Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

MTS walczył do końca

27 stycznia 2020

W sobotni wieczór w szczygłowickiej hali MOSiR piłkarze MTS Knurów rozegrali kolejny mecz w ramach rozgrywek 2. ligi Polskiej Ligi Futsalu. Ich rywalem był zespół Bongo Krapkowice. Po dramatycznym spotkaniu gospodarze wygrali różnicą jednego gola, przeżywając prawdziwą huśtawkę nastrojów. MTS był zdecydowanie lepszy w pierwszej połowie i schodził do szatni z trzybramkową zaliczką (4:1). Po zmianie stron goście z Krapkowic rozpoczęli jednak pościg za rywalem i na 8 minut przed końcem gry doprowadzili do remisu 5:5. Chwię później Bongo poszło za ciosem i strzeliło szóstego gola, a knurowanie, jak się wydawało, opadli z sił. Nie był to jednak koniec emocji, bo podopieczni Dariusza Flisa, który tego dnia obchodził 50.urodziny, jeszcze raz zerwali się do walki. Najpierw z trudnej pozycji tuż przy końcowej linii boiska gola strzelił Artur Łaciok, a na 30 sekund przed końcową syreną zwycięskiego gola strzelił Bartłomiej Flis. 

Spotkaniem z Bongo knurowianie zakończyli rundę rewanżową zajmując obecnie 3. miejsce, a o tym czy je utrzymają zadecyduje wynik jutrzejszego meczu pomiędzy Gwiazdą II Ruda Śląska a Kamionką Mikołów. Potem nastąpi trzecia, finałowa runda 5 spotkań.

MTS Knurów - Bongo Krapkowice 7:6 (4:1)

Bramki dla MTS: A. Łaciok 3, P. Ziaja 2, K. Idziaszek, B. Flis

Skład MTS z meczu z Bongo Krapkowice: A. Dziuba, A. Łaciok, D. Flis, B. Flis, D. Górski, K. Idziaszek, D. Kraska, P. Ziaja.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów