Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Turniej Skata Sportowego - podsumowanie edycji jesienno - zimowej 2017

21 grudnia 2017

Za nami kolejna jesienno - zimowa edycja skata sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Zwycięzcą tegorocznej edycji okazał się Pan Bernard Musiolik, który to odebrał puchar oraz nagrody z rąk organizatorów. Na drugim miejscu rywalizację ukończył Pan Józef Lipok a tuż za nim uplasował się Pan Konrad Sobieraj. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz drobne upominki.  Brawa dla zwycięzców oraz uczestników! 

Czytaj więcej...

Kadra zaskoczyła IPA/Veritax - wyniki III kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Oldbojów

20 grudnia 2017

Wczoraj wieczorem rozegrano kolejne mecze Miejskiej Ligi Oldbojów. Niespodzianką była wygrana ZZ Kadry nad IPA/Veritax, dzięki czemu drużyna Zbigniewa Kuśmierza zdobyła pierwsze punkty. Wprawdzie Kadra przegrała później z Concordią, a następnie w zaległym meczu IPA/Veritax udało się zrewanżować za porażkę sprzed 80 minut, ale ten wieczór "Kadrowcy" mogą uznać za udany, bo ich gra wyglądała znacznie lepiej niż przed dwoma tygodniami.

Czytaj więcej...

Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie - Zmiana nr 1 do SIWZ

19 grudnia 2017

Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie - Zmiana nr 1 do SIWZ

Czytaj więcej...

Odpowiedź nr 2 - Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie"

19 grudnia 2017

Odpowiedź nr 2 - Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie"

Czytaj więcej...

Lider nie do zatrzymania

19 grudnia 2017

W 8. kolejce rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu kolejne zwycięstwo odniosła drużyna Gesanetu i bez straty punktów zakończyła tegoroczne rozgrywki. Wczoraj w meczu z Bud-Expert Teamem lider poczuł się na tyle mocny, że nie skorzystał z możliwości gry w przewadze liczebnej i naprzeciw czterech graczy rywala również wystawił czterech zawodników. Po 30 minutach gry można było mieć wątpliwości, czy taki manewr się opłacił, bo BET prowadził 4:3, jednak w końcówce opadł z sił i lider dopisał do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR w okresie przerwy świątecznej tj. w dniach 23.12.2017-01.01.2018

19 grudnia 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie prezentuje godziny otwarcia obiektów MOSiR w okresie przerwy świątecznej tj. w dniach 23.12.2017 - 01.01.2018 r. Prosimy o zapoznanie sie z przedstawionym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów w celu aktywnego spędzania wolnego czasu.

Czytaj więcej...

Żaki opanowały halę MOSiR - relacja ze Świątecznego Turnieju Halowego Żaków

18 grudnia 2017

Hala sportowa MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach była w sobotę areną zaciętej rywalizacji 10 zespołów żaków z rocznika 2009 i młodsi. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a na boisku chłopcy, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę piłkarską zostawili mnóstwo potu i ambicji. W turnieju organizowanym przez Akademię Piłki Nożnej w Knurowie i MOSiR Knurów najlepsza okazała się Gwiazda Ruda Śląska, która pokonała w wielkim finale turnieju zespół APN I Knurów 3-1. Na najniższy stopniu podium uplasował się SKS Gwarek Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z turnieju! 

Czytaj więcej...

Odpowiedź nr 1 - Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie"

15 grudnia 2017

Odpowiedź nr 1 - Przetarg nieograniczony: "Budowa hali sportowej przy Alei Lipowej 12 w Knurowie"

Czytaj więcej...

Informacja - Pływalnia kryta "aQuaRelax" - 15.12.2017

14 grudnia 2017

W związku z potwierdzonym przez Wykonawcę robót terminem przeprowadzenia prac serwisowych na Pływalni Krytej aQuaRelax, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informujmy, że w dniu  15 grudnia br. w/w obiekt będzie NIECZYNNY przez cały dzień.

Czytaj więcej...

Św. Mikołaj w Knurowie - wideorelacja z Marszu Nordic Walking i spotkania na lodowisku

14 grudnia 2017

Z przyjemnością prezentujemy relację filmową z imprez organizowanych przez MOSiR Knurów w sobotę 9 grudnia 2017 r. W tym dniu odbył się najpierw Marsz Nordic Walking z Mikołajem, a po południu spotkanie ze Św. Mikołajem na lodowisku sezonowym MOSiR. Zapraszamy do oglądania skrótu z tego co działo się w sobotę!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów