Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Poznaliśmy mistrzów Knurowa w pływaniu - relacja, wyniki

6 lutego 2019

W dniu wczorajszym tj. 5 lutego na wypełnionej po brzegi pływalni krytej „aQuarelax” w Knurowie odbyły się Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o puchar Prezydenta Miasta Knurów. Dzieci z knurowskich szkół podstawowych rywalizowały ze sobą o prym oraz tytuł Mistrza Knurowa w danych konkurencjach, a ich na zawodach przeprowadzono aż 28. Do zawodów zgłosiła się rekordowa liczba 161 zawodników, a dodatkowo każdy ze startujących miał możliwość walki w dwóch stylach pływackich: dowolnym i grzbietowym. Jak zawsze najwięcej emocji przyniosła rywalizacja szkolnych sztafet 4 x 50 metrów stylem dowolnym. W niej najlepsza okazała się Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Knurowie, która odebrała okazały Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Zapraszamy do zapoznania się z relacja i wynikami z zawodów.

Reprezentanci Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 2 w Knurowie z pucharem Prezydenta Miasta Knurów

WYNIKI

Medaliści w poszczególnych konkurencjach

Klasyfikacja medalowa

Medaliści wg szkół

Relacja fotograficzna:

Zawodników i przybyłych na zawody kibiców przywitali oraz nagrody wręczali przedstawiciele Rady Miasta Knurów tj. Przewodniczący Rady Miasta – Tomasz Rzepa, zastępca Przewodniczącego i honorowy Prezes WOPR Knurów – Jerzy Pach oraz gospodarz obiektu Dyrektor MOSiR - Krzysztof Stolarek. W trakcie zawodów uczniów dopingował również zastępca Prezydenta Miasta - Piotr Surówka.

Serdeczenie dziękujęmy wszystkim uczestnikom zawodów oraz kibicom za przybycie, sportową rywalizację i atmosferę! Dziękujęmy również nauczycielom, którzy na codzień uczą i przygotowują dzieci do podejmowania aktywności fizycznej. Do zobaczenia na kolejnych imprezach sportowych!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów