Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Faworyci nie zawiedli - wyniki 15 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

1 marca 2018

W 15. kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu faworyci odnieśli zgodnie zwycięstwa różnicą 6, 7 i 8 bramek. W pierwszym meczu wczorajszego wieczoru Gesanet nie dał żadnej taryfy ulgowej Bud-Expert Teamowi i wystawił do gry aż 10 graczy, co zwłaszcza w końcówce meczu przy dużym zmęczeniu okazało się mieć spore znaczenie. Gesanet może się pochwalić imponującym dorobkiem 12 zwycięstw w 13 meczach i tylko kataklizm mógłby go pozbawić pierwszego w historii mistrzostwa ligi.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - krótka relacja

27 lutego 2018

W minionym tygodniu w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbyły się Mistrzostwa Knurowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W klasyfikacji końcowej Miejska Szkoła Podstawowa nr 6 w Knurowie zwyciężyła i zaprezentowała Knurów w dalszych rozgrywkach. Z informacji uzyskanych drogą internetową wiemy, że w kolejnej rundzie "6" również okazała się najlepsza. Czekamy na dalsze informacje. Organizatorami turnieju na tym etapie rozgrywek byli MSP4 Knurów oraz MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Zawody Narciarsko-Snowboardowe o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - wyniki

27 lutego 2018

Prezentujemy wyniki uzyskane przez zawodników podczas wczorajszych Zawodów Narciarsko-Snowboardowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów, które odbyły się na stokach ośrodka narciarskiego "Złoty Groń" w Istebnej. Szersza relacja z tego wydarzenia niebawem...

Czytaj więcej...

Charytatywny Turniej Siatkówki "Gramy dla Amelki" - 18.03.2018

23 lutego 2018

Już 18stego marca w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbędzie się coroczny Charytatywny Turniej Siatkówki "Gramy dla Amelki". Od godziny 8:30 do rywalizacji przystąpi 8 drużyn siatkarskich. Wszystkie drużyny mają jeden cel - pomoc małej Amelce, która zmaga się z chorobą. Pod koniec turnieju odbędzie się MECZ GWIAZD, który zaplanowany jest na godzinę 14:00! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Informacja - Pływalnia kryta "aQuaRelax" - 7.03.2018

21 lutego 2018

Dnia 07.03.2018 (środa) Pływalnia Kryta "aQuaRelax" będzie nieczynna w godz. 8:00-15:00 z powodu organizacji zawodów pływackich.

Czytaj więcej...

Apetyt na gole - wyniki 14 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

20 lutego 2018

W 14. kolejce spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu piłkarze popisali się niespotykaną skutecznością. W meczu Vibovitu z Przychodnią Prognostic padły aż 34 gole, co jest wyrównaniem rekordowego wyniku z 2003 roku, kiedy to Dream Team pokonał Oltrans w rozmiarach 24:10. Na postawę Przychodni  Prognostic z pewnością wpływ miało zmęczenie, gdyż przed meczem z Vibovitem zespół ten rozegrał zaległe spotkanie z TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Knurowa w Pływaniu dla Szkół Podstawowych - 7.03.2018

15 lutego 2018

7 marca odbędą się coroczne Mistrzostwa Knurowa w pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Do udziału w nich zapraszamy wszystkie knurowskie Szkoły Podstawowe. Zawody zorganizowane zostaną standardowo na Pływalni Ktyrej aQuArelax w Knurowie. Zgłoszenia reprezentacji szkół do dnia 1 marca. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy na plakatach oraz w regulaminie. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

14 lutego 2018

W poniedziałek 19 lutego odbędą się Mistrzostwa Knurowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody odbędą się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Organizatorami turnieju jest Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 w Knurowie oraz MOSiR Knurów. Zapraszamy do kibicowania.

Czytaj więcej...

IPA/Veritax mistrzem oldbojów

14 lutego 2018

Wczoraj wieczorem odbyła się ostatnia seria spotkań Miejskiej Ligi Oldbojów. Już na jej początku doszło do meczu decydującego o mistrzowskim tytule, w którym spotkały się ekipy Concordii Oldbojów i IPA/Veritax. W pierwszej połowie drużyna IPA/Veritax kontrolowała wydarzenia boiskowe i po dobrej grze prowadziła już 3:0, jednak jak się okazało, nie był to koniec emocji w tym meczu, bo Concordia po zmianie stron nawiązała walkę dwukrotnie dochodząc rywala na dystans jednego gola i dopiero celny strzał Marcina Rozumka równo z końcowym gwizdkiem rozstrzygnął sprawę 1 . miejsca w lidze.

Czytaj więcej...

Gesanet już odlicza

13 lutego 2018

W 13. serii spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu liderujący Gesanet spotkał się z outsiderem rozgrywek Kornas Teamem i zgodnie z oczekiwaniami wygrał w przekonujących rozmiarach. Do lidera można mieć jedynie zastrzeżenia w kwestii ilości straconych goli, ale Gesanet nastawiony był bardziej na poprawę statystyk strzeleckich i cel swój osiągnął. Po jedenastym zwycięstwie w dwunastu meczach Gesanet może już powoli zastanawiać się nie nad tym, czy zdobędzie mistrzowski tytuł, ale nad tym, w której kolejce się to stanie.  Mając obecnie 12 punków przewagi nad kolejną drużyną zespół Dariusza Flisa może sobie pozwolić na trzy, a w dobrym układzie nawet na cztery porażki, a i tak utrzyma prowadzenie.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów