Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Informacja - Pływalnia Kryta ul. Górnicza 2

21 stycznia 2013

Z powodu problemów technicznych w najbliższą środę tj. 23.01.2013 w godzinach od 9:00 do 12:00 pływalnia kryta będzie nieczynna!! Za utrudnienia przepraszamy!!!

Czytaj więcej...

Siatkarskie emocje dla Antosi Wieczorek !!!

21 stycznia 2013

Pomóżmy Antosi Wieczorek - to przewodnie hasło Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się w minioną niedzielę na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. W rozgrywkach udział wzięło 6 zespołów a najlepszą okazała się drużyna KS Burza. Najlepszymi zawodniczkami w poszczególnych drużynach były: Izabela Janeczek, Gabriela Małota, Anna Orłowska, Anna Kostka.

Czytaj więcej...

W środę wygrywali faworyci - Wyniki 22. kolejki MLPNH

17 stycznia 2013

Obyło się bez niespodzianek w środowej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Cała trójka faworytów odniosła zwycięstwa, a najbardziej efektowna wygraną popisał się obrońca tytułu Pamar, który różnica dziesięciu goli wygrał z Tritechem. Po przegranej z Concordia drużyna Teamu Stalmet zainkasowała komplet punktów zwyciężając PTK DB Schenker. Pewne zwycięstwo odniosła ekipa Mati Vet FC, która pokonała Milenium.

Czytaj więcej...

Liga grała dla Antosi Wieczorek - Wyniki 20. i 21. kolejki MLPNH

15 stycznia 2013

Niedziela i poniedziałek były dla drużyn Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej bardzo pracowite, gdyż obyły się dwie serie spotkań, a kilka zespołów po dniu odpoczynku znów wyjdzie na parkiet ponownie w dniu jutrzejszym. Dwóm ligowym kolejkom towarzyszył tym razem niezwykle szczytny cel: prowadzona była zbiórka pieniędzy na operację dla Antosi Wieczorek. Spośród wszystkich spotkań najwięcej emocji, ale zarazem i kontrowersji przyniosły oba mecze Concordii Oldbojów. We wspomnianych dwóch seriach meczów trzy zespoły wzbogaciły się o 6 punktów: Vibovit Studio DENIM, Pamar i TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Młodzieżówka nabiera rozpędu

14 stycznia 2013

Pracowicie spędzili weekend zawodnicy występujący w Młodzieżowej Lidze Piłki Nożnej, gdyż w ciągu dwóch dni rozegrali oni kolejnych dwanaście spotkań, którym towarzyszyła zbiórka pieniędzy na operację dla Antosi Wieczorek. Najciekawiej zapowiadały się i faktycznie najwięcej emocji dostarczyły trzy mecze pomiędzy zespołami czołowej czwórki rozgrywek.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 6.02.2013

11 stycznia 2013

Informujemy, iż Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Salomie Gigancie odbędą się 6.02.2013 roku na stoku Brenna "Węgierski" . Prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu oraz odesłanie zgłoszeń do dnia 1 luty 2013.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Szkół Gimnazjalnych o Puchar prezydenta Miasta Knurów - 23.01.2013

11 stycznia 2013

Informujemy, iż Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w pływaniu odbędą się 23.01.2013 roku na pływalni krytej aQuaRelax w Knurowie. Prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu oraz odesłanie zgłoszeń do dnia 18 styczeń 2013.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej - 20.01.2013

11 stycznia 2013

20 stycznia 2013 roku na hali MOSiR w Knurowie odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej, z którego wpisowe w pełni przeznaczone zostanie na akcję ratowania nóżek Antosi Wieczorek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz TKKF Szczygłowice  - Sekcja Piłki Siatkowej serdecznie  zapraszają wszystkich sympatyków do udziału w turnieju. Pomóżmy Antosi Wieczorek !!!

Czytaj więcej...

Przebierańcy opanowali knurowskie lodowisko - relacja z Noworocznego Balu Przebierańców

10 stycznia 2013

W dniu wczorajszym w ramach cyklu „Środy z lodowiskiem” na knurowskim kompleksie przy ul. Ułanów odbył się Noworoczny Bal Przebierańców. W imprezie uczestniczyło łącznie ponad 70 osób, z których większość w przeróżny sposób była przebrana i przygotowana do wspólnej zabawy.  Zarówno młodsze jak i starsze dzieci w ramach zajęć miały okazję uczestniczyć w zabawach rekreacyjno-sportowych przeprowadzonych przez animatorów MOSiR Knurów. Na koniec najbardziej kreatywne pomysły na noworoczne przebranie zostały nagrodzone upominkami ufundowanymi przez knurowski MOSiR.

Czytaj więcej...

Informacja Zarządu Oddziału Miejskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Knurowie

10 stycznia 2013

Informacja dotycząca bezpieczenstwa na różnego rodzaju zbiornikach wodnych: stawach, jeziorach, oczkach wodnych.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów