Go to: tresc | menu

Kalendarz wydarzeń

III Festyn Piłkarski z okazji Dni Knurowa - 15.06.2019

10 czerwca 2019

Powoli do końca zbliżają rozgrywki ligowe młodych adeptów piłki nożnej, lecz nie oznacza to końca zmagań i rywalizacji na obiektach MOSiR. Jak co roku o tej porze, już w sobotę, podczas obchodów Dni Knurowa, odbędzie się III edycja Festynu Piłkarskiego. Na kompleks boisk wielofunkcyjnych przy Al. Lipowej przyjadą kluby i akademie piłkarskie z rocznika 2008, które na murawie rywalizować będą o miano najlepszej drużyny w turnieju i zgarnięcie okazałego pucharu przechodniego.

Zeszłoroczna dwudniowa edycja turnieju zebrała niezliczoną ilość pochlebnych opinii, zarówno od dzieci biorących udział, jak i od trenerów drużyn przyjezdnych na sponsorach i partnerach kończąc. Przypomnijmy, że tryumfatorem poprzedniej edycji turnieju został zespół AS Progres Kraków.

W tym roku udział w turnieju weźmie 12 zespołów podzielonych na dwie grupy, a z zaproszenia do Knurowa skorzystały m.in. zespoły z Wodzisławia Śl., Jastrzębia, Mysłowic i Rudy Śl.

Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na godz. 8.15, natomiast zakończenie o godz 16.00. 

Organizatorem wydarzenia jest prężnie działająca Akademia Piłki Nożnej w Knurowie, natomiast współorganizatorami gmina Knurów oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Zapraszamy do śledzenia sportowej rywalizacji i kibicowania młodym piłkarzom.

PLAKAT

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów