Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Tylko Vibovit/IPA bez porażki - wyniki 3 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

8 stycznia 2019

Lider rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu w 3. kolejce obecnego sezonu pokazał siłę pokonując zdecydowanie drużynę TKKF Mistral Intermarche. Połączona drużyna Vibovitu i IPA, w której składzie znaleźli się Łukasz Spórna, Ariel Mnochy i Łukasz Żyrkowski sprowadziła na ziemię młody zespół TKKF-u, który ma aspiracje do podium. TKKF dotrzymywał kroku rutyniarzom tylko przez 15 minut i gdyby nie dobra postawa obu jego bramkarzy, porażka byłaby znacznie wyższa.

Będące dotychczas bez punktu zespoły Paderka i Rawimeksu pogodził wczoraj remis, chociaż najmłodsza drużyna ligi prowadziła już 6:2. Licealiści chyba zbyt szybko uwierzyli, że wygraną mają w kieszeni i gdyby nie słaba skuteczność rywala w końcówce meczu, zostaliby bez zdobyczy punktowej.

Pewne wygrane odniosły Gesanet MTS i Apteka Św. Barbary Tritech pokonując swoich rywali w identycznych rozmiarach 7:2.  Już za tydzień dojdzie do meczu lidera z wiceliderem, czyli Vibovitu/IPA (oba zespoły zdobyły w sumie 11 mistrzowskich tytułów) z aktualnym mistrzem Gesanetem MTS Knurów. 

Program 4. kolejki (14 stycznia, poniedziałek): TKKF Mistral Intermarche - Bud-Expert Team (18.00), Rawimex Knurów - Apteka Św. Barbary Tritech (18.50), Przychodnia Prognostic - Paderek Team (19.40), Gesanet MTS Knurów - Vibovit/IPA (20.30).

Wyniki 3. kolejki z dnia 7.1.2019

Rawimex Knurów - Paderek Team 6:6 (5:2)

D. Kozdroń, L. Macios,  S. Woźniak, W. Pindur, A. Łowicki, Ł. Szymura - P. Ziaja 2, M. Malinowski 2, G. Suchanek, samobójcza

żółte kartki: S. Woźniak, Ł. Górczyk (Rawimex) - D. Jasiński (Paderek Team).

Rawimex Knurów: J. Ligocki,L. Kobrzyński,  W. Pindur, J. Kopczyński, M. Synowiec, A. Łowicki, L. Macios, P. Błażewicz, P. Kleber, S. Woźniak, Ł. Górczyk.

Paderek Team: D. Misiak, P. Ziaja, D. Jasiński, G. Suchanek, D. Antonowicz, M. Malinowski, R. Bogusz, J. Wróbel, W. Barnik.

Gesanet MTS Knurów - Bud-Expert Team 7:2 (3:2)

D. Flis  3, A. Suchiński 2, M. Stopa, D. Rozental - P. Jędrzejczak, S. Brodziński

żółte kartki: A. Dziuba, D. Kraska, A. Suchiński, D. Flis (Gesanet MTS).

Gesanet MTS Knurów: A. Dziuba, A. Maciaszczyk, D. Flis, D. Kraska, M. Stopa,  D. Rozental, A. Zabłocki, P. Molata, R. Adamkowski, A. Suchiński.

Bud-Expert Team: K. Szymanik, S. Brodziński, G. Krusiński, P. Jędrzejczak, M. Boryga, K. Gruszkiewicz, Z. Frączek, D. Kozdroń.

Przychodnia Prognostic - Apteka Św. Barbary Tritech 2:7 (1:4)

R. Bujok, A. Zawadzki - M. Szczurek 2, M. Michniewski 2, G. Górka, D. Wiercioch, S. Napierała.

Przychodnia Prognostic: M. Bismor, P. Rostkowski, M. Kląskała, M. Nowakowski, R. Bujok, A. Zawadzki, P. Talar, A. Maksymiec, M. Nowosielski, G. Nowak, B. Małecki.

Apteka Św. Barbary Tritech: K. Górka, G. Górka, B. Lewandowski, M. Szczurek, S. Napierała, D. Wiercioch, M. Michniewski, M. Mikulski.

TKKF Mistral Intermarche - Vibovit/IPA 3:9 (2:6)

M. Cybulski, M. Bogumiło, M. Bociański - A. Mnochy 3, K. Wesoły 3, M. Bagiński, Ł. Spórna, Ł. Żyrkowski

TKKF Mistral Intermarche: P. Ignasiak, S. Pawlik, M. Bociański, K. Przydatek, P. Grzybek, D. Bartoszewicz, M. Cybulski, R. Rotuski. P. Buchta, M. Bogumiło.

Vibovit/IPA: B. Poręba, M. Bagiński, K. Wesoły, A. Mnochy, Ł. Spórna, Ł. Żyrkowski, M. Rozumek.

TABELA

 

 

M

P

B

Z

R

P

1.

Vibovit/IPA

3

9

28-11

3

0

0

2.

Gesanet MTS Knurów

3

6

17-10

2

0

1

3.

Apteka Św. Barbary Tritech

3

6

12-7

2

0

1

4.

TKKF Mistral Intermarche

3

6

10-12

2

0

1

5.

Przychodnia Prognostic

3

3

9-16

1

0

2

6.

Bud-Expert Team

3

3

15-17

1

0

2

7.

Paderek Team

3

1

12-18

0

1

2

8.

Rawimex Knurów

3

1

17-29

0

1

2

           STRZELCY

1.

Tomasz Dura

Vibovit/IPA

11

2.

Przemysław Jędrzejczak

Bud-Expert Team

8

3.

Waldemar Pindur

Rawimex Knurów

6

 

Paweł Ziaja

Paderek Team

6

 

Dariusz Flis

Gesanet MTS Knurów

6

6.

Michał Szczurek

Apteka Św. Barbary Tritech

5

 

Krzysztof Wesoły

Vibovit/IPA

5

8.

Maciej Stopa

Gesanet MTS Knurów

4

9.

Ariel Mnochy

Vibovit/IPA

3

 

Piotr Rolnik

Bud-Expert Team

3

FAIR PLAY

 

 

pkt

1.

Bud-Expert Team

0

2.

Apteka Św. Barbary Tritech

6

3.

Paderek Team

6

4.

Rawimex Knurów

6

5.

Vibovit/IPA

12

6.

Gesanet MTS Knurów

12

7.

TKKF Mistral Intermarche

12

8.

Przychodnia Prognostic

19

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów