Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Komunikat dotyczący zawodów pływackich rangi Mistrzostw Knurowa w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 5.02.2019

17 stycznia 2019

Gmina Knurów - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do udziału w zawodach pływackich rangi Mistrzostw Knurowa w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Zawody odbędą się we wtorek tj. 5 lutego 2019 r. na Pływalni Krytej aQuArelax w Knurowie. Wszystkie informacje dotyczące zawodów znajdują się jak zwykle w regulaminie. Zgłoszenia na listach zgłoszeniowych należy przesłać do 30 stycznia 2019 (środa).

Czytaj więcej...

Piłkarski weekend na hali MOSiR

17 stycznia 2019

Zapowiada się intensywny, piłkarski weekend na hali sportowej MOSiR. W sobotę, 19 stycznia, już po raz 25-ty rozegrany zostanie turniej halowy im. Tadeusza Wierciocha. Zmierzą się w nim zawodnicy z rocznika 2005, a do Knurowa przyjadą uznane na Śląsku szkółki piłkarskie. Tuż po turnieju na parkiecie rywalizować będzie drużyna MTS Knurów, która podejmie w ramach II ligi Polskiej Ligi Futsalu zespół Futsal Club II Pyskowice. Początek meczu o godz. 17.30. Natomiast w niedziele kolejny już w tym roku turniej halowy -„Puchar Zimy” U-11 startuje o godz. 8.30. Zapraszamy na halę!

Czytaj więcej...

Vibovit/IPA ucieka rywalom

15 stycznia 2019

Przed tygodniem informowaliśmy, że jedyną niepokonaną drużyną w rozgrywkach Knurowskiej Ligi Futsalu pozostał Vibovit/IPA. Drużyna ta wczoraj wieczorem zachowała to miano pokonując Gesanet MTS 3:2 i nad obecnym mistrzem ma już 6 punktów przewagi. Na dyspozycji MTS-u zaważył z pewnością wysiłek włożony dzień wcześniej w mecz 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu przeciwko Gwieździe Ruda Śląska, ale i Vibovit/IPA miał problemy kadrowe wystawiając tylko 5 graczy.

Zawód sprawiła drużyna TKKF Mistral Intermarche, która przegrała wczoraj z Bud-Expert Teamem i spadła w tabeli na 5. miejsce. Pierwsze zwycięstwo odniósł Paderek Team pokonując Przychodnię Prognostic, natomiast Apteka Św. Barbary Tritech nie zawiodła i po wygranej na Rawimeksem zajmuje pozycję wicelidera.

Czytaj więcej...

Cenny remis MTS-u

15 stycznia 2019

Pierwszy tegoroczny mecz w rozgrywkach 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu rozegrali wczoraj piłkarze MTS Knurów, których rywalem była druga drużyna Gwiazdy Ruda Śląska. Goście zaczęli mecz od mocnego uderzenia, bo już w 61 sekundzie objęli prowadzenie, ale knurowianie dość szybko odpowiedzieli pięknym strzałem pod poprzeczkę Adriana Zabłockiego po rozegraniu rzutu rożnego. Od tego momentu zaznaczyła się przewaga MTS-u, czego wynikiem były dwie kolejne bramki i prowadzenie 3:1 po kwadransie gry.

Czytaj więcej...

Pokaz Freestyle Ice Skating w ramach WOŚP - zapraszamy w niedzielę na lodowisko!

11 stycznia 2019

Wszystkich sympatyków łyżwiarstwa serdecznie zapraszamy na niedzielny pokaz jazdy Freestyle Ice Skating, który odbędzie na lodowisku MOSiR przy ul. Ułanów w godzinach 14.00- 15.00. Jest to impreza towarzysząca knurowskiego sztabu w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do przyjścia na pokaz oraz korzystania z lodowiska!

Czytaj więcej...

Tylko Vibovit/IPA bez porażki - wyniki 3 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

8 stycznia 2019

Lider rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu w 3. kolejce obecnego sezonu pokazał siłę pokonując zdecydowanie drużynę TKKF Mistral Intermarche. Połączona drużyna Vibovitu i IPA, w której składzie znaleźli się Łukasz Spórna, Ariel Mnochy i Łukasz Żyrkowski sprowadziła na ziemię młody zespół TKKF-u, który ma aspiracje do podium. Będące dotychczas bez punktu zespoły Paderka i Rawimeksu pogodził wczoraj remis. Pewne wygrane odniosły Gesanet MTS i Apteka Św. Barbary Tritech pokonując swoich rywali w identycznych rozmiarach 7:2. 

Czytaj więcej...

Seanse saunowe w styczniu - harmonogram

2 stycznia 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe organizowane w styczniu przez MOSiR Knurów. Okazja do tego w środy tj. 16 i 30 stycznia na pływalni „aQuarelax”  przy ul. Szpitalej. Natomiast 9 i 23 stycznia zapraszamy do aromatycznego saunowania pod okiem saunamistrza na pływalni krytej w Szczygłowicach.  Wszystkie szczegóły na plakacie, obowiązuje limit miejsc. Wstęp tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie pływalni. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Świąteczny Turniej Siatkarzy - 22.12.2018

22 grudnia 2018

Tuż po zakończeniu turnieju MINISIATKÓWKI na hali MOSiR-u rozegrano turniej w kategorii starszej. Zwyciężyła drużyna o nazwie Chetosy. Na drugim miejscu rywalizację ukończyła ekipa o nazwie Plecy Smyka :) Na 3 miejscu uplasowała się drużyna TKKF Szczygłowice. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

Świąteczny Turniej Minisiatkówki pełny emocji!

22 grudnia 2018

W dniu dzisiejszym odbył się Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej, do którego przystąpiło 6 drużyn: MSP1, MSP1(2), ZSPnr3/TKKF4, TKKF1,TKKF2, TKKF3. W meczu finałowym spotkały się drużyny TKKF 1 oraz TKKF 2. Zwycięska drużyna TKKF 1 zagrała w składzie Denis Czapek, Szymon Kijonka, Szymon Macha, Łukasz Szyszka, Kacper Szymański. O miejsce 3 rywalizowali podopieczni Pana Mariusza Grotnika. Tutaj też lepsza okazała sie pierwsza z ekip MSP1. 5 miejsce  zdobyła drużyna złożona z uczniów ZSP nr 3 w Knurowie oraz TKKF4. W turnieju zagrała również starsza ekipa TKKF - u, która to rywalizowała w dodatkowym meczu z najlepszą ekipą turnieju. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów