Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Knurów na II Rajdzie Rowerowym po powiecie gliwickim

8 października 2013

Prawie 40 rowerzystów reprezentowało w sobotę naszą gminę na II Rajdzie Rowerowym po powiecie gliwickim odbywającym się z okazji XV-lecia Powiatu Gliwickiego. Uczestnikom rajdu towarzyszyła fantastyczna, słoneczna pogoda, która sprzyjała towarzyszącemu wysiłkowi oraz sprawiała, że humory dopisywały. Knurowscy rowerzyści byli na mecie rajdu najliczniejszą grupą, która została przywitana oklaskami.

Czytaj więcej...

II Rajd Rowerowy po powiecie gliwickim z okazji jubileuszu XV Powiatu Gliwickiego

2 października 2013

Starostwo Powiatowe w Gliwicach zaprasza mieszkańców Knurowa do udziału w rajdzie rowerowym, który odbędzie się w sobotę 5 października. Celem rajdu jest zapoznanie uczestników z przyrodą lasów powiatu gliwickiego, promocja tras rowerowych, propagowanie aktywnych form wypoczynku oraz turystyki rowerowej i krajoznawczej wśród mieszkańców powiatu.

Czytaj więcej...

„Rozbawione i rozjeżdżone Szczygłowice”

2 października 2013

W niedzielne, słoneczne przedpołudnie licznie zgromadzone dzieci ze Szczygłowic miały okazję do wzięcia udziału w zajęciach rekreacyjno-sportowych, które zostały przeprowadzone przez instruktorów MOSiR przed startem XXI Biegu Ulicznego na 10 km. Zajęcia na rolkach oraz gry i zabawy odbyły się na nowej nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego Alei Piastów.

Czytaj więcej...

X Powiatowy Turniej Skata Sportowego o tytuł najlepszego Szkaciorza Powiatu Gliwickiego

1 października 2013

Starosta Powiatu Gliwickiego zaprasza na X Powiatowy Turniej Skata Sportowego o tytuł najlepszego Szkaciorza Powiatu Gliwickiego dla mieszkańców Powiatu Gliwickiego - 12 października 2013 roku

Czytaj więcej...

Ukrainiec pierwszy w biegu ulicami Knurowa

1 października 2013

Ponad 400 biegaczy stanęło na starcie dwudziestej pierwszej edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego o puchar prezydenta Miasta Knurów, a także Mistrzostw Polski Górników na dystansie 10 KM. Najlepszy wśród mężczyzn był Andrzej Staszinski z Ukrainy, w rywalizacji kobiet zwyciężyła Ewa Kucharska z Pszczyny.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Aerobic!

24 września 2013

Wszystkie Panie serdecznie zapraszamy na zajęcia Aerobic, które odbywają się we wtorki i piątki w godz. 18.00- 20.00. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną instruktorkę a miejscem odbywania się zajęć jest salka rekreacyjna MOSiR w Szczygłowicach, ul. Górnicza 2. Przyjdź i spróbuj swoich sił jednocześnie poprawiając kondycję i sylwetkę.

Czytaj więcej...

Jacek Wiśniewski superstar

23 września 2013

W sobotnie przedpołudnie w hali sportowej MOSiR w Knurowie odbył się Turniej Służb Mundurowych i Organizacji Samorządowych. Wzięło w nim udział sześć zespołów reprezentujących knurowskie instytucje publiczne oraz zespół PHSiU Markan z Zabrza, który wziął w nim udział jako jeden ze sponsorów imprezy.

Czytaj więcej...

Eliminacje gminne IV Turnieju Orlika w Knurowie - relacja

20 września 2013

W ubiegłą środę na popularnym, knurowskim Orliku odbyły się eliminacje gminne IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W naszej gminie była to już czwarta okazja do uczestniczenia w tych ogólnopolskich rozgrywkach, a Knurów organizował eliminacje w każdej dotychczasowej edycji turnieju. W tym roku zgłoszone przez opiekunów drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: 10-11 lat (r.2000-01) i 12-13 lat (r.2002-03). Turniej odbył się przy dobrej, słonecznej pogodzie. Rywalizacja w turnieju stała na wysokim poziomie, a chłopcy grali z dużym zapałem zachowując jednocześnie zasady fair play.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Mundurowych i Samorządowców

17 września 2013

Już w najbliższą sobotę, 21 września, w Hali Sportowej MOSiR Knurów w Szczygłowicach odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Mundurowych i Samorządowców. Do rywalizacji przystąpią zespoły reprezentujące m.in. knurowskich strażaków, policjantów, straż miejską oraz pracowników samorządowych. Początek rywalizacji o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Czytaj więcej...

Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa - 7.09.2013

10 września 2013

Rywalizacja w klasie regatowej Omega na Rybnickim Zalewie od wielu lat przyciąga pasjonatów tego sportu. W minioną sobotę w Ośrodku Żeglarskim w Stodołach odbyły się Zawody Żeglarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Najlepiej zaprezentowała sie załoga w składzie Wojciech Kowalski, Maciej Kowalski, Donat Dubiel. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów