Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - relacja

19 marca 2013

W niedzielę tj. 17 marca, na stoku Złoty Groń w Istebnej odbyły się zawody narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Wymarzona, alpejska pogoda dopisała zawodnikom, którzy mierzyli się na trasie slalomu giganta. Mieszkańcy Knurowa rywalizowali w 3 kategoriach męskich i 1 damskiej pokonując trasę dwukrotnie.

Czytaj więcej...

Vibovit po raz 8!

19 marca 2013

W ostatniej kolejce Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej końcowy triumf zapewnili sobie piłkarze Vibovitu, którzy nie mieli problemów z pokonaniem drużyny PTK DB Schenker i tuż po meczu mogli z ulgą otworzyć zasłużonego szampana. Wygrana ta oznacza ósmy w historii mistrzowski tytuł tego zespołu, a warto przypomnieć, że Vibovit nie schodzi z ligowego podium od 1999 roku.

Czytaj więcej...

Potrójna wygrana ministrantów z Paniówek

19 marca 2013

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbyły w sobotę trzy turnieje pilkarskie ministrantów, w których uczestniczyły parafie dekanatu knurowskiego. We wszystkich trzech kategoriach wiekowych konkurencji nie mieli piłkarze z parafii św. Urbana w Paniówkach.

Czytaj więcej...

III Grand Prix w Pływaniu Szkół Podstawowych

18 marca 2013

Za nami trzecia edycja Grand Prix w Pływaniu Szkół Podstawowych. Uczestniczy zawodów rywalizowali o punkty rankingowe na pływalni krytej przy ulicy Górniczej 2. Organizatorem zawodów była Sekcja Pływacka TKKF Szczygłowice oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na zajęcia fitness dla pań!

13 marca 2013

Wszystkie Panie zapraszamy na zajęcia pod kierunkiem instruktora odbywające się na nowo otwartej salce fitness.Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 17:00-20:00. Podczas zajęć do dyspozycji ćwiczących jest wykwalifikowany instruktor fitness, który udzieli informacji na temat korzystania ze sprzętu, doboru ćwiczeń oraz stosowania odpowiedniego treningu aerobowego (tlenowego).

Czytaj więcej...

17 marca obiekt przy ul. Górniczej będzie nieczynny

13 marca 2013

Informujemy że w dniu 17 marca 2013 r. pływalnia kryta, hala sportowa, siłownia i sauna w Szczygłowicach będzie nieczynna. Powodem są odbywające się w tym dniu Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Wodnym.

Czytaj więcej...

Turnieje Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet - 10.03.2013

13 marca 2013

W minioną niedzielę  na hali przy ulicy Górniczej 2 odbył się Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek oraz Turniej Piłki Siatkowej Kadetek. Do rywalizacji łącznie przystąpiło 7 drużyn, z czego 4  w kategorii młodszej a trzy kolejne w kategorii starszej. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz Sekcja Piłki Siatkowej TKKF Szczygłowice. 

Czytaj więcej...

Gwiazda świeciła najjaśniej- relacja z Pucharu Śląska w futsalu U-19

12 marca 2013

W sobotę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej Pucharu Śląska w futsalu w kategorii U-19. Zawody organizowane przez Wydział Futsalu PZPN przy współudziale MOSiR i TKKF zgromadziły pięć zespołów, a w śród nich reprezentanta knurowskiego środowiska – zespół Tritech. Rywale z jakimi przyszło się spotkać knurowskiej młodzieży pochodzili z najwyższej półki, albowiem były to bezpośrednie zaplecza ekstraklasowych zespołów Rekordu Bielsko-Biała, Gwiazdy Ruda Śląska i GKS-u Tychy.

Czytaj więcej...

Vibovit o punkt od mistrzostwa - Wyniki 34. kolejki MLPNH

12 marca 2013

Już tylko jednego punktu brakuje drużynie Vibovit Studio DENIM do zdobycia ósmego mistrzowskiego tytułu w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. We wczorajszym meczu z Milenium Vibovit był zdecydowanym faworytem, ale rywal ten wyraźnie „nie leży” liderowi ( w pierwszym meczu tych drużyn Vibovit wygrał po trudnym meczu 4:3).W najbliższy poniedziałek na drodze Vibovitu do mistrzostwa stanie PTK DB Schenker. Wczoraj „Petekowcy” nieoczekiwanie zremisowali z Concordią Oldbojami, choć przeżywali trudne chwile grając przez dwie minuty w podwójnym osłabieniu. Stratę punktów przez Concordię wykorzystał Mati Vet FC, który pokonując Tritech awansował na piąte miejsce w tabeli.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów!

12 marca 2013

Już w najbliższa niedzielę, 17 marca 2013 r. na stoku Złoty Groń w Istebnej odbędą się zawody narciarskie w slalomie gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Rywalizacja knurowian będzie połączona z zawodami o Puchar Sponsorów TKKF Szczygłowice. Początek zawodów o godzinie 10. Wspólorganizatorami zawodów są MOSiR Knurów oraz Ognisko TKKF Szczygłowice. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów