Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Wielkie siatkarskie granie w Knurowie!!!

10 czerwca 2019

Już tylko 10 dni dzieli nas od pierwszego z dwóch turniejów siatkówki plażowej, które odbędą się w dniach 15/16 czerwca na kąpielisku "Leśne Zacisze". Weekend z siatkówką plażową w Knurowie organizowany jest w ramach Dni Knurowa i ma rangę 3 - gwiazdkowego!! Zatem serdecznie zapraszamy wszystkie chętne pary do udziału w IV OTWARTYCH MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ. W sobotę tj. 15 czerwca okazję do grania będą miały pary mieszane, natomiast w niedziele 16 czerwca do rywalizacji przystąpią mężczyźni. Zapraszamy do zapisów poprzez stronę beach.szps.pl bądź w dniu zawodów, w przypadku nie przekroczenia limitu zgłoszeń, do godziny 9:00. Organizatorami turnieju jak co roku są Śląski Związek Piłki Siatkowej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zapraszamy.

Czytaj więcej...

Moczurami rządzą Mańkowscy - relacje z zawodów wędkarskich o puchar Prezydenta Miasta Knurów z okazji Dni Knurowa

10 czerwca 2019

8 dni po zawodach wędkarskich dla dzieci i młodzeży w szranki stanęli dorośli, aby rywalizować o coroczny Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Na stawie „Jaskinia” w Szczygłowicach wśród 42 uczestników najlepszy okazał się Sebastian Szewczyk z wynikiem 5720 gramów złowionej ryby. Drugiego w klasyfikacji Wiesława Mielczarka wyprzedził on aż o blisko 3 kilogramy. Trzecie miejsce przypadło Krzysztofowi Kozakowi. Na stawie „Moczury” ryba brała lepiej, a nawet 5 kilogramów połowu nie gwarantowało miejsca na podium. Ostatecznie najlepszy wynik uzyskał Łukasz Mańkowski (7340 gramów). Drugi był Marek Bogdał, a trzeci brat zwycięzcy Tomasz Mańkowski.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Dziecka w kategorii MINISIATKÓWKA - chłopcy - 7.06.2019

10 czerwca 2019

Tuż po zakończeniu rozgrywek MINISIATKÓWKI w kategorii dziewcząt do rywalizacji przystąpili chłopcy.  W tej kategorii zgłosiły się następujące reprezentacje: MSP1 Knurów, MSP2 Knurów, ZSP3 Knurów, MSP4 Knurów, ZSP Wilcza. Najlepszą drużyną z kompletem zwycięstw w stosunku 2:0 została reprezentacja Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Knurowie. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Mikołaj Woźniak ze zwycięskiej drużyny. Nagrody wręczali  Prezes TKKF Szczygłowice Piotr Owczorz oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie Krzysztof Stolarek.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Dziecka w kategorii MINISIATKÓWKA - dziewczęta - 7.06.2019

10 czerwca 2019

Od piątkowego poranka w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie toczyły się rozgrywki piłki siatkowej w kategorii MINISIATKÓWA. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z MSP1, ZSP Wilcza, MSP4, ZSP3. Najlepszą drużyną w kategorii Dziewcząt została ekipa z MSP1 w Knurowie. Najlepszą zawodniczką została wybrana Maja Wakuluk ze zwycięskiej drużyny. Nagrody wręczali Prezes TKKF Szczygłowice Piotr Owczorz oraz Dyrektor MOSiR w Knurowie Krzysztof Stolarek.

Czytaj więcej...

Przerwa techniczna na pływalni "aQuaRelax" w dniach 15.06-21.07.2019

10 czerwca 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że pływalnia kryta "aQuaRelax" przy ul. Szpitalnej 23 będzie nieczynna w dniach 15.06.2019-21.07.2019 z powodu przerwy technicznej. W tym czasie zapraszamy naszych klientów do korzystania z pływalni krytej MOSiR przy ul. Górniczej 2 oraz kąpieliska "Leśne Zacisze".

Czytaj więcej...

Już jutro turnieje piłki siatkowej w kategorii MINISIATKÓWKA

6 czerwca 2019

Już jutro turniej piłki siatkowej w kategorii MINISIATKÓWKI o którym informowaliśmy już wcześniej. Zapraszamy do kibicowania

Czytaj więcej...

Relacja z drugiego turnieju piłki siatkowej z okazji Dnia Dziecka

6 czerwca 2019

Tuż po zakończeniu turnieju w kategorii dziewcząt do rywalizacji przystąpili chłopcy reprezentujący ZSP w Wilczy oraz MSP1, MSP4, MSP6. Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym". Zwyciężyła drużyna Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Knurowie. Na drugim miejscu rywalizację ukończyła Miejska Szkoła Podstawowa nr 6 w Knurowie. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa z Wilczy. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Miłosz Wojdalski z MSP1 Knurów.

Czytaj więcej...

Relacja z pierwszego turnieju piłki siatkowej z okazji Dnia Dziecka

5 czerwca 2019

W dniu dzisiejszym odbył się Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych Dziewcząt, w którym udział wzięły reprezentacje: MSP1, MSP2, MSP4, MSP6, MSP9, ZSP Wilcza. Turniej został rozegrany w 2 grupach, z których to do fazy półfinałowej awansowały ekipy ZSP Wilcza, MSP4, MSP9, MSP6. W całym turnieju zwyciężyła drużyna z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Knurowie, która wygrała w finale z ekipą MSP6. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Weronika Kastelik. Organizatorami turnieju byli TKKF Szczygłowice - Sekcja Siatkarska oraz MOSiR Knurów. Uroczystego otwarcia turniejów dokonali Prezes TKKF Szczygłowice Piotr Owczorz oraz Dyrektor MOSiR Knurów Krzysztof Stolarek. 

Czytaj więcej...

Start sezonu na kąpielisku "Leśne Zacisze" od 15 czerwca

5 czerwca 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza, że zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią kąpielisko „Leśne Zacisze” będzie udostępnione dla klientów od soboty tj. 15 czerwca 2019 r. Dodatkowo informujemy, że w tym sezonie wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów wprowadzony zostanie promocyjny bilet wstępu obowiązujący po godz. 16.00. Jak co roku zachęcamy i serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego obiektu.

Czytaj więcej...

XXVIII Bieg Młodości z okazji Dnia Dziecka - relacja, wyniki, zdjęcia

4 czerwca 2019

Jak zwykle w towarzystwie pięknej, słonecznej pogody w ubiegły piątek odbył się tradycyjny Bieg Młodości z okazji Dnia Dziecka. Po raz kolejny licznie zgromadzone dzieci przystąpiły do rywalizacji w swoich kategoriach wiekowych chcąc zająć jak najwyższe lokaty. A tych kategorii według przyjętego przez organizatorów regulaminu było aż 10, co spowodowało, że po parkowych alejkach przeprowadzono 20 biegów w których wystartowało ponad 250 dzieci. Przypominamy, że była to już dwudziesta ósma edycja tej imprezy biegowej, w której uczestniczą pokolenia knurowian, a której od lat inicjatorem i głównym organizatorem jest Amatorski Klub Biegacza w Knurowie. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęciową oraz wynikami zanotowanymi w poszczególnych kategoriach.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów