Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Puchar Prezydenta: zadecydowały karne

6 lipca 2020

W piątkowy wieczór meczem o 3. miejsce zakończyły się tegoroczne rozgrywki o Puchar Prezydenta Miasta Knurów w futsalu. W pojedynku o "brąz" Gesanet spotkał sia z TKKF Mistral Intermarche, a o końcowym wyniku zadecydowały rzuty karne.

 

Piłkarze TKKF lepiej rozpoczęli mecz i od początku nadawali ton grze szybko obejmując prowadzenie. W 11. minucie TKKF prowadził już 2:0, a oba gole strzelił Maciej Bociański. Podopieczni Marcina Polywki do końca I połowy mieli jeszcze kilka wyśmienitych okazji, by prowadzić wyżej, ale szwankowała u nich skuteczność. 

Druga połowa zaczęła się od kontaktowego gola Pawła Ziai i w tym momencie Gesanet uwierzył, że pomimo szczupłej kadry na ten mecz, może powalczyć o wygraną. Pomimo ataków Gesanetu wynik długo się nie zmieniał, ale w decydującym momencie na 4o sekund przed końcem znów Paweł Ziaja pokonał golkipera TKKF i w ten sposób sędziemu zawodów nie pozostało nic innego jak zarządzić serię rzutów karnych. W niej lepsi okazli się aktualni mistrzowie wygrywając 3:2. 

Ostatnie spotkanie rozgrywek o Puchar Prezydenta Miasta Knurów w futsalu było też okazją do wręczenia nagród indywidualnych. Najlepszym bramkarzem wybrany został Dominik Szwagrzyk, a najlepszym strzelcem z 10 golami, jego kolega z drużyny Best Team Szymon Wilk.

 

 

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w futsalu

mecz o 3. miejsce, 3.07.2020

TKKF Mistral Intermarche – Gesanet 2:2 (2:0) k. 2-3

M. Bociański 2 – P. Ziaja 2

TKKF Mistral Intermarche: P. Ignasiak, K. Przydatek, M. Bociański, M. Cybulski, M. Sienkiewicz, K. Herych, R. Rotuski

Gesanet: A. Dziuba, D. Flis, M. Stopa, P. Ziaja, D. Kraska

żółte kartki: R. Rotuski (TKKF), P. Ziaja (Gesanet).

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów