Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Finał Pucharu Prezydenta w futsalu: Best Team z trofeum!

29 czerwca 2020

Najmłodsza drużyna Knurowskiej Ligi Futsalu Best Team 02+ została triumfatorem rozgrywek o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. W piątkowy wieczór w finałowym pojedynku podopieczni Tomasza Nowosielskiego pokonali doświadczoną ekipę Bud-Expert Teamu.

Po kilku minutach wzajemnego badania się Best Team objął prowadzenie po golu Szymona Wilka, który niedługo potem podwyższył na 2:0. W odpowiedzi najlepszy strzelec Bud-Expert Teamu Przemysław Jędrzejczak dał nadzieję swojej drużynie zdobywając kontaktowego gola i po 12 minutach było 2:1. Kiedy wydawało się, że takim właśnie wynikiem zakończy się pierwsza połowa spotkania, Dawid Rozental dobił piłkę po swoim własnym strzale i młodzież znów prowadziła różnicą dwóch goli. Na początku drugiej połowy wspomniany już wcześniej Szymon Wilk zabrał piłkę jednemu z przeciwników na jego połowie, popędził na bramkę i nie dał szans bramkarzowi Bud-Expert Teamu strzelając swojego trzeciego gola w tym meczu. Na domar złego drużyna Piotra Rolnika chwię później straciła swojego najlepszego strzelca Przemysława Jędrzejczaka, który nie radził sobie ze swoimi emocjami i został przez sędziego usunięty z boiska za niesportowe zachowanie. Bud-Expert Team przetrzymał wprawdzie 2-miutowy okres gry w osłabieniu, ale w 30. minucie znów nie znalazł sposobu na zatrzymanie Szymona Wilka. Piłkarz Best Teamu po kolejnej indywidualnej akcji podwyższył na 5:1 i  mecz został rozstrzygnięty. Do końca zawodów oba zespoły zdobyły jeszcze po jednym golu, po czym Best Team mógł świętować swój największy sukces. 

Wygrana w całych rozgrywkach najmłodszej drużyny ligi, która debiutowała w tym sezonie w futsalowych rozgrywkach, na pewno jest niespodziewana, ale w pełni zasłużona. Best Team wygrał swoje wszystkie 3 spotkania pokonując m.in. mistrzowską drużynę Gesanetu i w nowym sezonie KLF może pomieszać szyki faworytom.

Do końca rozgrywek o Puchar Prezydenta Miasta Knurów w futsalu pozostał jeszcze mecz o 3. miejsce pomiędzy drużynami Gesanetu a TKKF Mistral Intermarche. Spotkanie to rozegrane zostanie w piątek 3 lipca o godz. 18:30. 

 

Finał Pucharu Prezydenta Miasta Knurowa w futsalu

 

26.6.2020r.

 

Bud-Expert Team - Best Team 02+ 2:6 (1:3)

 

P. Jędrzejczak, P. Rolnik – S. Wilk 4, J. Papiernik, D. Rozental

 

żółte kartki: S. Brodziński, P. Jędrzejczak – dwie (Bud-Expert Team) – D. Krawczyk (Best Team 02+), czerwona kartka: P. Jędrzejczak (Bud-Expert Team) 

Bud-Expert Team: D. Baran, A. Majorczyk, P. Majorczyk, P. Rolnik, S. Brodziński, P. Jędrzejczak, W. Rozumek, K. Gruszkiewicz, K. Boroń, A. Hajduk 

Best Team 02+: D. Szwagrzyk, D. Szafrański, S. Wilk, R. Nowosielski, D. Krawczyk, K. Nielaba, J. Papiernik, D. Rozental, J. Pyznar, D. Socha

23
zdjęcia
Zobacz galerię

 

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów