Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Wystawa Drobnego Inwentarza - relacja fotograficzna

26 listopada 2019

Za nami kolejna Wystawa Drobnego Inwentarza w hali MOSiR Knurów przy ulicy Górniczej. Organizatorem tego wydarzenia było Stowarzyszenie Miłośników Drobnego Inwentarza w Knurowie przy współudziale MOSiR Knurów. Zapraszamy do zoabczenia zdjęć z wystawy, która odbyła się w miniony weekend.

Czytaj więcej...

Wicemistrz pokonał mistrza

26 listopada 2019

Już w drugiej kolejce nowego sezonu Knurowskiej Ligi Futsalu doszło do meczu na szczycie pomiędzy obrońcą tytułu zespołem Vibovitu/IPA a TKKF Mistral Intermarche. W pierwszej połowie Vibovit/IPA dwukrotnie wychodził na prowadzenie, ale TKKF szybko doprowadzał do wyrównania i w końcówce tej części gry pomimo naporu rywala utrzymał do przerwy remis. 

Czytaj więcej...

Jacuzzi na pływalni aQuaRelax nieczynne

26 listopada 2019

Z powodu awarii niecka jacuzzi na pływalni krytej aQuaRelax przy ul. Szpitalnej będzie nieczynna do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

Wystawa gołębi pocztowych zakończona

25 listopada 2019

W dniach 23-24 listopada w salce konferencyjnej Stadionu Miejskiego przy ul. Dworcowej odbyła się wystawa gołębi pocztowych, którą we współpracy z MOSiR zorganizował Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział Gliwice-Knurów.

Czytaj więcej...

Wystawa kanarków, papug oraz ptaków egzotycznych 23-24.11.2019

25 listopada 2019

W miniony weekend w hali MOSiR Knurów odbyła się wystawa kanarków, papug oraz ptaków egzotycznych. Organizatorem był oddział PZHK i PE Knurów a współorganizatorem MOSiR w Knurowie. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu kanarków w 2019 roku. Zapraszamy również do zobaczenia zdjęć z wystaw.

Czytaj więcej...

Brodzik na pływalni krytej aQuaRelax nieczynny

24 listopada 2019

Z przyczyn technicznych w dniu dzisiejszym (niedziela 24.11) brodzik na pływalni krytej aQuaRelax jest nieczynny. Za niedogodności przepraszamy.

Czytaj więcej...

Wystawa Gołębi Pocztowych

22 listopada 2019

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział Gliwice-Knurów oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zapraszają na wystawę gołębi pocztowych. Wystawa odbędzie się w salce konferencyjnej Stadionu Miejskiego przy ul. Dworcowej. 

Czytaj więcej...

Maraton Fitness. Poćwiczą dla Zosi.

22 listopada 2019

W dniu 8 grudnia w Hali Sportowej MOSIR przy Al. Lipowej odbędzie się Mikołajkowy Charytatywny Maraton Fitness "Ćwiczymy dla Zosi". Impreza ma na celu pomoc Zosi Szymkowiak, kóra walczy z nowotworem, a uczestnicy wydarzenia prócz pomocy finansowej przekażą Zosi pozytywną energię ćwicząc intesywnie przez 3 godziny. 

Czytaj więcej...

"Jedynka" najlepsza w futsalu

22 listopada 2019

Drużyna Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Knurowie wygrała wczorajsze Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych w futsalu. Zawody organizowane przez Miejską Szkołę Podstawową nr 7 i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie odbyły się wczoraj w hali sportowej przy Al. Lipowej, a udział w nich wzięli chłopcy z roczników 2009 i 2010.

Czytaj więcej...

MTS Knurów z drugą wygraną

20 listopada 2019

Wczoraj w hali MOSiR przy ul. Górniczej po raz pierwszy w tym sezonie MTS Knurów zagrał przed własną publicznością w ramach rozgrywek 2. Polskiej Ligi Futsalu, a ich rywalem była Gwiazda II Ruda Śląska.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów