Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Zapraszamy na Puchar Polski Universal Fighting Rules Silesia Cup

22 października 2013

Już w sobotę, 26 października w hali sportowej MOSiR Knurów odbędzie się Puchar Polski Universal Fighting Rules Silesia Cup. Zawodnicy z całego kraju staną do rywalizacji w czterech formułach: touch contact, pointfighting, UFR tatami i UFR ring. Walki będą prowadzone z podziałem na kategorie wiekowe. Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Fight Club Knurów, a imprezę honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Knurów- Adam Rams. Początek walk o godz. 9.30. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Parafia św. Cyryla i Metodego mistrzem dekanatu

21 października 2013

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się coroczny turniej piłki nożnej ministrantów dekanatu knurowskiego. Zarówno w kategorii szkół podstawowych, jak i w kategorii liceum najlepsi okazali się ministranci z parafii pw. Św. Cyryla i Metodego. Wygrana daje im przepustkę do turnieju na szczeblu diecezjalnym, ktróry odbędzie się w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej dla Kobiet Powiatu Gliwickiego - 20.10.2013 - ODWOŁANY !!!

17 października 2013

Z przykrością informujemy, iż Turniej Piłki Siatkowej dla Kobiet Powiatu Gliwickiego został odwołany z powodu małej ilości zgłoszonych drużyn. 

Czytaj więcej...

Mini Olimpiada Sportowa dla Osób Niepełnosprawnych - relacja

16 października 2013

W dniu wczorajszym hala sportowa MOSiR Knurów była areną Mini Olimpiady Sportowej, w której uczestniczyły osoby niepełnosprawne. Głównym celem imprezy oprócz sportowej rywalizacji był udział w kulturze fizycznej, integracja środowiska oraz satysfakcja z podejmowania aktywności fizycznej. Uczestnicy zawodów sportowych mogli sprawdzić się w następujących konkurencjach: goalball, tenis stołowy, skat sportowy, tor przeszkód, szachy oraz konkurs tańca.

Czytaj więcej...

Team Stalmet wyKadrowany - Wyniki 2.kolejki MLPNH

15 października 2013

Najwięcej emocji spośród wszystkich spotkań drugiej kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej przyniósł mecz Teamu Stalmet z ZZ Kadra. Sporo wrażeń przyniosło również spotkanie IPA Knurów – Sośnicowice. Drugi remis w drugim spotkaniu zaliczyli piłkarze Concordii Oldbojów remisując z Tritechem Big-Bud. Pewne zwycięstwo odniósł Vibovit Studio DENIM pokonując beniaminka z Gierałtowic oraz TKKF Mistral Intermarche odprawiając debiutujący w tym sezonie PTK DB Schenker.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej dla Kobiet Powiatu Gliwickiego - 20.10.2013

11 października 2013

Starostwo Powiatowe w Gliwicach oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zapraszają wszystkie chętne drużyny do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet Powiatu Gliwickiego. Turniej odbędzie się 20 października 2013 roku na hali MOSiR w Knurowie. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie imprezy.

Czytaj więcej...

Liga Klubów Śląskich 2013 - Rocznik 2004

11 października 2013

145 uczestników z 13 klubów rywalizowało w zawodach pływackich z cyklu Ligi Klubów Śląskich 2013. Rywalizacja odbyła się na Pływalni Krytej aQua Relax w Knurowie. W ogólnej klasyfikacji najwyżej uplasował się SIKRET Gliwice. Pływacy Sekcji  TKKF Szczygłowice w klasyfikacji medalowej uplasowali się na 3 miejscu.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej Ministrantów Dekanatu Knurowskiego

10 października 2013

W sobotę, 19 października, na Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie przy ul. Górniczej 2 odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Ministrantów Dekanatu Knurowskiego. Będzie to już druga w tym roku okazja do sportowej rywalizacji ministrantów z okolicznych parafii. Początek rywalizacji o godz. 9.00. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

„Halówka” ruszyła po raz 24.

8 października 2013

Wczoraj już po raz 24. wystartowały rozgrywki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Choć od powstania ligi minęło prawie ćwierćwiecze, to na parkiecie szczygłowickiej hali można było zobaczyć kilku piłkarzy, którzy zaczynali swoją przygodę z knurowską ligą w  1990 roku. Pierwszym liderem został Team Stalmet, który wygrał z powracającą do ligi po roku przerwy Nacynianką.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów