Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Pewna wygrana TKKF w zaległym meczu MLPNH

20 grudnia 2012

W środowy wieczór rozegrano zaległy mecz Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, w którym TKKF Mistral Intermarche pewnie pokonał ostatni w tabeli Black&Decker. Po tej wygranej piłkarze Marcina Polywki umocnili się na 3. miejscu w tabeli i po Nowym Roku zapewne podejmą się ataku na pozycje zajmowane przez Vibovit i Pamar.

Czytaj więcej...

Stary Rok dla Vibovitu - Wyniki 18. kolejki MLPNH

18 grudnia 2012

Co najmniej do 7 stycznia, kiedy to liga wznowi rozgrywki, liderem pozostanie Vibovit Studio DENIM. Ekipa Roberta Kasińskiego i Krystiana Kijaka pokonała Sanit po dość trudnym spotkaniu, które rozstrzygnęła dopiero w drugiej połowie. Ostatnia w tym roku kolejka spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej nie była szczęśliwa dla zespołu Teamu Stalmet. Kolejne trzy punkty wywalczyła IPA Knurów pokonując młody Tritech oraz Mati Vet FC pokonując PTK DB Schenker. Drugi punkt w rozgrywkach zdobyła drużyna Black&Decker remisując z Apteką Św. Barbary.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na cykl zajęć rekreacyjno-sportowych „Środy z Lodowiskiem” !

13 grudnia 2012

Wszystkich sympatyków ślizgania się na knurowskim lodowisku serdecznie zapraszamy do uczęszczania na zajęcia rekreacyjno-sportowe organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Knurowie. W terminach widocznych na plakacie animatorzy przeprowadzą zabawy i gry na lodowisku dla dzieci i młodzieży. Najbliższe zajęcia już w środę 19 grudnia. Wstęp gratis! 

Czytaj więcej...

Świąteczno-Mikołajkowe zabawy na lodzie - relacja

13 grudnia 2012

Prawie siedemdziesięciu uczestników zgromadziło się w dniu wczorajszym tj. 12.12.12 na świąteczno-mikołajkowych zabawach na lodzie. Dzieci i młodzież mogły w tym czasie korzystać z lodowiska przy ul. Ułanów 8 bezpłatnie. Animatorzy MOSiR Knurów po krótkiej rozgrzewce przeprowadzili kilka atrakcyjnych zabaw w formie wyścigów i slalomów. Przeprowadzone zostały również ćwiczenia oswajające z kijem hokejowym i krążkiem. Na koniec wszyscy czynnie biorący udział w zabawach otrzymali słodkie upominki.

Czytaj więcej...

Zobacz skrót filmowy meczu Vibovit - Intermarche!

12 grudnia 2012

Zgodnie z zapowiedziami zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z poniedziałkowego meczu na szczycie Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie pomiędzy zespołami Vibovit Studio DENIM a TKKF Mistral Intermarche. Przypomnijmy, że Vibovit wygrał 4:1, a bramki dla zwycięzców zdobyli Mariusz Sikora - 3 oraz Michał Bagiński - 1. Dla pokonanych honorowego gola strzelił Łukasz Michalski.

Czytaj więcej...

Stary, dobry Vibovit - Wyniki 17. kolejki MLPNH

11 grudnia 2012

Wydarzeniem przedostatniej w tym roku kolejki spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej był pojedynek drugiego w tabeli Vibovitu Studio DENIM z trzecim TKKF Mistral Intermarche. Mecz okazał się popisem doświadczonej ekipy Vibovitu, która grając niezwykle efektywnie, a do tego – z uwagi na krótką ławkę rezerwowych -  również ekonomicznie, nie dała szans swojemu rywalowi wygrywając 4:1. Sensacyjnym remisem zakończył się pojedynek Teamu Stalmet z PTK DB Schenker. Nie przestaje zaskakiwać IPA Knurów, która pokonała wyżej notowany Mati Vet FC. Obrońca tytułu Pamar pokonał zgodnie z planem Tritech, ale młodzież Wojciecha Górki należy pochwalić za ambitną postawę. "Sanitariusze" odnieśli wczoraj drugie zwycięstwo w sezonie pokonując Milenium.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Świąteczno - Mikołajkowe zabawy na lodowisku!

7 grudnia 2012

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w środę 12 grudnia na zajęcia rekreacyjne, które odbędą się na lodowisku przy ul. Ułanów 8. Wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności jazdy na łyżwach podczas zabaw i gier na lodzie. Rozpoczęcie zajęć o godz. 16, wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Wyniki Turnieju Barbórkowego w Skacie Sportowym

4 grudnia 2012

W dniu 3.12.2012 w restauracji Dolce Vita w Szczygłowicach odbył się Barbórkowy Turniej w Skacie Sportowym. Organizatorzy dziękują Centrali Związku Zawodowego Ratowników za ufundowanie pucharu oraz MOSiR Knurów za zakup statuetek i dyplomów. Podziękowania również dla Związków Zawodowych KWK Szczygłowice za ufundowanie okolicznościowych kufli Barbórkowych.

Czytaj więcej...

Trwa nabór do Ligi Młodzieżowej

30 listopada 2012

Już siedem zespołów zgłosiło swój udział w Młodzieżowej Lidze Piłki Nożnej, której start planowany jest na 22 grudnia. Wśród uczestników zobaczymy m.in. dwa zespoły LKS Gierałtowice, Tritech Junior, Górnik Knurów, Jedność Przyszowice, Deker-Bud oraz drużynę Miejskiego Gimnazjum nr 1. Ci ostatni wracają do ligi po trzyletniej przerwie. Obecna edycja będzie już ósmą w historii, a warto tu dodać, że piłkarską karierę od knurowskiej „młodzieżówki” zaczynał m.in. obecny reprezentant Polski w futsalu Tomasz Dura, który w 2006 roku został królem strzelców tych rozgrywek. Przypominamy, że termin zgłoszeń mija 14 grudnia, a rozgrywki trwać będą do marca przyszłego roku. Zgłoszeń można dokonywać pod numerem tel. (0-32) 335-20-14 lub 602-724-457. Poniżej przedstawiamy medalistów dotychczasowych siedmiu sezonów.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Mikołajkowe Grand Prix w Pływaniu!

29 listopada 2012

Już 8 grudnia na szczygłowickiej pływalni krytej przy ul. Górniczej 2 odbędą się drugie zawody pływackie z cyklu tegorocznego Grand Prix. Tym razem młodzi pływacy będą rywalizować ze sobą z okazji zbliżających się Mikołajek. Dla każdego startującego przygotowany jest z tej przyczyny drobny upominek. Rywalizacji towarzyszyć będzie zbiórka datków w celu ratowania nóżek Antosi.  Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów