Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Ruszył otwarty konkurs na dofinansowanie w 2018 roku organizacji zajęć sportowych dla uczniów w ramach zadania „Sport dla Wszystkich”

13 listopada 2017

7 listopada 2017 r. Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło otwarty konkurs na dofinansowanie w 2018 roku organizacji zajęć sportowych dla uczniów, finansowany ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów (FZSdU) w ramach zadania „Sport dla Wszystkich”, działania „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży”. Na realizację zadań w 2018 roku przeznaczono kwotę w wysokości 28,86 mln zł!

Czytaj więcej...

Turniej Krasnożona - godziny walk w sobotę i niedziele

11 listopada 2017

Zapraszamy kibiców Turnieju Bokserskiego na pierwsze walki w sobotę od godziny 16:00. Walki finałowe zaplanowano na godzinę 11:00 w niedziele. Wstęp dla publiczności jest wolny. Wszystkie walki będą odbywały się na terenie hali sportowej MOSiR w Szczygłowicach. BKS Concordia Knurów oraz MOSiR Knurów serdecznie zapraszają.

Czytaj więcej...

Zebranie sprawozdawczo - wyborcze TKKF - u Szczygłowice

10 listopada 2017

W dniu wczorajszym odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze TKKF Szczygłowice. Wręczono również podziękowania oraz odznaki dla zasłużonych. Przypominamy jednocześnie, że Śląski TKKF obchodzi w tym roku swoją 60 rocznicę istnienia Gratulacje! Prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony pn. "Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie" - informacja o wyborze oferty

7 listopada 2017

Przetarg nieograniczony pn. "Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie" - informacja o wyborze oferty

Czytaj więcej...

Mistrz rozpoczął od porażki

7 listopada 2017

W drugiej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu po raz pierwszy w tym sezonie na parkiet wybiegli piłkarze Vibovitu. Obrońcy tytułu mistrzowskiego na „dzień dobry” zmierzyli się z mającym wysokie aspiracje Gesanetem. W składzie Vibovitu pojawili się m.in. dwaj byli zawodnicy IPA Knurów: Daniel Tałajkowski i Marcin Rozumek, choć dla obu był to powrót do Vibovitu. Popularny „Mrówa” występował w Vibovicie już w sezonie 2013/14, natomiast Marcin Rozumek, o czym pamięta już niewielu, na początku swojej przygody z piłką pięcioosobową zagrał kilka meczów w trzecioligowej  drużynie Vibovitu II. Debiut po latach wypadł dla Marcina Rozumka okazale, bo strzelił on dwa gole, nie pomogło to jednak obrońcom tytułu. 

Czytaj więcej...

Wystawa kanarków, papug, ptaków egzotycznych, królików, gołębi i drobiu ozdobnego

6 listopada 2017

Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych Oddział Knurów oraz Stowarzyszenie Miłośników Drobnego Inwentarza w Knurowie serdecznie zapraszają na wystawę kanarków, papug, ptaków egzotycznych, królików, gołębi i drobiu ozdobnego, która odbędzie się na terenie hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie przy ul. Górniczej 2. Wystawa dostępna będzie dla zwiedzających w dniach 25-26 listopada w godz. 9.00 - 16.00. Informujemy również, że dzieci z knurowskich przedszkoli oraz szkół będą mogły bezpłatnie zobaczyć wystawę w dniu 24.11.2017 w hali MOSiR Knurów w godzinach 10:00 - 15:00. Zapraszamy.

Czytaj więcej...

Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona - 10 -12.11.2017

6 listopada 2017

Już od piątku rozpocznie się kolejny Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 10-12 listopada.  Z całą pewnością nie zabraknie sportowych emocji zatem serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Czytaj więcej...

Brodzik na pływalni "aQuarelax" czynny

3 listopada 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że po przeprowadzonych pracach serwisowych czynny jest już brodzik dla dzieci na pływalni krytej "aQuarelax" przy ul. Szpitalnej 23 w Knurowie. Zapraszamy do korzystania z pływalni.

Czytaj więcej...

Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie - informacja z otwarcia ofert

31 października 2017

Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie - informacja z otwarcia ofert

Czytaj więcej...

„Halówka” ruszyła po raz 28. - wyniki 1 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

31 października 2017

W poniedziałkowy wieczór po raz 28.zainaugurowała swoje rozgrywki liga piłki nożnej w wydaniu halowym. W porównaniu do ub. sezonu nastąpiło w niej kilka zmian. Na starcie zabrakło czołowej drużyny ostatnich lat IPA Knurów, a trzecia ekipa poprzedniego sezonu Team Stalmet zmieniła nazwę na GESAnet. Do rozgrywek  przystąpiły dwie nowe drużyny: Kornas Team i Przychodnia Prognostic. Dla obu inauguracja okazała się twardym zderzeniem z ligowymi wyjadaczami.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów