Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Ferie Zimowe z MOSiR Knurów. Pierwsze zajęcia za nami.

15 stycznia 2020

W poniedziałek rozpoczęła się akcja Ferie Zimowe z MOSiR Knurów. W pierwszy dzień przerwy w nauce w Hali Sportowej przy ul. Górniczej odbyły się zajęcia z trenerem siatkówki, które prowadził Marek Siwek. 

Czytaj więcej...

Grand Prix Skata Sportowego

14 stycznia 2020

Wczoraj dobiegła końca rywalizacja w Grand Prix Skata Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa "Edycja Jesień 2019". W imprezie organizowanej przez MOSiR Knurów najlepszym "szkaciorzem" okazał się Józef Lipok. 

Czytaj więcej...

TKKF liderem na półmetku

13 stycznia 2020

Wczoraj w szczygłowickiej hali MOSiR rozegrano 7. kolejkę spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu. Jak co roku, piłkarze KLF dołączyli się tego dnia do zbiórki pieniężnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najciekawszym meczu spotkali się dotychczasowy lider rozgrywek Tritech i mistrz Knurowa 2018 Gesanet. Po bardzo dobrym i wyrównanym meczu lepsi okazali się piłkarze Gesanetu, a o ich zwycięstwie zadecydował gol samobójczy na 90 sekund przed końcową syreną. 

 

Czytaj więcej...

Rewanż MTS-u

13 stycznia 2020

W sobotni wieczór w szczygłowickiej hali MOSiR piłkarze MTS Knurów rozegrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi Polskiej Ligi Futsalu. Tym razem ich rywalem była drużyna Kamionki Mikołów.

Czytaj więcej...

Zapowiedź 7. kolejki KLF

9 stycznia 2020

Już w najbliższą niedzielę 12 stycznia piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu osiągną półmetek rozgrywek. Siódma kolejka będzie zarazem małą cegiełką w dziele wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bowiem jak co roku drużyny KLF wezmą udział w zbiórce pieniężnej.

Czytaj więcej...

Grali dla Drużyny A

8 stycznia 2020

Hasło "Warto pomagać" przyświecało w III edycji turnieju ,,Gramy dla Drużyny A”, który został rozegrany w sobotę w Hali Sportowej MOSiR w Szczygłowicach. Do zmagań przystąpiło 12 zespołów składających się z zawodników z rocznika 2013 i młodszych. Oczywiście nie brakowało sportowych emocji, ale głównym celem była dobra zabawa.

Czytaj więcej...

Tritech pokonany

7 stycznia 2020

Pierwsza w tym roku seria spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu dostarczyła wielu emocji, gdyż w trzech z czterech rozegranych meczów walka o wygraną toczyła się do końcowej syreny. 

Czytaj więcej...

Zapowiedź 6. kolejki KLF

3 stycznia 2020

W poniedziałkowe popołudnie na parkiet szczygłowickiej hali MOSiR wybiegną piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu, aby rozegrać 6. kolejkę spotkań. Dojdzie w niej do kolejnego meczu na szczycie pomiędzy liderem a wiceliderem rozgrywek.

Czytaj więcej...

Grali w Nowy Rok

2 stycznia 2020

Piłkarze występujący w Knurowskiej Lidze Futsalu rozpoczęli na sportowo rok 2020 i w środowe popołudnie zjawili się w Hali Sportowej MOSiR przy Alei Lipowej by rozegrać Noworoczny Turniej Futsalu.

Czytaj więcej...

4 stycznia "Gramy dla Drużyny A"

27 grudnia 2019

W dniu 4 stycznia w hali sportowej MOSiR przy ul. Górniczej odbędzie się coroczny piłkarski Turniej Charytatywny "Gramy dla Drużyny A". W imprezie weźmie udział 12 zespołów złożonych z piłkarzy z roczników 2013 i młodszych, a celem zmagań będzie pomoc trójce rodzeństwa: Ani, Alicji i Aleksandrowi.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów