Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Pamar znowu liderem - Wyniki 16. kolejki spotkań MLPNH

29 listopada 2012

Obrońca mistrzowskiego tytułu w Miejskiej Lidze Halowej Piłki Nożnej znów znalazł się na prowadzeniu. W środowym pojedynku Pamar odniósł pewną wygraną nad Concordią, którą trzeba pochwalić za stawienie mistrzowi dużego oporu. Mati Vet FC zaprezentował dyspozycję z początku sezonu, która pozwoliła im odnieść m. in. zwycięstwo nad Pamarem i bez kłopotów odprawił z kwitkiem drużynę TKKF Apteka Św. Barbary. W trzecim ze środowych spotkań IPA spotkała się z Milenium i po raz drugi w ciągu trzech dni Milenium pozostało bez punktów przegrywając jednym golem.

Czytaj więcej...

Zmiana cen i opłat za korzystanie z gminnych obiektów sportowo-rekreacyjnych

28 listopada 2012

W związku z decyzją Rady Miasta Knurów z dnia 21 listopada 2012 r. zmianie uległa wysokość cen i opłat za korzystanie z gminnych obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz usług świadczonych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Nowy cennik obowiązywać będzie od 1 grudnia 2012 r.

Czytaj więcej...

Na kłopoty Poręba - Wyniki 15. kolejki MLPNH

27 listopada 2012

Trzy czołowe zespoły Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej wygrały swoje mecze i ponownie zepchnęły na czwarte miejsce prowadzący do tej pory Pamar. Do 11 „oczek” powiększył się dorobek punktowy PTK DB Schenker. Swojego dorobku nie powiększyli z kolei „Sanitariusze”, choć długo stawiali zacięty opór Concordii Oldbojom. Już w środę zespoły rozegrają kolejne trzy spotkania, a najciekawiej zapowiada się mecz Concordii z Pamarem.

Czytaj więcej...

XIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym

27 listopada 2012

8 grudnia w hali sportowej przy ul. Zamkowej 24 w Wielowsi odbędą się XIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym.  W rozgrywkach mogą wziąć udział mieszkańcy powiatu gliwickiego oraz członkowie klubów LZS/LKS/UKS z terenu gmin naszego powiatu . Imprezę organizuje Starostwo Powiatowe w Gliwicach we współpracy z gminą Wielowieś.

Czytaj więcej...

Knurowscy gimnazjaliści walczyli w Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Dnia Niepodległości

21 listopada 2012

W dniu wczorajszym tj. 20.11. 2012 r. na hali sportowej w Szczygłowicach odbyła się kolejna  edycja Turnieju Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Rozgrywki te organizowane są corocznie z okazji obchodów Dnia Niepodległości. Licznie zgromadzeni uczniowie knurowskich szkół gimnazjalnych rywalizowali ze sobą już XII raz.  Organizatorami turnieju byli Miejskie Gimnazjum nr 4 w Knurowie oraz MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Zobacz relację video z meczu na szczycie MLPNH!

21 listopada 2012

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do obejrzenia pierwszej w historii MLPNH relacji filmowej z meczu ligowego. Prezentujemy skrót najciekawszych akcji poniedziałkowego pojedynku pomiędzy drużynami Vibovitu i Teamu Stalmet. Przypomnijmy, że po zaciętym pojedynku lepsi okazali się ci pierwsi zwyciężając 3:2. Bramki dla zwycięzców zdobyli Robert Kasiński, Tomasz Dura i Krystian Kijak, a dla pokonanych Bartłomiej Flis i Sebastian Basak. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Vibovit lepszy w meczu na szczycie, 300 bramek Roberta Nowosielskiego - Wyniki 14.serii MLPNH

20 listopada 2012

W najciekawszym spotkaniu 14. serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie Vibovit Studio DENIM pokonał minimalnie Team Stalmet. „Stalowi” zaprezentowali się bardzo dobrze, grali odważną piłkę i oddawali wiele strzałów na bramkę Bartłomieja Poręby, ale wszystko to okazało się jednak zbyt mało. Nadspodziewanie łatwo wygrał Pamar w meczu z  IPA. 3 punkty zainkasowały ponadto drużyny Mati Vet FC, TKKF Mistral Intermarche oraz PTK DB Schenker. Jubileuszowe 300. trafienie w lidze zanotował gracz PTK DB Schenker Robert Nowosielski. Tym samym stał się on trzecim po Krystianie Kijaku i Robercie Kasiński graczem w historii ligi, który osiągnął barierę trzystu goli. 

Czytaj więcej...

Puchar Starostwa nie dla TKKF

20 listopada 2012

Prawie stu uczestników zgromadziły dwa turnieje siatkarskie, które rozegrane zostały w niedzielę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Wśród kobiet równych sobie nie miał Sikret Gliwice, który wygrał wszystkie mecze w stosunku 2:0. Na 4. miejscu uplasowały się młode zawodniczki TKKF Szczygłowice. Bardziej wyrównana była rywalizacja w turnieju mężczyzn, gdzie najlepszy okazał się Euro SKOK z Rybnika.

Czytaj więcej...

21 listopada hala sportowa, pływalnia i siłownia będą nieczynne

20 listopada 2012

W dniu jutrzejszym tj. 21 listopada (środa) hala sportowa, pływalnia kryta oraz siłownia przy ul. Górniczej 2 będą nieczynne z powodu przerwy w dostawie wody. Wszystkie zajęcia w tym dniu zostają odwołane.

Czytaj więcej...

Inauguracyjne Grand Prix 2012/2013 za nami !!

19 listopada 2012

W minioną sobotę  na pływalni krytej w Szczygłowicach odbyły się inauguracyjne zawody Grand Prix w Pływaniu Szkół Podstawowych. Młodzi pływacy rywalizowali w 10 różnych klasyfikacjach. Swoje umiejętności mogli pokazać na dystansach 25m i 50 m w stylu dowolnym, grzbietowym i klasycznym.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów