Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Charytatywny turniej piłki nożnej i siatkówki plażowej "Gramy dla Michała" - 2.09.2018

20 sierpnia 2018

Już w niedzielę 2 września kończymy wakacje na sportowo. Czeka nas bowiem kolejna odsłona charytatywnego turnieju piłki nożnej i siatkówki plażowej. Tym razem wszyscy zgromadzeni na Kompleksie Boisk MOSiR będą pomagać Michałowi, podopiecznemu Akademii Piłki Nożnej w Knurowie. Razem będziemy grać, kibicować i pomagać! Podczas turniejowych zmagań, każdy z nas będzie mógł wesprzeć Michała w jego walce z chorobą. Zachęcamy wszystkich chętnych do włączenia się do tej szczytnej inicjatywy.

Organizatorzy turnieju: MOSiR Knurów, projekt „Gram, Kibicuję, Pomagam” oraz Akademia Piłki Nożnej w Knurowie oprócz rywalizacji turniejowej seniorów-amatorów oraz orlików (rocznik 2009) i żaków (rocznik 2010) przygotowali wiele atrakcji tj. turniej siatkówki plażowej, dmuchańce dla dzieci, loterię fantową, maskotki, gastronomię oraz licytację „darów serca” i gadżetów piłkarskich. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na dalsze leczenie Michała.

Wierzymy, że w tym dniu licznie zgromadzimy się na Kompleksie Boisk MOSiR i WSZYSCY RAZEM GRAMY DLA MICHAŁA. Zapraszamy!

PLAKAT

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów