Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Pamar zrewanżował się Stalmetowi - Wyniki 33. kolejki MLPNH

7 marca 2013

W środowy wieczór odbyły się trzy spotkania Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Najciekawiej zapowiadał się mecz Pamaru z Teamem Stalmet, czyli pojedynek drugiej i czwartej drużyny w tabeli. Nieoczekiwanie spore problemy ze zdobyciem trzech punktów miała drużyna TKKF Mistral Intermarche w pojedynku z ostatnim w tabeli Black&Decker. Dobrą formę na koniec rozgrywek potwierdził Sanit pokonując wczoraj TKKF Aptekę Św. Barbary.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie, Mistrzostwa Śląska Juniorów w Piłce Nożnej, Turnieje Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet

6 marca 2013

W najbliższym okresie na hali i pływalni krytej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbędą się imprezy sportowo - rekreacyjne, na które serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków.

Czytaj więcej...

Vibovit pokonał Pamar

5 marca 2013

Uwagę sympatyków futsalu interesujących się rozgrywkami Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej przykuwało wczoraj knurowskie Gran Derbi, czyli mecz Vibovitu z Pamarem, a więc zespołów, które zdobyły łącznie 11 z ostatnich 13 mistrzowskich tytułów.  

Czytaj więcej...

Już w sobotę kolejne zawody z cyklu Grand Prix Szkół Podstawowych w Pływaniu!

5 marca 2013

Już w najbliższą sobotę tj. 9 marca 2013r. na szczygłowickiej pływalni krytej MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2 odbędą się kolejne zawody pływackie z cyklu Grand Prix Szkół Podstawowych. Rozpoczęcie zawodów dla klas I-III o godz. 15, natomiast klasy IV-VI rozpoczną swoją rywalizacje o godz. 16.30. Organizatorem cyklu Grand Prix w Pływaniu jest Sekcja Pływania TKKF Szczygłowice oraz MOSiR Knurów. Zawodników, ich rodziców, kibiców oraz wszystkich sympatyków pływania serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Concordia 97 pewna swego

4 marca 2013

Coraz bliżej wygrania Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej są trenowani przez Damiana Mehlicha piłkarze Concordii 97. W sobotnich pojedynkach najpierw ograli LKS Gierałtowice, a potem rozgromili Unię II Książenice. Korzystny wynik dla lidera padł w meczu Przychodni Prognostic z Tritechem Junior, albowiem ci drudzy wygrali, dzięki czemu przewaga Concordii nad Przychodnią wzrosła do 9 punktów. Na dziś wydaje się, że losy mistrzowskiego tytułu są przesądzone, natomiast walka o pozostałe dwa miejsca na podium będzie zacięta i toczyć się będzie pomiędzy Przychodnią, Tritechem i Deker-Budem. Ci ostatni poradzili sobie wygrywając z Unią I Książenice.

Czytaj więcej...

Ferie z MOSiR Knurów

4 marca 2013

Ferie zimowe z MOSiR w Knurowie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mieszkańcy Knurowa mieli okazję uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez trenerów piłki nożnej oraz piłki siatkowej. Dla miłośników tenisa stołowego zorganizowano turnieje na hali w Szczygłowicach. Ci, którzy postanowili spędzić ferie z knurowskim lodowiskiem mogli skorzystać z organizowanych przez animatorów MOSiR Knurów atrakcji.

Czytaj więcej...

Piłka Siatkowa Szkół Podstawowych Chłopców i Dziewcząt - 28.02.2013 i 1.03.2013

4 marca 2013

W ostatni dzień lutego oraz  pierwszego dnia marca odbyły się eliminacyjne Turnieje Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych dla dziewcząt i chłopców, których stawką był awans do kolejnego etapu rozgrywek. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców w rozgrywkach rejonowych Knurów reprezentować będzie Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Knurowie. Organizatorami turnieju byli: Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Knurowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, TKKF Szczygłowice.

Czytaj więcej...

Koniec sezonu na lodowisku !!!

28 lutego 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że od dnia 1.03.2013 lodowisko sezonowe przy ulicy Ułanów 8 będzie nieczynne. Zapraszamy w przyszłym sezonie !!!

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego dla Dorosłych - 23.02.2013

27 lutego 2013

Knurowianie i nie tylko w minioną sobotę przystąpili do rozgrywek Turnieju Tenisa Stołowego. W czterech kategoriach łącznie uczestniczyło 26 osób. Organizatorami turnieju byli: Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Klaudia Grzelak, Mateusz Misiak, Krzysztof Mazurek, Adam Płaczek. Na pochwałę zasługuję postawa pana Tadeusza Paś, który uczestniczył w turnieju jako najstarszy zawodnik. Dla wszystkich osób uczestniczących w turnieju organizatorzy przygotowali poczęstunek,  oraz drobne upominki i nagrody. Dla najlepszych natomiast puchary i dyplomy.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego dla Dzieci i Młodzieży - 22.02.2013

27 lutego 2013

W miniony piątek na hali w Szczygłowicach odbył się Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży. Od godziny 9:00 na sześciu przygotownych stołach rozgrywki rozpoczęła grupa młodsza ze Szkół Podstawowych. Grupa starsza ze Szkół Gimnazjalnych rozpoczęla swoje rozgrywki od godziny 11:00. Dla osób uczestniczących w turnieju organizatorzy przygotowali poczęstunek, medale, dyplomy oraz drobne upominki i nagrody. Organizatorami turnieju byli: Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów