Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

W sobotę (7.12) pływalnia kryta w Szczygłowicach będzie niedostępna

5 grudnia 2013

Informujemy, iż w dniu 7 grudnia 2013 r. (sobota) w godzinach 15.00- 20.00 pływalnia kryta w Szczygłowicach będzie niedostępna dla klientów indywidualnych z powodu organizacji Grand Prix Szkół Podstawowych w Pływaniu.

Czytaj więcej...

XIV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym

5 grudnia 2013

Już 7 grudnia 2013 r. w hali sportowej przy ul. Zamkowej 24 w Wielowsi odbędzie się 14. edycja Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym. Organizatorami tego turnieju jest Starostwo Powiatowe w Gliwicach oraz Gmina Wielowieś. Głównym celem mistrzostw jest popularyzacja tenis stołowego, kontynuowanie bogatych tradycji tej dyscypliny sportu w naszym Powiecie oraz wyłonienie mistrzów rozgrywek.

Czytaj więcej...

Otwarcie nowego sezonu lodowiska w Knurowie - 4.12.2013

4 grudnia 2013

Serdecznie  zapraszamy na lodowisko przy ulicy Ułanów 8. Informujemy, że sympatycy jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z tafli już od 4 grudnia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspólnej zabawy przy muzyce oraz mile spędzonych chwil na knurowskim lodowisku. 

Czytaj więcej...

Rozpoczynamy Grand Prix w Pływaniu 2013/14

2 grudnia 2013

Już w sobotę, 7 grudnia, na szczygłowickiej pływalni krytej przy ul. Górniczej 2 odbędzie się pierwsza runda zawodów pływackich z cyklu tegorocznego Grand Prix. Młodzi pływacy z knurowskich szkół podstawowych będą rywalizować przy okazji Dnia Św. Mikołaja. Początek rywalizacji dla klas I-III o godzinie 15, klasy IV-VI o godz. 16.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na spotkanie z Mikołajem na lodowisku!

29 listopada 2013

Już w najbliższy piątek tj. 6 grudnia, w Dzień Św. Mikołaja, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie przygotował nie lada atrakcję dla wszystkich dzieci. Knurowskie lodowisko odwiedzi gość specjalny z dalekiej Laponii – Św. Mikołaj! Serdeczne zapraszamy na godz. 16.00 na lodowisko MOSiR działające w okresie zimowym na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów. Dla dzieci wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dla Dziewcząt Powiatu Gliwickiego - 8.12.2013

28 listopada 2013

Starostwo Powiatowe w Gliwicach oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zapraszają wszystkie chętne drużyny do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej dla Dziewcząt Powiatu Gliwickiego. Turniej odbędzie się 8 grudnia 2013 roku na hali MOSiR w Knurowie. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie imprezy.

Czytaj więcej...

Już 13 raz grali z okazji Dnia Niepodległości!

28 listopada 2013

We wtorek tj. 26.11 knurowscy gimnazjaliści rywalizowali w ramach Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych z okazji Dnia Niepodległości. Impreza ta odbywa się corocznie w hali sportowej MOSiR-u w Szczygłowicach, a licznie zgromadzeni uczniowie szkół gimnazjalnych rywalizowali ze sobą już XII raz. Organizatorami turnieju było jak zawsze Miejskie Gimnazjum nr 4 w Knurowie oraz MOSiR Knurów. W turnieju chłopców zwyciężyło Miejskie Gimnazjum nr 2, natomiast wśród dziewcząt prym wiodło Miejski Gimnazjum nr 1.

Czytaj więcej...

MOSiR Żory zaprasza na XV Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym

27 listopada 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza na XV Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym, który odbędzie się w dniach 28-29.12.2013 w hali sportowej przy ul. Folwareckiej z Żorach.

Czytaj więcej...

Pierwsze punkty Schenkera - Wyniki 7. kolejki MLPNH w Knurowie

26 listopada 2013

W siódmej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej niespodziewane zwycięstwo odniosła drużyna PTK DB Schenker, która pokonała zajmujący do tej pory czwarte miejsce w tabeli Tritech Big-Bud. Również po raz pierwszy w tym sezonie zagrał 4-krotny król strzelców ligi Łukasz Spórna. Popularny „Loki” przyczynił się do wygranej swojego nowego zespołu IPA Knurów nad Olympiakosem Gierałtowice strzelając dwa gole. Liderujący TKKF Mistral Intermarche nie miał problemów z pokonaniem beniaminka z Sośnicowic. Równie wysokie zwycięstwa odniosły dwa inne czołowe zespoły ligi: Team Stalmet i Vibovit Studio DENIM.

Czytaj więcej...

Informacja o wykazie nieruchomości z lokalem użytkowym przy ul. Szpitalnej 23

25 listopada 2013

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje o wywieszeniu w siedzibie MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2, w terminie od 25 listopada 2013 r. do 16 grudnia 2013 r. wykazu nieruchomości z lokalem użytkowym przy ul. Szpitalnej 23 - Kryta Pływalnia aQuaRelax przeznaczonym do oddania w najem w trybie bezprzetargowym na lokal z przeznaczeniem na działalność usługową, związaną z główną działalnością Krytej Pływalni.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów