Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Wideorelacja z zawodów pływackich o puchar Prezydenta Miasta Knurów

12 marca 2018

Z przyjemnością przedstawiamy relację wideo z zeszłotygodniowych zawodów pływackich o puchar Prezydenta Miasta Knurów, które odbyły się na pływalni krytej „aQuarelax”. Zapraszamy do oglądania.

Czytaj więcej...

W dniu dzisiejszym (piątek) brodzik na pływalni "aQuarelax" będzie nieczynny

9 marca 2018

Informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu dzisiejszym (piątek) brodzik dla dzieci na terenie pływalni krytej "aQuarelax" przy ul. Szpitalnej będzie nieczynny.

Czytaj więcej...

Miejski Mini Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt oraz Chłopców

9 marca 2018

Za tydzień w czwartek oraz piątek, tj. 15/16.03.2018 odbędą się Miejskie Turnieje Piłki Siatkowej zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Zawody odbędą się w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1 w Knurowie, która to będzie organizatorem tej imprezy. Współpracować przy organizacji turnieju będą: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz TKKF Szczygłowice. Trzymamy kciuki za najmłodszych siatkarzy.

Czytaj więcej...

Lodowisko nieczynne! - Zapraszamy w przyszłym sezonie!

8 marca 2018

Serdecznie dziękujemy wszystkim korzystającym z knurowskiego lodowiska i serdecznie zapraszamy w przyszłym sezonie. Dziękujemy Państwu, że byliście z nami i razem przekroczyliśmy rekordową frekfencję która wyniosła 13 570.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 7.03.2018

7 marca 2018

Dzisiaj od godzin porannych na Pływalni Krytej aQuaRelax w Knurowie rozgrywane były Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie knurowskie Szkoły Podstawowe, które rywalizowały w 22 kategoriach indywidualnych oraz w 2 seriach sztafet. Rywalizację obserwowali: Zastępca Prezydenta Miasta Knurów Piotr Surówka, Radni Rady Miasta Knurów - Tomasz Rzepa, Joachim Machulik, Jerzy Pach, Kierownik Sekcji Pływackiej TKKF Szczygłowice - Dariusz Brachaczek oraz Dyrektor MOSiR Knurów Krzysztof Stolarek.  Imprezę przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie przy współpracy sekcji pływackiej TKKF Szczygłowice oraz WOPR Knurów.

Czytaj więcej...

Gesanet mrozi szampany - 16 kolejka Knurowskiej Ligi Futsalu

6 marca 2018

We wczorajszej serii spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu doszło do dwóch spotkań drużyn z górnej części tabeli. W pierwszym z nich liderujący Gesanet zmierzył się z Vibovitem, a więc kandydat do mistrzostwa z aktualnym mistrzem. Spotkanie to dostarczyło sporą dawkę emocji i huśtawkę nastrojów. Drugi pojedynek wieczoru nie miał takiej dramaturgii i Bud-Expert Team pewnie pokonał Kornas Team wygrywając obie połowy meczu po 5:2. W trzecim meczu tej kolejki spotkały się drużyny aspirujące do podium: Apteka Św. Barbary Tritech i TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Kolejne seanse saunowe przed nami

6 marca 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe z saunamistrzem. Okazja do skorzystania z naszej oferty 14 marca o godz. 19.00 na pływalni krytej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach, natomiast 7 i 21 marca o godz. 19.30 seanse odbędą się na pływalni "aQuarelax". Wstęp w cenie 25 zł za osobę obejmuje 3 seanse. Obowiązuje limit miejsc. Rezerwację przyjmowane są w kasie obu pływalni MOSiR. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Progress Fitness od marca na pływalni krytej w Knurowie-Szczygłowicach

6 marca 2018

"W poniedziałek, 12-go marca, startujemy z zajęciami aqua-fitness na pływalni krytej w Knurowie-Szczygłowicach przy ul. Górniczej 2. My już nie możemy się doczekać!" - mówią Judyta i Tomasz Nieć, instruktorzy klubu Progress Fitness. "Jesteśmy szczęśliwi, że będziemy mogli dzielić się z nowymi klubowiczkami naszą wieloletnią pasją do aqua Fitness". Zajęcia w poniedziałki i środy o 19.15.

 

Czytaj więcej...

Mroźno, słonecznie, zawodowo! - relacja z zawodów narciarsko-snowboardowych o puchar Prezydenta Miasta Knurów

2 marca 2018

W miniony poniedziałek na stoku ośrodka narciarskiego „Złoty Groń” w Istebnej odbyły się tegoroczne zawody narciarsko-snowboardowe. W zawodach organizowanych przez MOSiR Knurów wystartowały oprócz dzieci uczęszczających do knurowskich szkół podstawowych także mieszkańcy Knurowa. Oprócz 10 kategorii narciarskich po raz drugi rywalizacja odbywała się także w snowboardzie. Wszystko to spowodowało, że o puchary Prezydenta Miasta Knurów oraz pamiątkowe medale rywalizowało tego dnia ponad 250 uczestników!

Czytaj więcej...

XX Zimowe Marsze na Orientację SOPELEK - IMPREZA OTWARTA dla wszystkich !!!

1 marca 2018

Oddział PTTK w Rybniku oraz MOSiR Knurów zapraszają na XX Zimowe Marsze na Orientację SOPELEK, które odbędą się 17 marca 2018 w Parku NOT przy Szkole Podstawowej nr 4 w Knurowie-Szczygowicach. Organizatorzy przewidzieli dla każdego uczestnika marszu poczęstunek, gadżet oraz niespodziankę. Organizatorzy przygotują trasy o róznych stopniach trudności, między innymi trasę dla początkujących oraz trasę rekreacyjną zalecaną dla rodzin.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów