o nowym obiekcie w Knurowie wypowiadał się towarzyszący reprezentacji przedstawiciel PZPN. W jego oczach kompleks boisk jest doskonałym miejscem do treningów nie tylko dla okolicznych drużyn, ale również zespołów z Ekstraklasy, a także drużyn z zagranicy, w przypadku rozgrywania spotkań w niedalekiej okolicy.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Grand Prix w Pływaniu Szkół Podstawowych

12 listopada 2012

Inauguracyjne Grand Prix w Pływaniu odbędzie się w najbliższą sobotę na Pływalni Krytej w Szczygłowicach, na które serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków pływania. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie oraz w regulaminie zawodów.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn Powiatu Gliwickiego

7 listopada 2012

Już 18.11. 2012 r zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków i kibiców siatkówki na Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn Powiatu Gliwickiego. Miejscem rozgrywek będzie hala MOSiR przy ul. Górniczej 2. Organizatorami turnieju jest Starostwo Powiatowe w Gliwicach, MOSiR Knurów oraz Sekcja Piłki Siatkowej TKKF Szczygłowice.

Czytaj więcej...

Pamar na prowadzeniu! - Wyniki 11. kolejki MLPNH.

6 listopada 2012

Po kolejnej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej na czele tabeli znalazł się obrońca tytułu zespół Pamaru. W poniedziałkowy wieczór drużyna braci Rozumków pokonała Sanit odnosząc szóste z rzędu zwycięstwo. Pamar ma jednak o jedno spotkanie rozegrane więcej niż rywale, którzy z pewnością będą chcieli skorzystać w najbliższej kolejce z pauzy lidera. Pomimo przegranej Sanit rozegrał swój najlepszy mecz w sezonie i pokazał, że trzeba się z nim liczyć.

Czytaj więcej...

Pamar pokonał TKKF Intermarche! Wyniki 10. kolejki MLPNH.

1 listopada 2012

W najbardziej interesującym meczu 10. kolejki zespół Pamaru pewnie pokonał drużynę TKKF Intermarche. Obrońca tytułu wyraźnie złapał drugi oddech i po sensacyjnych porażkach w dwóch inauguracyjnych kolejkach kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na X Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona

30 października 2012

Zbliża się X Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 9-11 listopada. Swój udział w turnieju zapowiedzieli goście z Holandii, Niemiec, Ukrainy, Belgi, Rosji oraz Czech.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów