Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Gala Sportu i Kultury - fotorelacja oraz prezentacja nagrodzonych i wyróżnionych

29 marca 2018

Za nami kolejna Gala Sportu i Kultury, na której wręczone zostały nagrody i wyróżnienia Prezydenta Miasta Knurów za sukcesy osiągane przez mieszkańców w 2017 roku. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z tego uroczystego wydarzenia oraz prezentacji osób nagrodzonych i wyróżnionych. Ponadto wszystkim laureatom dziękujemy za liczne przybycie do Domu Kultury oraz gratulujemy osiąganych wyników i sukcesów.

Czytaj więcej...

Bud-Expert ograł Vibovit - wyniki 19 kolejki KLF

27 marca 2018

Do niespodzianki doszło we wczorajszym meczu 19. kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu pomiędzy Bud-Expert Teamem a Vibovitem.  Walczący o wicemistrzostwo Vibovit był faworytem tego pojedynku, ale tego dnia gra wyraźnie mu się nie układała, a rywal nastawiony na kontrataki wykazywał się niezłą skutecznością. Vibovitowi nie pomogła też gra z lotnym bramkarzem. Funkcję tę pełnił Marcin Rozumek, dla którego litości nie miał jego brat Wojciech strzelając w ważnym momencie jedną z bramek. Dla Bud-Expert Teamu występującego w lidze od 3 sezonów była to dopiero pierwsza  wygrana nad Vibovitem po 8 wcześniejszych porażkach. 

Czytaj więcej...

Olimpiada Gier i Zabaw Ruchowych dla Przedszkolaków po raz 5!

26 marca 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować o 5 odsłonie Olimpiady Gier i Zabaw Ruchowych dla Przedszkolaków. Wydarzenie to odbędzie się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie w dniu 18 kwietnia 2018r. Serdecznie zapraszamy wszystkie knurowskie Przedszkola do udziału w tym wydarzeniu. Przedszkolaki wezmą udział w konkurencjach sprawnościowych a całość poprowadzą Instruktorzy MOSiR Knurów, pomocnicy z MSP nr 4 w Knurowie oraz Pani Sandra.

Czytaj więcej...

Gala Sportu i Kultury 2018

24 marca 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że Gala Sportu i Kultury odbędzie się w Domu Kultury przy ulicy Górniczej 1 w Knurowie-Szczygłowicach w dniu 28 marca 2018 roku. Rozpoczęcie gali zaplanowano na godzinę 16:00. 

Czytaj więcej...

Turniej Charytatywny "Concordia Cup U-7" dla "Drużyny A" - 25.03.2018 r.

23 marca 2018

W niedzielę 25 marca w hali sportowej MOSiR Knurów będzie miało miejsce wielkie piłkarskie święto dla najmłodszych – turniej Concordia CUP U-7. W turnieju okraszonym wieloma atrakcjami wystąpi aż 16 drużyn złożonych z małych piłkarzy urodzonych w 2011 roku. W trakcie imprezy przewidzianych jest wiele niespodzianek m.in. mecz gwiazd, licytacje cennych, sportowych gadżetów, wizyty gości oraz występy taneczne.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w okresie przerwy świątecznej tj. w dniach od 29.03. - 3.04.2017r.

22 marca 2018

Prezentujemy godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w okresie Świąt Wielkanocnych w dniach 29.03–3.04  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej...

"PIERWSZA POMOC W MIEŚCIE" - Relacja J.Szurgot

22 marca 2018

To co  wydarzyło się 17 marca na Hali Mosir Knurów przeszło moje oczekiwania :):) Kiedy wpadliśmy na pomysł "Pierwszej pomocy w mieście" mówiąc krótko plan był jeden Działamy :)  Cała akcja pokazała , że zawsze warto poświecić swój czas i pokazać dzieciom i młodzieży jak ważna jest pomoc drugiemu człowiekowi.:)

Czytaj więcej...

Ostatni pierwszymi

21 marca 2018

Wczoraj wieczorem rozegrany został Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w piłce nożnej oldbojów, połączony z oficjalnym zakończeniem rozgrywek ligowych w tej kategorii wiekowej. Zespoły Concordii, Rawimeksu i Kadry powtórzyły swoje osiągnięcia z Miejskiej Ligi Oldbojów zajmując odpowiednio 2, 3, i 4 miejsce, natomiast sensacją było wygranie zawodów przez ostatnią drużynę ligi Gminę Rudziniec oraz zajęcie dopiero piątego miejsca przez mistrzowską drużynę IPA/Veritax. Trzeba jednak dodać, że ekipa z Rudzińca wygrała turniej zasłużenie nie ponosząc żadnej porażki i prezentując bardzo dobrą grę w defensywie. 

Czytaj więcej...

Podsumowanie Turnieju Piłki Siatkowej "Gramy dla Amelki"

21 marca 2018

To dzięki zaangażowaniu wielu ludzi mogliśmy wspólnie spotkać się 18 marca na hali Mosir Knurów aby wspólnie pomóc małej Amelce w jej walce z chorobą. A zdumiewające jest to , że mała Amelka połączyła nas wszystkich w jedną siatkarską rodzinę , której przyświecał jeden cel Pomoc dla Amelki, w tym dniu każdy z nas miał możliwość poznać małą Amelką , która mimo poważnej choroby zawsze promieniuje uśmiechem co dla każdego z nas jest największą nagrodą jaką można sobie wymarzyć!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów