Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Piłka Siatkowa Szkół Podstawowych Chłopców i Dziewcząt - 28.02.2013 i 1.03.2013

4 marca 2013

W ostatni dzień lutego oraz  pierwszego dnia marca odbyły się eliminacyjne Turnieje Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych dla dziewcząt i chłopców, których stawką był awans do kolejnego etapu rozgrywek. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców w rozgrywkach rejonowych Knurów reprezentować będzie Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Knurowie. Organizatorami turnieju byli: Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Knurowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, TKKF Szczygłowice.

Czytaj więcej...

Koniec sezonu na lodowisku !!!

28 lutego 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że od dnia 1.03.2013 lodowisko sezonowe przy ulicy Ułanów 8 będzie nieczynne. Zapraszamy w przyszłym sezonie !!!

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego dla Dorosłych - 23.02.2013

27 lutego 2013

Knurowianie i nie tylko w minioną sobotę przystąpili do rozgrywek Turnieju Tenisa Stołowego. W czterech kategoriach łącznie uczestniczyło 26 osób. Organizatorami turnieju byli: Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Klaudia Grzelak, Mateusz Misiak, Krzysztof Mazurek, Adam Płaczek. Na pochwałę zasługuję postawa pana Tadeusza Paś, który uczestniczył w turnieju jako najstarszy zawodnik. Dla wszystkich osób uczestniczących w turnieju organizatorzy przygotowali poczęstunek,  oraz drobne upominki i nagrody. Dla najlepszych natomiast puchary i dyplomy.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego dla Dzieci i Młodzieży - 22.02.2013

27 lutego 2013

W miniony piątek na hali w Szczygłowicach odbył się Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży. Od godziny 9:00 na sześciu przygotownych stołach rozgrywki rozpoczęła grupa młodsza ze Szkół Podstawowych. Grupa starsza ze Szkół Gimnazjalnych rozpoczęla swoje rozgrywki od godziny 11:00. Dla osób uczestniczących w turnieju organizatorzy przygotowali poczęstunek, medale, dyplomy oraz drobne upominki i nagrody. Organizatorami turnieju byli: Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Team Stalmet poza podium - Wyniki 31. kolejki MLPNH

26 lutego 2013

Team Stalmet nie powtórzy ubiegłorocznego sukcesu jakim było zajęcie w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej trzeciego miejsca. Wczoraj drużyna Dariusza Flisa uległa TKKF Mistral Intermarche i ma już tylko matematyczne szanse na podium, gdyż ich wczorajszy rywal musiałby przegrać wszystkie trzy pozostające do rozegrania mecze, przy jednoczesnych trzech wygranych Stalmetu, w tym pokonaniu Pamaru. Pojedynek obu zespołów stal na dobrym poziomie i obie drużyny pokazały wiele ciekawych akcji, jednak w drugiej połowie „Stalowi” nie potrafili już ani razu pokonać bramkarza rywali.

Czytaj więcej...

Unia I Książenice bliska sensacji - Wyniki 11. kolejki "Młodzieżówki"

26 lutego 2013

Niewiele brakowało, a mecz pomiędzy wiceliderem Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej a przedostatnią drużyną w tabeli tych rozgrywek zakończyłby się sensacyjnym remisem. Przychodnia Prognostic dopiero na 9,9 sekundy przed końcem meczu zapewniła sobie trzy punkty w tym spotkaniu i utrzymała drugie miejsce. Godzinę wcześniej drużyna Dariusza Flisa również musiała odrabiać straty w meczu z APN Paniówki, który wygrała ostatecznie czteroma golami.

Czytaj więcej...

Sanit powalczył

21 lutego 2013

W środowych spotkaniach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej niespodziankę sprawiła ekipa Sanitu, która zremisowała z wyżej notowana Concordią. Choć obie drużyny dzieli w tabeli różnica aż 23 punktów, na parkiecie toczył się wyrównany pojedynek. Concordia długo nie potrafiła sforsować szczelnej obrony Sanitu i dopiero po 30 minutach gry sposób na Wojciecha Litwina znalazł Artur Niewiedział. „Sanitariusze” nie załamali się stratą gola i wyrównali na 4 minuty przed końcem meczu. Po rozegraniu rzutu rożnego Piotr Rolnik dobił z najbliższej odległości swój własny strzał po którym piłka trafiła w oba słupki bramki Adama Dziuby. Do końca meczu Sanit pilnował remisu i niespodziewanie urwał punkty faworytom.

Czytaj więcej...

TKKF pokonał Vibovit

19 lutego 2013

W poniedziałkowy wieczór drugą porażkę w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej poniósł dotychczasowy lider Vibovit Studio DENIM. Pogromcą faworyta była ekipa TKKF Mistral Intermarche, która wykorzystała błędy popełnione przez Vibovit w końcówce meczu, a polegające na stracie piłki na własnej połowie boiska. Vibovitowi nie pomogła w ostatnich minutach gra z lotnym bramkarzem i tym samym utrata przodownictwa w tabeli na rzecz Pamaru stała się faktem. Pomimo wygranej TKKF Mistral Intermarche traci cztery punkty do obu tych zespołów i jego szanse na mistrzostwo są niewielkie, natomiast przy sprzyjających wynikach innych meczów drużyna Marcina Polywki może jeszcze powalczyć o drugie miejsce.

Czytaj więcej...

Pierwszy tydzień ferii na sportowo

18 lutego 2013

Ogromne zainteresowanie, nauka, radość, zabawa to zaledwie kilka słów, które wskazują na mile spędzony czas podczas ferii zimowych z MOSiR Knurów. Zajęcia organizowane są zarówno na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie jak i na lodowisku przy ulicy Ułanów 8. W pierwszym tygodniu ferii około 300 dzieci udział wzięło w zajęciach przeprowadzonych  przez Trenerów, Instruktorów, Animatorów APN Knurów, Concordii Knurów, TKKF Szczygłowice, MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Grali pomimo ferii

18 lutego 2013

Nie próżnowali w szczycie ferii zimowych piłkarze Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej, którzy rozegrali kolejne cztery spotkania. Komplet punktów wywalczyła ekipa Jedności Przyszowice pokonując najpierw Unię I Książenice, a następnie drugi zespół z tego samego klubu. O ile pierwsza wygrana w stosunku 4:2 nie robi jeszcze wrażenia, to zwycięstwo w rozmiarach 20:1 budzi uznanie. W tym rekordowym zwycięstwie spory udział miał najlepszy strzelec Jedności Łukasz Beker, który aż dziewięciokrotnie kierował piłkę do bramki rywala, dzięki czemu objął przodownictwo w klasyfikacji strzelców. Jedność znalazła się na trzecim miejscu w tabeli, chociaż trzeba dodać, że ma więcej rozegranych spotkań od pozostałych zespołów z czołówki.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów