Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Pamar na prowadzeniu! - Wyniki 11. kolejki MLPNH.

6 listopada 2012

Po kolejnej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej na czele tabeli znalazł się obrońca tytułu zespół Pamaru. W poniedziałkowy wieczór drużyna braci Rozumków pokonała Sanit odnosząc szóste z rzędu zwycięstwo. Pamar ma jednak o jedno spotkanie rozegrane więcej niż rywale, którzy z pewnością będą chcieli skorzystać w najbliższej kolejce z pauzy lidera. Pomimo przegranej Sanit rozegrał swój najlepszy mecz w sezonie i pokazał, że trzeba się z nim liczyć.

Czytaj więcej...

Pamar pokonał TKKF Intermarche! Wyniki 10. kolejki MLPNH.

1 listopada 2012

W najbardziej interesującym meczu 10. kolejki zespół Pamaru pewnie pokonał drużynę TKKF Intermarche. Obrońca tytułu wyraźnie złapał drugi oddech i po sensacyjnych porażkach w dwóch inauguracyjnych kolejkach kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na X Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona

30 października 2012

Zbliża się X Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 9-11 listopada. Swój udział w turnieju zapowiedzieli goście z Holandii, Niemiec, Ukrainy, Belgi, Rosji oraz Czech.

Czytaj więcej...

Pierwsze straty TKKF Mistral Intermarche

30 października 2012

W poniedziałkowy wieczór rozegrana została kolejna seria spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Najwięcej uwagi przyciągał mecz lidera TKKF Mistral Intermarche z rewelacyjnie spisującym się zespołem IPA Knurów. Ci drudzy są największym zaskoczeniem tegorocznych rozgrywek, a wczoraj potwierdzili, że faworyci ligi muszą się z nimi liczyć. Planowe zwycięstwa odniosły Vibovit i Pamar pokonując odpowiednio Black&Decker i PTK DB Schenker. Vibovit dzięki wygranej zmniejszył stratę do lidera do zaledwie jednego „oczka”, a Pamar po czwartym z rzędu zwycięstwie doszlusował do ligowej czołówki.

Czytaj więcej...

„Korba” na punkcie siatkówki

25 października 2012

W sobotnie przedpołudnie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej siatkówki dziewcząt zorganizowany w ramach Projektu „Korba”, którego pomysłodawcą jest Fundacja Rozwoju Społecznego Demos. Jednym z celów jej działalności jest promowanie i wspieranie środowiska liderów młodzieżowych. Współorganizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz Sekcja Piłki Siatkowej TKKF Szczygłowice.

 W zawodach wystartowało 5 zespołów, a bezsprzecznie najlepszym okazał się zespół Burzy, który wygrał wszystkie 4 mecze i nie stracił nawet seta. Drugie miejsce przypadło drużynie TKKF Szczygłowice, a trzecie zajął Jastrząb.

Czytaj więcej...

Vibovit znokautował Mati Vet FC! - wyniki 8.kolejki MLPNH.

23 października 2012

Wydarzeniem 8. kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie był pojedynek siedmiokrotnego mistrza Knurowa Vibovitu z zespołem Mati Vet FC, który po pięciu rozegranych meczach zajmował pozycję wicelidera. Rewelacyjny beniaminek w starciu z doświadczoną drużyną Vibovitu był tego dnia bezradny i musiał przełknąć gorycz dziesięciobramkowej porażki. W innych spotkaniach 3 punkty inkasowały drużyny Concordii Oldboje, PTK DB Schenker, Teamu Stalmet i Pamaru.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Śląska Juniorów i Juniorek do lat 18 oraz Puchar Śląska Seniorów i Seniorek w wyciskaniu sztangi leżąc

23 października 2012

W niedzielę 21 października 2012 na obiekcie MOSiR Knurów przy ul. Górniczej odbyły się zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. W Mistrzostwach Śląska Juniorów i Juniorek oraz Pucharze Śląska Seniorów i Seniorek udział wzieło ok. 90 zawodników z naszego regionu oraz różnych miejsc Polski.

Czytaj więcej...

Nowe boisko oficjalnie otwarte! Kompleks przy Al. Lipowej świeci pełnym blaskiem

18 października 2012

Za nami pierwsze spotkania piłkarskie rozegrane na nowym obiekcie przy Alei Lipowej w Knurowie. Pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, zostało uroczyście otwarte w środę popołudniu. Inwestycja warta niemal 4 miliony złotych dopięła projekt jakim było stworzenie kompleksu treningowego na terenie miasta.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów