Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

TKKF poczeka na podium - wyniki 18 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

20 marca 2018

Wszystko wskazuje na to, że drużynie TKKF Mistral Intermarche nie uda się w tym sezonie stanąć na podium rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu. We wczorajszym spotkaniu z Vibovitem po raz kolejny triumfowało doświadczenie dziesięciokrotnych mistrzów Knurowa, którzy po kwadransie prowadzili już 3:0. TKKF nie dał za wygraną i strzelając dwa gole utrzymywał wynik „na styku” prawie do końca meczu, jednak w ostatniej minucie dwa gole: Michała Bagińskiego i Łukasza Pilca rozstrzygnęły mecz.

Czytaj więcej...

Wyniki Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej "Gramy dla Amelki"

20 marca 2018

Prezentujemy Państwu wyniki niedzielnego Turnieju Piłki Siatkowej "Gramy dla Amelki".  Już wkrótce opublikujemy artykuł podsumowujący niedzielne wydarzenie a tymczasem zachęcamy do zobaczenia wyników.

Czytaj więcej...

Knurów gospodarzem XX Zimowych Marszy na Orientację

19 marca 2018

W dniu 17.03.2018 odbyły się XX Zimowe Marsze na Orientację SOPELEK, w których oprócz Knurowian udział wzięli mieszkańcy województwa śląskiego. Organizatorzy: Oddział PTTK Rybnik, MOSiR Knurów oraz MSP4 w Knurowie serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom marszu, którzy to pojawili się mimo niesprzyjającej aury. Mapy przygotowane dla uczestników marszu można znaleźć na profilu facebook Zorientowani Rybnik. 

Czytaj więcej...

Grali dla Amelki

19 marca 2018

W dniu wczorajszym od godzin porannych w hali MOSiR - u w Knurowie odbył się Turniej Charytatywny pn. "Gramy dla Amelki". Impreza była wielkim siatkarskim wydarzeniem a jej głównym celem była pomoc Amelce. Już teraz wiemy, że impreza była wyśmienita a niebawem opublikujemy obszerną relację. Tymczasem zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

Maraton imprez sportowych MOSiR Knurów

14 marca 2018

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, kibicowania i odwiedzania obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. W najbliżsych dniach przygotowaliśmy dla Państwa szereg imprez sportowo - rekreacyjnych, które to współorganizujemy z kilkoma stowarzyszeniami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez na najbliższe dni w dalszej części newsa.

Czytaj więcej...

Mistrza już znamy - wyniki 17 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

13 marca 2018

Na miesiąc przed końcem rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu poznaliśmy tegorocznego zwycięzcę, którym została drużyna Gesanetu. Zespół ten zdecydowanie odstaje od reszty drużyn, prezentując dobrą i równą formę. Z dotychczasowych 15 spotkań wygrał 14 i tylko raz podzielił się punktami z Apteką Św. Barbary. Wczoraj wspomniana Apteka przez kwadrans miała jeszcze nadzieję na odłożenie koronacji Gesanetu, ale pod koniec pierwszej połowy lider wrzucił przysłowiowy piąty bieg i wyszedł na prowadzenie, które po przerwie systematycznie powiększał.

Czytaj więcej...

"Pierwsza Pomoc w Mieście" w hali MOSiR Knurów - Gram, Kibicuję, Pomagam

13 marca 2018

Już 17 marca Wspólnymi siłami z WOPR Knurów, MOSiR Knurów oraz z Państwową Strażą Pożarną z Knurowa uda nam się zrealizować pomysł "Pierwsza Pomoc w mieście". Powstał on z inicjatywy projektu "GRAM, KIBICUJĘ, POMAGAM" i ma na celu uświadamiać dzieci od najmłodszych lat, że pierwsza reakcja udzielania pomocy jest najważniejsza i od niej zależy ludzkie życie. W  naszym pierwszym zorganizowanym wydarzeniu postanowiliśmy zaproponować właśnie te zajęcia najmłodszym. Na chwilę obecną na nasze zaproszenie odpowiedziało około 90-siąt dzieci z knurowskich stowarzyszeń sportowych. Zapewniamy, iż nie jest to jednorazowy event! Korzystając z okazji już dziś pragnę podziękować wszystkim, którzy tego dnia poświęcą swój czas w szkoleniu najmłodszych!  

Czytaj więcej...

Zwiastun filmowy Charytatywnego Turniej Siatkówki "Gramy dla Amelki"

12 marca 2018

Już w najbliższą niedzielę, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie, odbędzie się coroczny Charytatywny Turniej Siatkówki "Gramy dla Amelki". Od godziny 8:30 do rywalizacji przystąpi 8 drużyn siatkarskich, które mają jeden cel - pomoc małej Amelce, która zmaga się z chorobą. O godz. 14.00 odbędzie się tradycyjny MECZ GWIAZD. Zapraszamy do oglądnięcia zapowiedzi filmowej tej szlachetnej inicjatywy oraz odwiedzenia hali MOSiR podczas imprezy!

Czytaj więcej...

Wideorelacja z zawodów pływackich o puchar Prezydenta Miasta Knurów

12 marca 2018

Z przyjemnością przedstawiamy relację wideo z zeszłotygodniowych zawodów pływackich o puchar Prezydenta Miasta Knurów, które odbyły się na pływalni krytej „aQuarelax”. Zapraszamy do oglądania.

Czytaj więcej...

W dniu dzisiejszym (piątek) brodzik na pływalni "aQuarelax" będzie nieczynny

9 marca 2018

Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu dzisiejszym (piątek) brodzik dla dzieci na terenie pływalni krytej "aQuarelax" przy ul. Szpitalnej będzie nieczynny.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów