Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Saunowanie z saunamistrzem

31 stycznia 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe organizowane w lutym przez MOSiR Knurów. Okazja do tego w środy tj. 13 i 27 lutego na pływalni „aQuarelax” przy ul. Szpitalej. Natomiast 6 i 20 lutego zapraszamy do aromatycznego saunowania pod okiem saunamistrza na pływalni krytej w Szczygłowicach.  Wszystkie szczegóły na plakacie, obowiązuje limit miejsc. Wstęp tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie pływalni. Zachęcamy!

Czytaj więcej...

Apteka zastopowana

29 stycznia 2019

W szóstej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu piłkarze Apteki Św. Barbary Tritechu zremisowali 2:2 z Bud-Expert Teamem, który powoli staje się czarnym koniem rozgrywek. Przed tygodniem BET w nieprawdopodobnych okolicznościach wyszarpał remis w meczu z Vibovitem/IPA, a wczoraj był bliski pokonania kolejnego faworyta prowadząc po 30 minutach gry 2:0. Zespół Górków w końcówce zagrał va banque decydując się na manewr z lotnym bramkarzem i doprowadził do remisu, ale na więcej zabrakło mu czasu. Tym samym Apteka po trzech wygranych z rzędu musiała się zadowolić remisem, co oznacza jednak powiększenie straty punktowej do lidera do 3 "oczek".

Czytaj więcej...

Kmicic lepszy od MTS-u.

29 stycznia 2019

Tylko do przerwy piłkarze MTS Knurów toczyli wyrównany pojedynek z Kmicicem Częstochowa w 12. kolejce rozgrywek 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu. Knurowianie rozpoczęli wprawdzie od błyskawicznej utraty gola już w 51. sekundzie meczu, ale już w 3. minucie wyrównali. Remis widniał na tablicy wyników zaledwie 13 sekund, bo goście znów wykorzystali złe ustawienie MTS-u w obronie. 

Czytaj więcej...

Zajęcia Aerokickboxingu odwołane

23 stycznia 2019

Zajęcia Aerokickboxingu z Panem Tomaszem Popczyńskim odwołane z powodu choroby instruktora. Zapraszamy ponownie od dnia 30 stycznia.

 

Czytaj więcej...

Powiadomienie o ryzyku przekroczenia 150 PM10 - poziom II - 2019-01-22

22 stycznia 2019

Powiadomienie o ryzyku przekroczenia 150 PM10 - poziom II - 2019-01-22

Czytaj więcej...

Kolejka niespodzianek - wyniki 5 serii spotkań KLF

22 stycznia 2019

W 5. serii spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu obrodziło niespodziankami. Już w pierwszym meczu wieczoru jedyna jak dotąd drużyna bez zwycięstwa, czyli Rawimex Knurów, odniosła historyczną wygraną pokonując Przychodnię Prognostic. W drugim poniedziałkowym meczu Vibovit/IPA przystąpił do meczu z Bud-Expert Teamem nie tylko w nowych strojach, ale i z wielkim animuszem i już do przerwy prowadził 5:0. W tym momencie na hali nie było prawdopodobnie nikogo, kto dawałby drużynie Piotra Rolnika jakiekolwiek szanse wliczając w to samych piłkarzy BET. Do kolejnej niespodzianki doszło w meczu Gesanetu z TKKF Mistral Intermarche. 

Czytaj więcej...

MOSiR poszukuje pracownika na stanowisko sprzątaczki

21 stycznia 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poszukuje pracownika do pracy na stanowisko sprzątaczki. CV prosimy składać osobiście w Dziale Kadr MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2 w Knurowie, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kadry@mosirknurow.pl. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr telefonu: 32 332 63 67.

Czytaj więcej...

Koordynator projektu „Gram, Kibicuje, Pomagam”- Jacek Szurgot nominowany w plebiscycie „Osobowość roku 2018”

21 stycznia 2019

Miło jest nam poinformować, że koordynator projektu „Gram, Kibicuje, Pomagam” i pracownik MOSiR - Jacek Szurgot został nominowany w plebiscycie „Osobowość roku 2018” Dziennika Zachodniego w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”. Kapituła konkursu doceniła wkład w życie lokalnej społeczności, a w szczególności bezinteresowną pomoc dla chorych dzieci z terenu miasta Knurów. Od lat MOSiR Knurów jest patronem i wspiera działania inicjatywy „Gram, Kibicuje, Pomagam”. Gratulujemy i zachęcamy do głosowania!

Czytaj więcej...

Drugie zwycięstwo MTS-u Knurów

21 stycznia 2019

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu odnieśli w sobotni wieczór piłkarze MTS Knurów. Gospodarze byli faworytami meczu z ostatnim w tabeli GTW Gliwice, jednak wygrana nie przyszła im łatwo. Rywal zza miedzy trzykrotnie odpowiadał wyrównaniem na gole knurowian, po czym sam objął prowadzenie w 28. minucie meczu. Od stanu 3:4 MTS zaprezentował w końcu grę, na jaką go stać, a hat-trick Michała Szczurka dał im wygraną 6:4. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów