Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Równy krok liderów

28 stycznia 2020

Bez niespodzianek obyło się w 8. kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu, która rozpoczęła wczoraj rundę rewanżową.

Awizowany jako najciekawszy mecz Gesanetu z Bud-Expert Teamem okazał się jednostronnym pojedynkiem, w którym mistrzowie z 2018 roku pokonali rywala różnicą 8 goli. Po niezbyt udanym początku rozgrywek Gesanet wyraźnie się rozkręca i odniósł czwarte z rzędu zwycięstwo, piłkarze Bud-Expert Teamu natomiast znacznie ograniczyli swoje szanse na walkę o podium. 

Lider rozgrywek TKKF Mistral Intermarche zgodnie z oczekiwaniami pokonał Best Team i utrzymał przodownictwo w tabeli,  ale gra lidera była na dobrym poziomie tylko w pierwszej połowie meczu. Po przerwie TKKF dał sobie narzucić styl gry rywala i do końca meczu pilnował wyniku.

Po dwóch porażkach na zwycięską ścieżkę powrócił Tritech nie mając większych kłopotów z pokonaniem Teamu Rawimex. Również jednostronnym pojedynkiem był mecz Vibovitu/IPA z Rawimeksem, przez co w tabeli nie zaszły większe zmiany.

Za tydzień kolejne mecze, a najciekawiej zapowiada się pojedynek lidera TKKF Mistral Intermarche z aktualnym mistrzem Vibovitem/IPA.

 

44
zdjęcia
Zobacz galerię

Wyniki 8. kolejki z dnia 27.1.2020

 Team Rawimex - Tritech 3:9 (1:3)

P. Adaszyński, P. Rostkowski, K. Fryś - K. Idziaszek 3, S. Napierała 2, M. Mikulski 2, G. Górka 2

żółta kartka: P. Rostkowski (Team Rawimex) 

Team Rawimex: S. Olszówka, M. Jankowski, D. Witkowski, K. Fryś, P. Rostkowski, D. Bębnowicz, M. Grzelak, P. Adaszyński

Tritech: K. Górka, G. Górka,  K. Idziaszek, S. Napierała, P. Nalepa, M. Mikulski, D. Wiercioch

  

Gesanet Knurów - Bud-Expert Team 13:5 (5:3)

D. Flis 4, P. Ziaja 3, M. Reguła 3, M. Stopa 2, samobójcza – P. Jędrzejczak 4, P. Majorczyk

żółta kartka: K. Gruszkiewicz (Bud-Expert Team) 

Gesanet MTS Knurów: K. Sobieraj,  D. Flis, M. Stopa, R. Adamkowski, A. Zabłocki, P. Ziaja, D. Kraska, M. Reguła

Bud-Expert Team: W. Rozumek, S. Brodziński, K. Gruszkiewicz, K. Boroń, P. Majorczyk, A. Majorczyk, P. Jędrzejczak

  

Best Team 02+  - TKKF Mistral Intermarche 2:4 (0:4)

D. Socha, J. Pyznar – P. Grzybek, R. Rotuski, K. Piliczuk, samobójcza

żółta kartka: R. Rotuski (TKKF Mistral Intermarche) 

Best Team 02+: D. Szwagrzyk, D. Szafrański, D. Socha, R. Nowosielski, M. Nowosielski, S. Wilk, J. Papiernik, D. Krawczyk, G. Przybyła, J. Pyznar

TKKF Mistral Intermarche: M. Matera, K. Przydatek, P. Grzybek, D. Bartoszewicz, R. Rotuski, K. Herych, K. Piliczuk, M. Bociański

  

Rawimex Knurów  - Vibovit/IPA 3:10 (1:3)

D. Kozdroń 3 – Ł. Spórna 3, R. Kasiński 2, M. Bagiński 2, Ł. Pilc, J. Stępień, T. Dura 

Rawimex Knurów: K. Istel,M. Synowiec, S. Burek, A. Łowicki, A. Zawadzki, M. Kląskała, D. Adamczyk, L. Kobrzyński, D. Kozdroń, M. Steiman

Vibovit/IPA: B. Poręba, S. Pawlik, M. Rozumek, M. Bagiński, R. Kasiński, J. Stępień, D. Tałajkowski, Ł. Spórna, T. Dura, Ł. Pilc

  

TABELA

 

 

 

M

P

B

Z

R

P

1.

TKKF Mistral Intermarche

8

19

32-23

6

1

1

2.

Tritech

8

18

46-16

6

0

2

3.

Vibovit/IPA

8

16

46-33

5

1

2

4.

Gesanet Knurów

8

14

46-25

4

2

2

5.

Bud-Expert Team

8

11

49-40

3

2

3

6.

Team Rawimex

8

7

24-49

2

1

5

7.

Best Team 02+

8

6

23-39

2

0

6

8.

Rawimex Knurów

8

1

24-65

0

1

7

 

           STRZELCY

 

1.

Przemysław Jędrzejczak

Bud-Expert Team

18

2.

Kacper Idziaszek

Tritech

12

3.

Jarosław Stępień

Vibovit/IPA

11

4.

Paweł Ziaja

Gesanet Knurów

9

5.

Dariusz Flis

Gesanet Knurów

8

6.

Mateusz Cybulski

TKKF Mistral Intermarche

7

 

Patryk Nalepa

Tritech

7

 

Mariusz Reguła

Gesanet Knurów

7

 

Maciej Stopa

Gesanet Knurów

7

10.

Denis Socha

Best Team 02+

6

 

Michał Mikulski

Tritech

6

 

Damian Kozdroń

Rawimex Knurów

6

 

Szymon Wilk

Best Team 02+

6

 

Łukasz Pilc

Vibovit/IPA

6

 

  

FAIR PLAY

 

 

 

pkt

1.

Rawimex Knurów

0

2.

Vibovit/IPA

3

3.

Tritech

9

4.

Gesanet Knurów

9

5.

Best Team 02+

12

6.

TKKF Mistral Intermarche

26

7.

Bud-Expert Team

35

8.

Team Rawimex

42

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów