Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Liga grała dla Antosi Wieczorek - Wyniki 20. i 21. kolejki MLPNH

15 stycznia 2013

Niedziela i poniedziałek były dla drużyn Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej bardzo pracowite, gdyż obyły się dwie serie spotkań, a kilka zespołów po dniu odpoczynku znów wyjdzie na parkiet ponownie w dniu jutrzejszym. Dwóm ligowym kolejkom towarzyszył tym razem niezwykle szczytny cel: prowadzona była zbiórka pieniędzy na operację dla Antosi Wieczorek. Spośród wszystkich spotkań najwięcej emocji, ale zarazem i kontrowersji przyniosły oba mecze Concordii Oldbojów. We wspomnianych dwóch seriach meczów trzy zespoły wzbogaciły się o 6 punktów: Vibovit Studio DENIM, Pamar i TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Młodzieżówka nabiera rozpędu

14 stycznia 2013

Pracowicie spędzili weekend zawodnicy występujący w Młodzieżowej Lidze Piłki Nożnej, gdyż w ciągu dwóch dni rozegrali oni kolejnych dwanaście spotkań, którym towarzyszyła zbiórka pieniędzy na operację dla Antosi Wieczorek. Najciekawiej zapowiadały się i faktycznie najwięcej emocji dostarczyły trzy mecze pomiędzy zespołami czołowej czwórki rozgrywek.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 6.02.2013

11 stycznia 2013

Informujemy, iż Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Salomie Gigancie odbędą się 6.02.2013 roku na stoku Brenna "Węgierski" . Prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu oraz odesłanie zgłoszeń do dnia 1 luty 2013.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Szkół Gimnazjalnych o Puchar prezydenta Miasta Knurów - 23.01.2013

11 stycznia 2013

Informujemy, iż Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w pływaniu odbędą się 23.01.2013 roku na pływalni krytej aQuaRelax w Knurowie. Prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu oraz odesłanie zgłoszeń do dnia 18 styczeń 2013.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej - 20.01.2013

11 stycznia 2013

20 stycznia 2013 roku na hali MOSiR w Knurowie odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej, z którego wpisowe w pełni przeznaczone zostanie na akcję ratowania nóżek Antosi Wieczorek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz TKKF Szczygłowice  - Sekcja Piłki Siatkowej serdecznie  zapraszają wszystkich sympatyków do udziału w turnieju. Pomóżmy Antosi Wieczorek !!!

Czytaj więcej...

Przebierańcy opanowali knurowskie lodowisko - relacja z Noworocznego Balu Przebierańców

10 stycznia 2013

W dniu wczorajszym w ramach cyklu „Środy z lodowiskiem” na knurowskim kompleksie przy ul. Ułanów odbył się Noworoczny Bal Przebierańców. W imprezie uczestniczyło łącznie ponad 70 osób, z których większość w przeróżny sposób była przebrana i przygotowana do wspólnej zabawy.  Zarówno młodsze jak i starsze dzieci w ramach zajęć miały okazję uczestniczyć w zabawach rekreacyjno-sportowych przeprowadzonych przez animatorów MOSiR Knurów. Na koniec najbardziej kreatywne pomysły na noworoczne przebranie zostały nagrodzone upominkami ufundowanymi przez knurowski MOSiR.

Czytaj więcej...

Informacja Zarządu Oddziału Miejskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Knurowie

10 stycznia 2013

Informacja dotycząca bezpieczenstwa na różnego rodzaju zbiornikach wodnych: stawach, jeziorach, oczkach wodnych.

Czytaj więcej...

Concordia coraz wyżej - Wyniki 19. serii spotkań MLPNH

8 stycznia 2013

W pierwszej tegorocznej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej drużyna Concordii Oldbojów pokonała IPA Knurów. Sama wygrana zespołu Marka Wierciocha nie jest może niespodzianką, natomiast styl wygranej i jej rozmiary budzą uznanie. Prowadzący w tabeli Vibovit Studio DENIM zainkasował trzy punkty, ale jego gra nie zachwyciła. Najciekawszym meczem okazał się pojedynek Teamu Stalmet z Mati Vet FC. Mecz toczony był w szybkim tempie, a na gola jednych drudzy odpowiadali po chwili trafieniem do bramki rywala. Do 10 punktów swój dorobek powiększył Sanit, z kolei łatwe zwycięstwo odniósł Tritech pokonując Aptekę.

Czytaj więcej...

GKS Katowice triumfatorem Noworocznego Turnieju Piłkarskiego!

6 stycznia 2013

W sobotę w szczygłowickiej hali sportowej MOSiRu odbyła się już 9. edycja Turnieju Noworocznego Trampkarzy – Marco Soccer Cup 2013. Rywalizację ośmiu zespołów złożonych z zawodników urodzonych w 2000 roku wygrał zespół GKSu Katowice. Pozostałe miejsca na podium zajęli: UKS Ruch Chorzów i Concordia Knurów.

Czytaj więcej...

Noworoczny Bal Przebierańców na lodowisku!

3 stycznia 2013

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Noworoczny Bal Przebierańców, który odbędzie się na knurowskim lodowisku już w środę 9. stycznia. W ramach imprezy będzie okazja do pokazania swojej inwencji twórczej, ponieważ najlepsze stroje i pomysły na „noworoczny kamuflaż” zostaną wyróżnione upominkami. Zachęcamy do przebierania się i brania czynnego udział w grach i zabawach prowadzonych przez animatorów MOSiR Knurów. Zapraszamy, wstęp wolny, start o godzinie 16.00 !

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów