Go to: tresc | menu

Kalendarz wydarzeń

XIII Bieg Barbórkowy - 3.12.2017

14 listopada 2017

Jesteśmy coraz bliżej kolejnej biegowej imprezy organizowanej przez CRiR BUSHIDO. Przed nami szczęśliwa 13 czyli  “XIII Bieg Barbórkowy”, którego inicjatorem i współorganizatorem jest Maciej Ciepłak. W tym roku widzimy się na starcie 3 grudnia, tradycyjnie o godzinie 12.00. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa! Podjęliśmy się bowiem organizacji “XXII Mistrzostw Polski Górników”.

Warta uwagi jest również wprowadzona po raz pierwszy klasyfikacja drużynowa: zespół musi składać się z minimum 4 osób w tym minimum z 1 kobiety - zostaną nagrodzone 3 najszybsze ekipy, ponadto wyróżniona zostanie najliczniejsza drużyna!

Wyjątkowym elementem tegorocznego biegu będzie również medal, który według autorskiego projektu własnoręcznie przygotowują pracownicy i podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej nr 1 “Przystań” w Rybniku. Przepiękna mozaikowa kompozycja, wykonana ręcznie, z całą pewnością ucieszy każdego biegacza na mecie.

Bieg ten jest także elementem Biegowego Grand Prix Rybnika i stanowi podsumowanie tej klasyfikacji. Poza Biegiem Barbórkowym do Biegowego Grand Prix Rybnika należą jeszcze Bieg Wiosny oraz Półmaraton Księżycowy.

 

Zapisy na Bieg Barbórkowy tylko do 27 listopada poprzez formularz dostępny na stronie: http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=193#2_D5F897 Po rejestracji należy dokonać odpowiedniej opłaty startowej, która do końca października wynosi 45 zł, a po tym terminie 55 zł. Jeżeli nie zostanie osiągnięty limit 1013 uczestników, istnieje możliwość zapisania się w dniu zawodów. Wówczas opłata startowa wynosi 90 zł.

 

 

            Z opłaty startowej zwolnione są osoby, które startowały we wszystkich poprzednich edycjach, zwycięzcy ubiegłorocznego biegu oraz osoby, które ukończyły 70 lat. Należy jednak pamiętać, że zwolnienia z opłat dotyczą wyłącznie osób, które zarejestrują się do 27 listopada.

 

Trasa biegu na dystansie 10 km posiada atest PZLA, nie należy ona do najłatwiejszych, mimo to wielu biegaczy może pochwalić się swoją życiówką właśnie z Rybnika.  Start i meta znajdują się na ul. Budowlanych obok boiska przy Zespole Szkół nr 3. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8:30 do godz. 11:00.

Wierzymy że tegoroczny Bieg Barbórkowy na pewno stanie się dla Was ważnym wydarzeniem

sportowym i towarzyskim. Trzymamy kciuki za wszystkich startujących

i zapraszamy 3 grudnia 2017 r. do Rybnika. Powodzenia!

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na XIII Bieg Barbórkowy do Rybnika. Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa, zgłoszeń oraz spraw regulaminowych znajdziecie Państwo w dalszej części newsa bądź na stronie internetowej mosir.rybnik.pl Zapraszamy!

UCZESTNICTWO

 1. do startu dopuszczeni zostaną zawodnicy, którzy do dnia 3.12. 2017r. ukończyli 16 lat
 2. zawodnicy startują na własną odpowiedzialność
 3. osoby zgłoszone muszą przed startem w trakcie weryfikacji w dniu zawodów podpisać formularz zgłoszeniowy
 4. Organizator dopuszcza sytuację odbioru pakietu startowego w imieniu innej osoby po okazaniu i dostarczeniu pisemnego upoważnienia do odbioru oraz oświadczenia zawodnika o stanie zdrowia podpisanego przez niego osobiście (załącznik)
 5. każdy zawodnik ma obowiązek zapoznania się z regulaminem biegu i zobowiązany jest do jego przestrzegania
 6. każdy zawodnik pełnoletni jest zobowiązany wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu podanym w oświadczeniu oraz na wykorzystanie wizerunku dla potrzeb sprawozdawczych z imprezy
 7. każdy rodzic/opiekun prawny zawodnika niepełnoletniego jest zobowiązany wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich i dziecka danych osobowych w celach podanych
  w odrębnym oświadczeniu
 8. administratorem danych osobowych jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
  Dane będą przetwarzane w celu organizacji i przeprowadzenia biegu, ogłoszenia wyników oraz dokonania rozliczeń finansowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów. W przypadku rozliczeń finansowych podanie danych jest obowiązkowe i wynika m.in. z ustawy o rachunkowości. Dane w postaci imię i nazwisko, państwo, miasto, kategoria wiekowa, dystans, uzyskany wynik oraz ewentualnie wizerunek (bez podania danych) mogą być udostępniane na stronach www.mosir.rybnik.plwww.bushido.rybnik.plwww.timekeeper.pl, Instagramie i YouTubie MOSiR oraz Facebook’u MOSiR i Bushido.
 9. każdy zawodnik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

 

ZGŁOSZENIA:
NALEŻY NAJPIERW DOKONAĆ ZGŁOSZENIA INTERNETOWEGO, A NASTĘPNIE DOKONAĆ ODPOWIEDNIEJ WPŁATY WPISOWEGO!

 1. Organizator ograniczył ilość uczestników w XIII Biegu Barbórkowym do 1013 osób
 2. zgłoszeniem do zawodów uważa się zgłoszenie opłacone w terminie
 3. zgłoszenia realizowane są przez formularz elektroniczny firmy TIME KEEPER do dnia 27 listopada 2017 r., po tym terminie istnieje możliwość rejestracji tylko w dniu zawodów, w biurze zawodów od godziny 8.30 do godziny 10.30 (tylko w przypadku nie wykorzystania limitu uczestników)
 4. pobranie numeru startowego przez zawodnika jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
 5. opłata startowa wynosi odpowiednio:

à dla osób, które dokonają zgłoszenia i wpłaty w terminie do:

30 września 2017 roku –  40 zł.;

- od 1 października 2017 roku do 31 października 2017 roku – 45 zł.;

- od 1 listopada 2017 roku do 27 listopada 2017 roku – 55 zł;

à dla osób, które dokonają zgłoszenia w biurze zawodów w dniu zawodów: 90 zł – płatność tylko gotówką;
 

Organizator ustala zniżki przy opłacie startowej wniesionej do 30 września:

- 10 zł mniej dla osób biorących udział w Biegowym Grand Prix Rybnika (lista osób

znajduje się na stronie www.biegi.rybnik.pl)

- 10 zł mniej dla mieszkańców Rybnika

Zniżki nie łączą się.

 

Z opłaty startowej zwolnieni są zawodnicy:

- biorący udział we wszystkich dotychczasowych Biegach Barbórkowych, którzy dokonają zgłoszenia do dnia 27 listopada 2017r.

- Zwyciężczyni i Zwycięzca z ubiegłorocznej edycji XII Biegu Barbórkowego, (zgłoszenia do dnia 27 listopada 2017r.)

- Zawodnicy którzy ukończyli 70 r.ż., którzy dokonają zgłoszenia do dnia 27 listopada 2017r.

 

 1. opłata startowa dokonywana jest za pośrednictwem płatności elektronicznej po wcześniejszej rejestracji zawodnika na portalu www.timekeeper.pl, po zakończonym procesie rejestracji osoba rejestrująca otrzyma e-maila z wytycznymi dotyczącymi płatności
 2. wysokość opłaty startowej jest zdeterminowana przez dzień, w którym dokonywana jest transakcja, a nie dzień zarejestrowania się do Biegu
 3. we wszelkich sprawach dotyczących płatności elektronicznych prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@timekeeper.pl;
 4. za datę wpłaty uznaje się datę wpływu środków na konto

UWAGA! NIE BĘDĄ HONOROWANE WPŁATY NA KONTO MOSiR

 1. opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi
 2. opłata może być scedowana na innego uczestnika, jednak nie później jak do 27 listopada 2017r. (załącznik). E-mail z wypełnionym formularzem należy wysłać na adres biuro@timekeeper.pl
 3. w celu otrzymania faktury należy wysłać e-mail z danymi na adres mosir.kasa@miastorybnik.pl
 4. osoby zgłoszone muszą przed startem w trakcie weryfikacji w dniu zawodów podpisać formularz zgłoszeniowy
 5. za ważne zgłoszenie uważa się internetową rejestrację oraz dokonanie odpowiedniej opłaty startowej, zgodnej z terminami wpłat.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów