Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Pojedynek mistrzów dla Gesanetu

18 lutego 2020

W poniedziałkowy wieczór rozegrane zostały cztery spotkania 11. kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu. Zgodnie z oczekiwaniami najciekawszym meczem był pojedynek dwóch mistrzów: aktualnego, Vibovitu/IPA oraz mistrza z 2018 roku, Gesanetu.

Spotkanie stało na bardzo dobrym poziomie i zadowoliło wszystkich zainteresowanych pod względem jakości, tempa gry i świetnych akcji. Swoją wyższość pokazali podopieczni Dariusza Flisa, u których widać coraz bardziej doświadczenie wyniesione z rozgrywek Polskiej Ligi Futsalu. Gesanet wygrał ostatecznie różnicą 4 goli i odnosząc siódme z rzędu zwycięstwo awansował na drugie miejsce w tabeli. 

Liderujący Tritech zgodnie z oczekiwaniami uporał się z Best Teamem wygrywając 7:5. Najmłodsza drużyna ligi przegrywała już 7:2, ale w końcówce wykorzystała rozluźnienie lidera i zmniejszyła straty. Tritech prowadzi teraz w tabeli z 4-punktową przewagą nad Gesanetem, ale w końcówce rozgrywek czekają go mecze z drużynami numer 2, 3 i 4 w ligowej tabeli, dlatego do pierwszego w historii mistrzostwa jeszcze daleko. 

Trzy punkty zyskał Bud-Expert Team, chociaż trzeba przyznać, że Rawimex stawił silny opór i nie dał się zbytnio rozkręcić najlepszemu strzelcowi ligi Przemysławowi Jędrzejczakowi, który tylko o jedno trafienie powiększył swój dorobek.

W dalszym ciągu kryzys trawi TKKF Mistral Intermarche. Ekipa Marcina Polywki po dwóch przegranych zdobyła wreszcie punkt, ale jej remis z Teamem Rawimex powoduje, że miejsce na podium w tym sezonie mocno się oddaliło.

W poniedziałek 24 lutego kolejne mecze, a zestaw par przedstawia się następująco: Vibovit/IPA - Tritech (18.00), TKKF Mistral Intermarche - Bud-Expert Team (18.50), Rawimex Knurów - Team Rawimex (19.40), Best Team 02+ - Gesanet Knurów (20.30).

 

 

Wyniki 11. kolejki z dnia 17.2.2020 

Best Team 02+ - Tritech 5:7 (1:3)

D. Rozental, R. Nowosielski, D. Socha, P. Górka, S. Wilk – P. Nalepa 3, K. Górka,  G. Górka, S. Napierała, samobójcza

żółta kartka: D. Socha (Best Team)

 Best Team 02+: D. Szafrański, D. Socha, R. Nowosielski, M. Nowosielski, S. Wilk, G. Przybyła, J. Papiernik, D. Rozental, P. Górka

Tritech: K. Górka, G. Górka,  K. Idziaszek, S. Napierała, M. Michniewski, P. Nalepa, D. Wiercioch

  

Rawimex Knurów - Bud-Expert Team 2:4 (0:2)

S. Burek,  A. Łowicki – A. Hajduk 2, K. Gruszkiewicz, P. Jędrzejczak

Rawimex Knurów: K. Istel,M. Synowiec, S. Burek, A. Łowicki, A. Zawadzki, L. Kobrzyński, M. Ogaza, M. Steiman

Bud-Expert Team: K. Szymanik, W. Rozumek, P. Majorczyk, A. Majorczyk, A. Hajduk, K. Gruszkiewicz, K. Boroń, P. Jędrzejczak, R. Kurcjusz

  

Rawimex Knurów – TKKF Mistral Intermarche 2:2 (2:1)

K. Fryś, P. Sawicki – R. Jachimowski, M. Bociański

żółte kartki: M. Bociański, K. Przydatek (TKKF Mistral Intermarche)

Rawimex Knurów: S. Olszówka, K. Fryś, P. Adaszyński, M. Grzelak, M. Jankowski, P. Sawicki

TKKF Mistral Intermarche: P. Ignasiak, K. Przydatek, P. Grzybek, K. Piliczuk, R. Jachimowski, M. Bociański, K. Herych

 

Gesanet Knurów - Vibovit/IPA 7:3 (2:0)

M. Stopa 2, P. Ziaja 2, R. Adamkowski, D. Flis, A. Zabłocki – Ł. Żyrkowski 2, A. Mnochy

żółte kartki: A. Łaciok, A. Zabłocki (Gesanet), Ł. Pilc, M. Bagiński (Vibovit/IPA) 

Gesanet Knurów: A. Dziuba, D. Flis, B. Flis, P. Ziaja, D. Kraska, R. Adamkowski, A. Łaciok, A. Zabłocki, M. Stopa, M. Reguła

Vibovit/IPA: B. Poręba, M. Bagiński, R. Kasiński, Ł. Żyrkowski, J. Stępień,  A. Mnochy, Ł. Pilc

 

TABELA 

 

 

M

P

B

Z

R

P

1.

Tritech

11

27

68-26

9

0

2

2.

Gesanet Knurów

11

23

74-33

7

2

2

3.

Vibovit/IPA

11

22

80-44

7

1

3

4.

TKKF Mistral Intermarche

11

20

37-44

6

2

3

5.

Bud-Expert Team

11

15

61-51

4

3

4

6.

Best Team 02+

11

8

40-58

2

2

7

7.

Team Rawimex

11

8

32-84

2

2

7

8.

Rawimex Knurów

11

2

35-87

0

2

9

     

     STRZELCY

 

1.

Przemysław Jędrzejczak

Bud-Expert Team

23

2.

Jarosław Stępień

Vibovit/IPA

20

3.

Kacper Idziaszek

Tritech

15

 

Paweł Ziaja

Gesanet Knurów

15

5.

Dariusz Flis

Gesanet Knurów

14

6.

Grzegorz Górka

Tritech

12

 

Denis Socha

Best Team 02+

12

8.

Mariusz Reguła

Gesanet Knurów

10

 

Łukasz Pilc

Vibovit/IPA

10

 

Patryk Nalepa

Tritech

10

 

Łukasz Żyrkowski

Vibovit/IPA

10

12.

Tomasz Dura

Vibovit/IPA

9

 

Michał Bagiński

Vibovit/IPA

9

 

Szymon Wilk

Best Team 02+

9

 

Maciej Stopa

Gesanet Knurów

9

 

Rafał Adamkowski

Gesanet

9

17.

Michał Mikulski

Tritech

8

 

Adrian Hajduk

Bud-Expert Team

   8

 

 

  

FAIR PLAY

 

 

 

pkt

1.

Rawimex Knurów

0

2.

Vibovit/IPA

9

3.

Tritech

12

4.

Gesanet Knurów

18

5.

Best Team 02+

24

6.

Bud-Expert Team

41

7.

Team Rawimex

42

8.

TKKF Mistral Intermarche

61

 

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów