Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Dentim Clinic najlepszy w "Majówce z piłką"

4 maja 2017

Katowicki zespół Dentim Clinic okazał się najlepszy w rozegranym po raz drugi turnieju piłkarskim "Majówka z piłką", który odbył się w ostatnią niedzielę na kompleksie boisk wielofunkcyjnych w Knurowie. Katowiczanie wygrali turniej zasłużenie wygrywając wszystkie 9 spotkań. W finałowym pojedynku pokonali oni dobrze znany w Knurowie zespół Ivetu Gliwice. Spośród knurowskich zespołów najlepiej spisały się Tritech i Wezyr, które dotarły do ćwierćfinałów.

Czytaj więcej...

Od 4 maja zmiany w harmonogramie zajęć aerobic

27 kwietnia 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że od czwartku 4 maja zmianie ulegnie harmonogram zajęć aerobic odbywających się w sali rekreacyjnej przy ul. Górniczej 2. Prosimy o zapoznanie się z nowym grafikiem zajęć. Niezmiennie zajęcia te prowadzone będą przez instruktorkę fitness Patrycję Speer. Serdecznie zapraszamy na wybrane przez Państwa formy zajęć, zachęcamy do regularnego uczęszczania oraz dbania o swoje zdrowie i kondycję.  

Czytaj więcej...

Raport konsultacji społecznych - podsumowanie ankiety z dnia 21 kwietnia 2017

27 kwietnia 2017

Zapraszamy do zapoznania się z Raportem z konsultacji społecznych dotyczących zasadności realizacji projektu polegającego na dostawie i montażu pomp ciepła wraz z dostosowaniem istniejących  instalacji w obiektach sportowych MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2 oraz ul. Szpitalnej 23 w Knurowie. W głosowaniu wzięło udział 49 respondentów, z czego 47 z nich wypowiedziało się pozytywnie nt. zasadności realizacji projektu. Raport znajduje się w dalszej części newsa.

Czytaj więcej...

Turniej Bilardowy OSP Knurów - 22.04.2017

27 kwietnia 2017

W minioną sobotę w OSP Knurów odbył się Turniej Bilardowy, w którym udział wzięły drużyny P.W.SAMTRANS, JRG Knurów, OSP Knurów, Straż Miejska Knurów. Zwycięzcą Turnieju została ekipa P.W.SAMTRANS w składzie Dariusz Kardas, Bogusław Bykuć, Wojciech Juszczyk. Na dalszych miejscach odpowiednio uplasowały się drużyny: JRG Knurów, OSP Knurów, Straż Miejska Knurów. Organizatorem turnieju było OSP Knurów przy współorganizacji knurowskiego MOSiR- u.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dariusz Kardas - zwycięzca wszystkich swoich potyczek.

Czytaj więcej...

Olimpiada Gier i Zabaw pełna emocji!

26 kwietnia 2017

W dniu wczorajszym odbyła się IV Olimpiada Gier i Zabaw dla Przedszkolaków. W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji już od samego rana mogliśmy zauważyć radość, uśmiech oraz emocje, które towarzyszyły wszystkim obecnym. Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz imprez i można śmiało powiedzieć, że cieszy się niezwykłym powodzeniem wśród uczestników, tj. knurowskich dzieci z Przedszkoli. Uroczysta defilada, na której zaprezentowały się Miejskie Przedszkola numer 2,3,5,7,12,13 oraz Przedszkole Wesołe Nutki była zwiastunem tego co odbyło się później. Otwarcia Olimpiady dokonał Przewodniczący Rady Miasta Pan Tomasz Rzepa.

Czytaj więcej...

"Majówka z piłką" po raz 2.

24 kwietnia 2017

Już w najbliższą niedzielę 30 kwietnia odbędzie się druga edycja wiosennego turnieju piłkarskiego „Majówka z piłką”, którego współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Podobnie jak przed rokiem, miejscem rozgrywek będzie kompleks boisk wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów, a koordynatorzy imprezy Marcin Polywka i Dariusz Flis spodziewają się udziału 17 drużyn. Nie zabraknie w tej stawce przedstawicieli Knurowa, znanych z rozgrywek halowych: Teamu Stalmet, Bud-Expert Teamu i TKKF-u Mistral Intermarche, ponadto nasze miasto reprezentować będą Wezyr oraz kobieca drużyna Concordii.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie do czwartku 27 kwietnia do godziny 10:00

21 kwietnia 2017

W latach 2017- 2018 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie planuje montaż pomp ciepła wraz z dostosowaniem istniejących instalacji w obiektach sportowych MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2 oraz ul. Szpitalnej 23 w Knurowie. Projekt jest elementem proekologicznego podejścia do zrównoważonego rozwoju. Dzięki jego realizacji zmniejszeniu ulegnie również zużycie energii ze źródeł tradycyjnych, potrzebnych do ogrzania m.in. wody basenowej i hali sportowej, co spowoduje w dłuższej perspektywie czasu powstanie oszczędności finansowych i pozytywnie wpłynie na efektywność ekologiczną knurowskich obiektów sportowych. Zapraszamy do wzięcia udziału w akniecie w dalszej części newsa do dnia 27 kwietnia 2017 do godziny 10:00.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w dniach 1-3 maja 2017

20 kwietnia 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji prezentuje godziny otwarcia obiektów w okresie 1-3 maja 2017. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej...

Knurowskie kąpielisko "Leśne Zacisze" w konkursie na inwestycje roku - zachęcamy do głosowania!

19 kwietnia 2017

Zachęcamy do oddania swoich głosów na Inwestycję Roku 2017. W konkursie organizowanym przez Instytut Gospodarki Nieruchomościami zgłoszon0 Kąpielisko "Leśne Zacisze" w Knurowie. Głosować można codziennie do 7 maja 2017 r.  (w jednym dniu można oddać tylko jeden głos). Dziękujemy za każdy oddany głos!

 

Czytaj więcej...

XXV Międzynarodowy Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Miasta Knurów na dystansie 10 km - zapisy

18 kwietnia 2017

Z przyjemnością informujemy, że ruszyły zapisy do kolejnej, już XXV, edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 10 km. W tym roku knurowski bieg odbędzie się w niedzielę 24 września. Zachęcamy do zapisów oraz szlifowania formy!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów