Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Informacja Zarządu Oddziału Miejskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Knurowie

10 stycznia 2013

Informacja dotycząca bezpieczenstwa na różnego rodzaju zbiornikach wodnych: stawach, jeziorach, oczkach wodnych.

Czytaj więcej...

Concordia coraz wyżej - Wyniki 19. serii spotkań MLPNH

8 stycznia 2013

W pierwszej tegorocznej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej drużyna Concordii Oldbojów pokonała IPA Knurów. Sama wygrana zespołu Marka Wierciocha nie jest może niespodzianką, natomiast styl wygranej i jej rozmiary budzą uznanie. Prowadzący w tabeli Vibovit Studio DENIM zainkasował trzy punkty, ale jego gra nie zachwyciła. Najciekawszym meczem okazał się pojedynek Teamu Stalmet z Mati Vet FC. Mecz toczony był w szybkim tempie, a na gola jednych drudzy odpowiadali po chwili trafieniem do bramki rywala. Do 10 punktów swój dorobek powiększył Sanit, z kolei łatwe zwycięstwo odniósł Tritech pokonując Aptekę.

Czytaj więcej...

GKS Katowice triumfatorem Noworocznego Turnieju Piłkarskiego!

6 stycznia 2013

W sobotę w szczygłowickiej hali sportowej MOSiRu odbyła się już 9. edycja Turnieju Noworocznego Trampkarzy – Marco Soccer Cup 2013. Rywalizację ośmiu zespołów złożonych z zawodników urodzonych w 2000 roku wygrał zespół GKSu Katowice. Pozostałe miejsca na podium zajęli: UKS Ruch Chorzów i Concordia Knurów.

Czytaj więcej...

Noworoczny Bal Przebierańców na lodowisku!

3 stycznia 2013

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Noworoczny Bal Przebierańców, który odbędzie się na knurowskim lodowisku już w środę 9. stycznia. W ramach imprezy będzie okazja do pokazania swojej inwencji twórczej, ponieważ najlepsze stroje i pomysły na „noworoczny kamuflaż” zostaną wyróżnione upominkami. Zachęcamy do przebierania się i brania czynnego udział w grach i zabawach prowadzonych przez animatorów MOSiR Knurów. Zapraszamy, wstęp wolny, start o godzinie 16.00 !

Czytaj więcej...

Zapraszamy na 9. edycję Noworocznego Halowego Turnieju Piłkarskiego

3 stycznia 2013

W najbliższa sobotę, 5. Stycznia, w hali sportowej MOSiR w Knurowie- Szczygłowicach odbędzie się już 9. edycja Noworocznego Turnieju Piłkarskiego - Marco soccer cup 2013. W turnieju zaprezentuje się 8 zespołów złożonych z chłopców urodzonych w 2000 roku. Pierwszy mecz odbędzie się o godzinie 9.30 a rozgrywki potrwają do godziny 16.30. Serdecznie zapraszamy!

 

Czytaj więcej...

Kolejna „Środa z lodowiskiem” za nami - relacja

3 stycznia 2013

W dniu wczorajszym tj. 2 stycznia odbyły się pierwsze w nowym roku zajęcia na lodowisku, gdzie można było poślizgać się na lodzie oraz spróbować swoich sił w grach i zabawach doskonalących umiejętności jazdy na łyżwach. Licznie zgromadzone dzieci i młodzież mogły w komfortowych warunkach podnosić swoją sprawność, a chętne osoby pod okiem animatora MOSiR próbowały swoich sił w slalomach z krążkiem i kijem hokejowym. Warto dodać że na zajęcia uczęszczają zarówno starsze jak i młodsze dzieci, które pod opieką rodziców stawiają pierwsze kroki na lodzie.

Czytaj więcej...

Na Orliku grali w Nowy Rok

2 stycznia 2013

W samo południe 1 stycznia rozegrany został towarzyski mecz piłkarski, w którym wzięli zawodnicy reprezentujący kilka zespołów Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Najliczniej reprezentowany był obrońca tytułu Pamar, którego sześciu graczy stawiło się do boju. Trzech zawodników delegowały Sanit i IPA Knurów, a po jednym Team Stalmet i Mati Vet FC. Pierwsza bramka na knurowskich boiskach padła dokładnie o godzinie 12.10, a jej autorem był Tadeusz Barwicki. Mecz toczący się prawdziwie wiosennej aurze był okazją do podtrzymania formy przed zbliżająca się rundą rewanżową w rozgrywkach halowych, której początek już w najbliższy poniedziałek.

Czytaj więcej...

Świąteczno - Noworoczny turniej skata sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa - relacja

2 stycznia 2013

W dniu 21.12.2012 r. w restauracji „Dolce Vita” w   Knurowie - Szczygłowicach, odbył się  tradycyjny Świąteczno – Noworoczny turniej skata sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa Adama Ramsa. W turnieju głównym wzięło udział 20 osób wyłonionych w turniejach eliminacyjnych. Najlepszym zawodnikiem został Józef Lipok, drugą pozycję zajął Konrad Sobieraj, zaś na trzecim miejscu sklasyfikowany został Piotr Luberta.

 

Czytaj więcej...

Przychodnia Prognostic nowym liderem - Wyniki Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej

30 grudnia 2012

Ostatnie w tym roku zmagania Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej przyniosły zmianę na prowadzeniu w tabeli. Dotychczasowy lider Deker-Bud nie sprostał starszym kolegom z Concordii 97 i uległ nieznacznie dwoma golami. Drużyna Concordii po chwili spotkała się w następnym pojedynku z APN Paniówki, który nieoczekiwanie postawił twarde warunki faworytom utrzymując remis aż do przedostatniej minuty meczu.

Pierwsze wygrane w rozgrywkach odniosły zespoły Jedności Przyszowice i Unii I Książenice pokonując odpowiednio MG-1 i LKS Gierałtowice, natomiast bez zdobyczy punktowych pozostają jeszcze MG-1, APN Paniówki i Unia II Książenice.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR w dniach 24.12.2012-01.01.2013

27 grudnia 2012

Prezentujemy godziny otwarcia obiektów MOSiR w dniach od 24.12.2012 do 01.01.2013

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów