Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Ubiegłotygodniowe zabawy na knurowskim lodowisku - relacja

24 grudnia 2012

W przedświątecznym tygodniu dzieci i młodzież z terenu Knurowa miały kolejne dwie okazje do poślizgania się na lodowisku przy ul. Ułanów 8. W środę 19 grudnia odbyły się gry i zabawy w ramach akcji „Środy z lodowiskiem”.  Drugim terminem w którym można było bezpłatnie skorzystać z lodowiska i pod okiem animatora MOSiR Knurów doskonalić swoje umiejętności łyżwiarskie była sobota 22 grudnia. Przeprowadzone zostały również ćwiczenia oswajające z kijem hokejowym i krążkiem.

Czytaj więcej...

Deker-Bud pierwszym liderem Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej - Wyniki 1.kolejki

23 grudnia 2012

W sobotni poranek rozpoczęły się rozgrywki Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej. Pierwszym liderem została drużyna Deker-Bud złożona z zawodników na co dzień grających w roczniku 1998 Concordii Knurów. Deker-Bud najpierw pokonał drużynę Jedności Przyszowice, a potem powracających do ligi po 3 latach przerwy piłkarzy Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Knurowie. Pewne zwycięstwo odnieśli uchodzący za faworytów zawodnicy Concordii 97 pokonując Unię I Książenice. Już w najbliższą sobotę kolejna seria spotkań, w której najciekawiej zapowiada się mecz Deker-Bud – Concordia 97.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na gry i zabawy na lodzie! - 22.XII.2012

20 grudnia 2012

Już w najbliższa sobotę tj. 22.XII.2012 r. na lodowisku przy ul. Ułanów odbędą się zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dzieci i młodzieży. Początek o godzinie 15, wstęp wolny. W ramach zajęć  wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w różnego rodzaju wyścigach rzędów i slalomach oraz sprawdzić umiejętności w zabawach z wykorzystaniem kijów hokejowych i krążków. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Pewna wygrana TKKF w zaległym meczu MLPNH

20 grudnia 2012

W środowy wieczór rozegrano zaległy mecz Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, w którym TKKF Mistral Intermarche pewnie pokonał ostatni w tabeli Black&Decker. Po tej wygranej piłkarze Marcina Polywki umocnili się na 3. miejscu w tabeli i po Nowym Roku zapewne podejmą się ataku na pozycje zajmowane przez Vibovit i Pamar.

Czytaj więcej...

Stary Rok dla Vibovitu - Wyniki 18. kolejki MLPNH

18 grudnia 2012

Co najmniej do 7 stycznia, kiedy to liga wznowi rozgrywki, liderem pozostanie Vibovit Studio DENIM. Ekipa Roberta Kasińskiego i Krystiana Kijaka pokonała Sanit po dość trudnym spotkaniu, które rozstrzygnęła dopiero w drugiej połowie. Ostatnia w tym roku kolejka spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej nie była szczęśliwa dla zespołu Teamu Stalmet. Kolejne trzy punkty wywalczyła IPA Knurów pokonując młody Tritech oraz Mati Vet FC pokonując PTK DB Schenker. Drugi punkt w rozgrywkach zdobyła drużyna Black&Decker remisując z Apteką Św. Barbary.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na cykl zajęć rekreacyjno-sportowych „Środy z Lodowiskiem” !

13 grudnia 2012

Wszystkich sympatyków ślizgania się na knurowskim lodowisku serdecznie zapraszamy do uczęszczania na zajęcia rekreacyjno-sportowe organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Knurowie. W terminach widocznych na plakacie animatorzy przeprowadzą zabawy i gry na lodowisku dla dzieci i młodzieży. Najbliższe zajęcia już w środę 19 grudnia. Wstęp gratis! 

Czytaj więcej...

Świąteczno-Mikołajkowe zabawy na lodzie - relacja

13 grudnia 2012

Prawie siedemdziesięciu uczestników zgromadziło się w dniu wczorajszym tj. 12.12.12 na świąteczno-mikołajkowych zabawach na lodzie. Dzieci i młodzież mogły w tym czasie korzystać z lodowiska przy ul. Ułanów 8 bezpłatnie. Animatorzy MOSiR Knurów po krótkiej rozgrzewce przeprowadzili kilka atrakcyjnych zabaw w formie wyścigów i slalomów. Przeprowadzone zostały również ćwiczenia oswajające z kijem hokejowym i krążkiem. Na koniec wszyscy czynnie biorący udział w zabawach otrzymali słodkie upominki.

Czytaj więcej...

Zobacz skrót filmowy meczu Vibovit - Intermarche!

12 grudnia 2012

Zgodnie z zapowiedziami zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z poniedziałkowego meczu na szczycie Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie pomiędzy zespołami Vibovit Studio DENIM a TKKF Mistral Intermarche. Przypomnijmy, że Vibovit wygrał 4:1, a bramki dla zwycięzców zdobyli Mariusz Sikora - 3 oraz Michał Bagiński - 1. Dla pokonanych honorowego gola strzelił Łukasz Michalski.

Czytaj więcej...

Stary, dobry Vibovit - Wyniki 17. kolejki MLPNH

11 grudnia 2012

Wydarzeniem przedostatniej w tym roku kolejki spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej był pojedynek drugiego w tabeli Vibovitu Studio DENIM z trzecim TKKF Mistral Intermarche. Mecz okazał się popisem doświadczonej ekipy Vibovitu, która grając niezwykle efektywnie, a do tego – z uwagi na krótką ławkę rezerwowych -  również ekonomicznie, nie dała szans swojemu rywalowi wygrywając 4:1. Sensacyjnym remisem zakończył się pojedynek Teamu Stalmet z PTK DB Schenker. Nie przestaje zaskakiwać IPA Knurów, która pokonała wyżej notowany Mati Vet FC. Obrońca tytułu Pamar pokonał zgodnie z planem Tritech, ale młodzież Wojciecha Górki należy pochwalić za ambitną postawę. "Sanitariusze" odnieśli wczoraj drugie zwycięstwo w sezonie pokonując Milenium.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Świąteczno - Mikołajkowe zabawy na lodowisku!

7 grudnia 2012

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w środę 12 grudnia na zajęcia rekreacyjne, które odbędą się na lodowisku przy ul. Ułanów 8. Wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności jazdy na łyżwach podczas zabaw i gier na lodzie. Rozpoczęcie zajęć o godz. 16, wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów