Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

IX Knurowskie Dni Integracji "Bądźmy Razem" - relacja fotograficzna

22 maja 2017

Zachęcamy Państwa do zobaczenia relacji fotograficznej z Mitingu Pływackiego Olimpiad Specjalnych, które odbyły się w ramach IX Knurowskich Dni Integracji "Bądźmy Razem" . Impreza odbyła się na Pływalni Krytej aQuaRelax w Knurowie w miniony piątek. Już wkrótce szersza relacja.

Czytaj więcej...

VII Bieg Uliczny im. ks. Konstantego Damrota - zaproszenie dla biegaczy

18 maja 2017

Powiat Gliwicki oraz Gmina Pilchowice serdecznie zapraszają wszystkich biegaczy do uczestnictwa w VII Biegu Ulicznym im. ks. Konstantego Damrota, który odbędzie się 24 czerwca. Biegacze będą mieli możliwość startu w dwóch biegach: główny na dystansie 5 km oraz mini-biegu dla dzieci i młodzieży do 15 lat na dystansie 100 m. 

Czytaj więcej...

Kolejne wyzwanie...

18 maja 2017

Witajcie! Nadszedł czas, aby po 2 miesięcznej próbie,którą podjąłem podzielić się z Wami pewną informacją. Przyszedł czas na kolejne wyzwanie, którym jest objęcie przeze mnie funkcji kierownika drużyny APN Knurów rocznik 2010. Nie ukrywam, że złożenie tej propozycji było dla mnie szokiem i sporym wyzwaniem, ponieważ jak wiecie moim sportem przewodnim od lat była siatkówka. Jednak piłka nożna nie jest mi zupełnie obca.

Czytaj więcej...

Koncert Charytatywny dla Joasi Mierzwa - obecny!

18 maja 2017

Już 3 czerwca każdy z nas będzie miał okazje do wsparcia "Naszej" Asi Mierzwa ,która przebywa obecnie w klinice Budzik w Warszawie. Organizatorzy wydarzenia przygotowali wiele atrakcji, tak by  sobotni dzień dla wszystkich stał się okazją do pomocy dla potrzebujacej Asi. Napewno warto się pojawić! My jako projekt "Gram, Kibicuje, Pomagam" wiernie kibicujemy tej inicjatywie i zapraszamy!

Czytaj więcej...

Koncert Charytatywny dla Joasi Mierzwa - 3.06.2017

18 maja 2017

W sobotę 3 czerwca odbędzie się Koncert Charytatywny  dla Joasi Mierzwa, na który serdecznie zapraszamy. W trakcie trwania imprezy organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji między innymi konkursy sportowe. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy znajdują się na plakatach. Zapraszamy w imieniu organizatorów do Domu Kultury w Szczygłowicach. Wstęp Wolny!

Czytaj więcej...

Obiekty sportowe MOSiR Knurów

16 maja 2017

Zapraszamy do zobaczenia nowych zdjęć z obiektów sportowo-rekreacyjnych MOSiR Knurów. Jednocześnie serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych obiektów znajdują się w zakładce obiekty na stronie www.mosirknurow.pl

Czytaj więcej...

Dnia 19.05.2017 Pływalnia Kryta "aQuaRelax" nieczynna w godz. 8:00-15:00

16 maja 2017

Dnia 19.05.2017 Pływalnia Kryta "aQuaRelax" nieczynna w godz. 8:00-15:00 z powodu organizacji mitingu pływackiego olimpiad specjalnych.

Czytaj więcej...

IX Knurowskie Dni Integracji "Bądźmy Razem"

11 maja 2017

W przyszłym tygodniu odbędą się kolejne już IX Knurowskie Dni Integracji pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Knurów Adama Ramsa, którę potrwaja od 17 do 21 maja. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z plakatem promujacym w/w imprezę. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, jako współorganizator, zaprasza wszystkich chętnych do integracji w trakcie trwania DKI. "Bądźmy razem".

Czytaj więcej...

Praca dla ratowników wodnych

9 maja 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie poszukuje pracowników na stanowisko ratownika wodnego. CV oraz list motywacyjny prosimy składać osobiście w Dziale Kadr MOSiR przy ul. Górniczej 2 w Knurowie, bądź mailowo na adres: kadry@mosirknurow.pl. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 32 332-63-67.

Czytaj więcej...

XXVI Bieg Młodości dla Dzieci i Młodzieży pod Patronatem Prezydenta Miasta Knurów - 1.06.2017

8 maja 2017

XXVI Knurowski Bieg Młodości odbędzie się  w dniu 1.06.2017 w Parku NOT w Szczygłowicach. Dzieci uczęszczające do Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych rywalizować będą według kategorii w podziale na roczniki. Celem  jest upowszechnienie biegania wśród dzieci i młodzieży, jako elementu aktywności fizycznej, która ma wpływ na zdrowie człowieka. MOSiR Knurów i AKB Knurów zapraszają do wspólnego biegania!!!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów