Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Zapraszamy na kolejne zajęcia już w sobotę

15 listopada 2017

Zapraszamy po raz kolejny na zajęcia Nordic Walking w ramach Budżetu Obywatelskiego. Już w sobotę będzie możliwość wypożyczyć bezpłatnie kije i maszerować po knurowskich lasach. Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz MOSiR Knurów serdecznie zapraszają.

Czytaj więcej...

Gesanet idzie jak burza - wyniki 3 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

14 listopada 2017

W trzeciej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu najwięcej uwagi przyciągał pojedynek trzeciej i czwartej drużyny poprzedniego sezonu: Tritechu i Gesanetu. Zgodnie z oczekiwaniami mecz był bardzo wyrównany, a przez większość czasu na tablicy wyników widniał remis. Po raz drugi w tym sezonie na parkiecie zameldował się Vibovit.  Aktualnie mistrzowie nie mieli problemów z pokonaniem Kornas Teamu i śrubowali indywidualne statystyki strzeleckie. W ostatnim meczu wieczoru Bud-Expert Team zaczął od punktowania Przychodni Prognostic i po 12 minutach prowadził już 4:0.

Czytaj więcej...

Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona za nami

14 listopada 2017

W miniony weekend w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbył sie kolejny Turniej Bokserski imienia Jerzego Krasnożona. Walki rozpoczeły się w piątek 10 listopada a finały odbyły się dwa dni później, tj. w niedziele. Organizatorem Turnieju był Bokserski Klub Sportowy Knurów a współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Prezentujemy Państwu zdjęcia z Turnieju Bokserskiego.

Czytaj więcej...

XIII Bieg Barbórkowy - 3.12.2017

14 listopada 2017

Jesteśmy coraz bliżej kolejnej biegowej imprezy organizowanej przez CRiR BUSHIDO. Przed nami szczęśliwa 13 czyli  “XIII Bieg Barbórkowy”, którego inicjatorem i współorganizatorem jest Maciej Ciepłak. W tym roku widzimy się na starcie 3 grudnia, tradycyjnie o godzinie 12.00. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa! Podjęliśmy się bowiem organizacji “XXII Mistrzostw Polski Górników”.

Czytaj więcej...

Ruszył otwarty konkurs na dofinansowanie w 2018 roku organizacji zajęć sportowych dla uczniów w ramach zadania „Sport dla Wszystkich”

13 listopada 2017

7 listopada 2017 r. Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło otwarty konkurs na dofinansowanie w 2018 roku organizacji zajęć sportowych dla uczniów, finansowany ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów (FZSdU) w ramach zadania „Sport dla Wszystkich”, działania „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży”. Na realizację zadań w 2018 roku przeznaczono kwotę w wysokości 28,86 mln zł!

Czytaj więcej...

Turniej Krasnożona - godziny walk w sobotę i niedziele

11 listopada 2017

Zapraszamy kibiców Turnieju Bokserskiego na pierwsze walki w sobotę od godziny 16:00. Walki finałowe zaplanowano na godzinę 11:00 w niedziele. Wstęp dla publiczności jest wolny. Wszystkie walki będą odbywały się na terenie hali sportowej MOSiR w Szczygłowicach. BKS Concordia Knurów oraz MOSiR Knurów serdecznie zapraszają.

Czytaj więcej...

Zebranie sprawozdawczo - wyborcze TKKF - u Szczygłowice

10 listopada 2017

W dniu wczorajszym odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze TKKF Szczygłowice. Wręczono również podziękowania oraz odznaki dla zasłużonych. Przypominamy jednocześnie, że Śląski TKKF obchodzi w tym roku swoją 60 rocznicę istnienia Gratulacje! Prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony pn. "Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie" - informacja o wyborze oferty

7 listopada 2017

Przetarg nieograniczony pn. "Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie" - informacja o wyborze oferty

Czytaj więcej...

Mistrz rozpoczął od porażki

7 listopada 2017

W drugiej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu po raz pierwszy w tym sezonie na parkiet wybiegli piłkarze Vibovitu. Obrońcy tytułu mistrzowskiego na „dzień dobry” zmierzyli się z mającym wysokie aspiracje Gesanetem. W składzie Vibovitu pojawili się m.in. dwaj byli zawodnicy IPA Knurów: Daniel Tałajkowski i Marcin Rozumek, choć dla obu był to powrót do Vibovitu. Popularny „Mrówa” występował w Vibovicie już w sezonie 2013/14, natomiast Marcin Rozumek, o czym pamięta już niewielu, na początku swojej przygody z piłką pięcioosobową zagrał kilka meczów w trzecioligowej  drużynie Vibovitu II. Debiut po latach wypadł dla Marcina Rozumka okazale, bo strzelił on dwa gole, nie pomogło to jednak obrońcom tytułu. 

Czytaj więcej...

Wystawa kanarków, papug, ptaków egzotycznych, królików, gołębi i drobiu ozdobnego

6 listopada 2017

Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych Oddział Knurów oraz Stowarzyszenie Miłośników Drobnego Inwentarza w Knurowie serdecznie zapraszają na wystawę kanarków, papug, ptaków egzotycznych, królików, gołębi i drobiu ozdobnego, która odbędzie się na terenie hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie przy ul. Górniczej 2. Wystawa dostępna będzie dla zwiedzających w dniach 25-26 listopada w godz. 9.00 - 16.00. Informujemy również, że dzieci z knurowskich przedszkoli oraz szkół będą mogły bezpłatnie zobaczyć wystawę w dniu 24.11.2017 w hali MOSiR Knurów w godzinach 10:00 - 15:00. Zapraszamy.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów