Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Zapraszamy na 9. edycję Noworocznego Halowego Turnieju Piłkarskiego

3 stycznia 2013

W najbliższa sobotę, 5. Stycznia, w hali sportowej MOSiR w Knurowie- Szczygłowicach odbędzie się już 9. edycja Noworocznego Turnieju Piłkarskiego - Marco soccer cup 2013. W turnieju zaprezentuje się 8 zespołów złożonych z chłopców urodzonych w 2000 roku. Pierwszy mecz odbędzie się o godzinie 9.30 a rozgrywki potrwają do godziny 16.30. Serdecznie zapraszamy!

 

Czytaj więcej...

Kolejna „Środa z lodowiskiem” za nami - relacja

3 stycznia 2013

W dniu wczorajszym tj. 2 stycznia odbyły się pierwsze w nowym roku zajęcia na lodowisku, gdzie można było poślizgać się na lodzie oraz spróbować swoich sił w grach i zabawach doskonalących umiejętności jazdy na łyżwach. Licznie zgromadzone dzieci i młodzież mogły w komfortowych warunkach podnosić swoją sprawność, a chętne osoby pod okiem animatora MOSiR próbowały swoich sił w slalomach z krążkiem i kijem hokejowym. Warto dodać że na zajęcia uczęszczają zarówno starsze jak i młodsze dzieci, które pod opieką rodziców stawiają pierwsze kroki na lodzie.

Czytaj więcej...

Na Orliku grali w Nowy Rok

2 stycznia 2013

W samo południe 1 stycznia rozegrany został towarzyski mecz piłkarski, w którym wzięli zawodnicy reprezentujący kilka zespołów Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Najliczniej reprezentowany był obrońca tytułu Pamar, którego sześciu graczy stawiło się do boju. Trzech zawodników delegowały Sanit i IPA Knurów, a po jednym Team Stalmet i Mati Vet FC. Pierwsza bramka na knurowskich boiskach padła dokładnie o godzinie 12.10, a jej autorem był Tadeusz Barwicki. Mecz toczący się prawdziwie wiosennej aurze był okazją do podtrzymania formy przed zbliżająca się rundą rewanżową w rozgrywkach halowych, której początek już w najbliższy poniedziałek.

Czytaj więcej...

Świąteczno - Noworoczny turniej skata sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa - relacja

2 stycznia 2013

W dniu 21.12.2012 r. w restauracji „Dolce Vita” w   Knurowie - Szczygłowicach, odbył się  tradycyjny Świąteczno – Noworoczny turniej skata sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa Adama Ramsa. W turnieju głównym wzięło udział 20 osób wyłonionych w turniejach eliminacyjnych. Najlepszym zawodnikiem został Józef Lipok, drugą pozycję zajął Konrad Sobieraj, zaś na trzecim miejscu sklasyfikowany został Piotr Luberta.

 

Czytaj więcej...

Przychodnia Prognostic nowym liderem - Wyniki Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej

30 grudnia 2012

Ostatnie w tym roku zmagania Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej przyniosły zmianę na prowadzeniu w tabeli. Dotychczasowy lider Deker-Bud nie sprostał starszym kolegom z Concordii 97 i uległ nieznacznie dwoma golami. Drużyna Concordii po chwili spotkała się w następnym pojedynku z APN Paniówki, który nieoczekiwanie postawił twarde warunki faworytom utrzymując remis aż do przedostatniej minuty meczu.

Pierwsze wygrane w rozgrywkach odniosły zespoły Jedności Przyszowice i Unii I Książenice pokonując odpowiednio MG-1 i LKS Gierałtowice, natomiast bez zdobyczy punktowych pozostają jeszcze MG-1, APN Paniówki i Unia II Książenice.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR w dniach 24.12.2012-01.01.2013

27 grudnia 2012

Prezentujemy godziny otwarcia obiektów MOSiR w dniach od 24.12.2012 do 01.01.2013

Czytaj więcej...

Ubiegłotygodniowe zabawy na knurowskim lodowisku - relacja

24 grudnia 2012

W przedświątecznym tygodniu dzieci i młodzież z terenu Knurowa miały kolejne dwie okazje do poślizgania się na lodowisku przy ul. Ułanów 8. W środę 19 grudnia odbyły się gry i zabawy w ramach akcji „Środy z lodowiskiem”.  Drugim terminem w którym można było bezpłatnie skorzystać z lodowiska i pod okiem animatora MOSiR Knurów doskonalić swoje umiejętności łyżwiarskie była sobota 22 grudnia. Przeprowadzone zostały również ćwiczenia oswajające z kijem hokejowym i krążkiem.

Czytaj więcej...

Deker-Bud pierwszym liderem Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej - Wyniki 1.kolejki

23 grudnia 2012

W sobotni poranek rozpoczęły się rozgrywki Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej. Pierwszym liderem została drużyna Deker-Bud złożona z zawodników na co dzień grających w roczniku 1998 Concordii Knurów. Deker-Bud najpierw pokonał drużynę Jedności Przyszowice, a potem powracających do ligi po 3 latach przerwy piłkarzy Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Knurowie. Pewne zwycięstwo odnieśli uchodzący za faworytów zawodnicy Concordii 97 pokonując Unię I Książenice. Już w najbliższą sobotę kolejna seria spotkań, w której najciekawiej zapowiada się mecz Deker-Bud – Concordia 97.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na gry i zabawy na lodzie! - 22.XII.2012

20 grudnia 2012

Już w najbliższa sobotę tj. 22.XII.2012 r. na lodowisku przy ul. Ułanów odbędą się zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dzieci i młodzieży. Początek o godzinie 15, wstęp wolny. W ramach zajęć  wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w różnego rodzaju wyścigach rzędów i slalomach oraz sprawdzić umiejętności w zabawach z wykorzystaniem kijów hokejowych i krążków. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Pewna wygrana TKKF w zaległym meczu MLPNH

20 grudnia 2012

W środowy wieczór rozegrano zaległy mecz Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, w którym TKKF Mistral Intermarche pewnie pokonał ostatni w tabeli Black&Decker. Po tej wygranej piłkarze Marcina Polywki umocnili się na 3. miejscu w tabeli i po Nowym Roku zapewne podejmą się ataku na pozycje zajmowane przez Vibovit i Pamar.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów