Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Dni Knurowa - kolejne imprezy sportowe w ten weekend

14 czerwca 2019

Wszytkim mieszkańcom przypominamy, że w ten weekend odbywają się obchody Dni Knurowa. Oprócz koncertów estadowych i wielu wydarzeń towarzyszących odbywających się na placu 700-lecia oraz w całym mieście warto pamiętać o kolejnych imprezach sportowych. W sobotę i niedzielę w ramach otwarcia sezonu na kąpielisku "Leśne Zacisze" odbędzie się turniej siatkówki plażowej w ramach IV Otwartych Mistrzostw Śląska. To duży, prestiżowy turniej o najwyższej randze trzygwiazdkowej. Ponadto w sobotę na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy Al. Lipowej odbędzie się Festyn Piłkarski, podczas którego na zielonej murawie walczyć będą orliki z rocznika 2008. Zapraszamy do kibicowania!

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów w dniach 17.06 - 23.06.2019

13 czerwca 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie prezentuje godziny otwarcia obiektów w dniach 17-23 czerwca 2019. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej...

„Leśne Zacisze” rozpoczyna sezon!

12 czerwca 2019

Z radością przypominamy, że już w sobotę, 15 czerwca, rozpoczynamy kolejny sezon funkcjonowania kąpieliska „Leśne Zacisze”. W tym dniu oprócz inauguracji obiektu, odbędzie się prestiżowy turniej siatkówki plażowej z okazji Dni Knurowa rozgrywany w ramach IV Otwartych Mistrzostw Śląska. Ponadto informujemy, że wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów wprowadzony został bilet wstępu po godz. 16.00. Zapraszamy do korzystania i spędzania wolnego czasu na naszym kąpielisku!

Czytaj więcej...

III Festyn Piłkarski z okazji Dni Knurowa - 15.06.2019

10 czerwca 2019

Powoli do końca zbliżają rozgrywki ligowe młodych adeptów piłki nożnej, lecz nie oznacza to końca zmagań i rywalizacji na obiektach MOSiR. Jak co roku o tej porze, już w sobotę, podczas obchodów Dni Knurowa, odbędzie się III edycja Festynu Piłkarskiego. Na kompleks boisk wielofunkcyjnych przy Al. Lipowej przyjadą kluby i akademie piłkarskie z rocznika 2008, które na murawie rywalizować będą o miano najlepszej drużyny w turnieju i zgarnięcie okazałego pucharu przechodniego.

Czytaj więcej...

Wielkie siatkarskie granie w Knurowie!!!

10 czerwca 2019

Już tylko 10 dni dzieli nas od pierwszego z dwóch turniejów siatkówki plażowej, które odbędą się w dniach 15/16 czerwca na kąpielisku "Leśne Zacisze". Weekend z siatkówką plażową w Knurowie organizowany jest w ramach Dni Knurowa i ma rangę 3 - gwiazdkowego!! Zatem serdecznie zapraszamy wszystkie chętne pary do udziału w IV OTWARTYCH MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ. W sobotę tj. 15 czerwca okazję do grania będą miały pary mieszane, natomiast w niedziele 16 czerwca do rywalizacji przystąpią mężczyźni. Zapraszamy do zapisów poprzez stronę beach.szps.pl bądź w dniu zawodów, w przypadku nie przekroczenia limitu zgłoszeń, do godziny 9:00. Organizatorami turnieju jak co roku są Śląski Związek Piłki Siatkowej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zapraszamy.

Czytaj więcej...

Moczurami rządzą Mańkowscy - relacje z zawodów wędkarskich o puchar Prezydenta Miasta Knurów z okazji Dni Knurowa

10 czerwca 2019

8 dni po zawodach wędkarskich dla dzieci i młodzeży w szranki stanęli dorośli, aby rywalizować o coroczny Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Na stawie „Jaskinia” w Szczygłowicach wśród 42 uczestników najlepszy okazał się Sebastian Szewczyk z wynikiem 5720 gramów złowionej ryby. Drugiego w klasyfikacji Wiesława Mielczarka wyprzedził on aż o blisko 3 kilogramy. Trzecie miejsce przypadło Krzysztofowi Kozakowi. Na stawie „Moczury” ryba brała lepiej, a nawet 5 kilogramów połowu nie gwarantowało miejsca na podium. Ostatecznie najlepszy wynik uzyskał Łukasz Mańkowski (7340 gramów). Drugi był Marek Bogdał, a trzeci brat zwycięzcy Tomasz Mańkowski.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Dziecka w kategorii MINISIATKÓWKA - chłopcy - 7.06.2019

10 czerwca 2019

Tuż po zakończeniu rozgrywek MINISIATKÓWKI w kategorii dziewcząt do rywalizacji przystąpili chłopcy.  W tej kategorii zgłosiły się następujące reprezentacje: MSP1 Knurów, MSP2 Knurów, ZSP3 Knurów, MSP4 Knurów, ZSP Wilcza. Najlepszą drużyną z kompletem zwycięstw w stosunku 2:0 została reprezentacja Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Knurowie. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Mikołaj Woźniak ze zwycięskiej drużyny. Nagrody wręczali  Prezes TKKF Szczygłowice Piotr Owczorz oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie Krzysztof Stolarek.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Dziecka w kategorii MINISIATKÓWKA - dziewczęta - 7.06.2019

10 czerwca 2019

Od piątkowego poranka w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie toczyły się rozgrywki piłki siatkowej w kategorii MINISIATKÓWA. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z MSP1, ZSP Wilcza, MSP4, ZSP3. Najlepszą drużyną w kategorii Dziewcząt została ekipa z MSP1 w Knurowie. Najlepszą zawodniczką została wybrana Maja Wakuluk ze zwycięskiej drużyny. Nagrody wręczali Prezes TKKF Szczygłowice Piotr Owczorz oraz Dyrektor MOSiR w Knurowie Krzysztof Stolarek.

Czytaj więcej...

Przerwa techniczna na pływalni "aQuaRelax" w dniach 15.06-21.07.2019

10 czerwca 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że pływalnia kryta "aQuaRelax" przy ul. Szpitalnej 23 będzie nieczynna w dniach 15.06.2019-21.07.2019 z powodu przerwy technicznej. W tym czasie zapraszamy naszych klientów do korzystania z pływalni krytej MOSiR przy ul. Górniczej 2 oraz kąpieliska "Leśne Zacisze".

Czytaj więcej...

Już jutro turnieje piłki siatkowej w kategorii MINISIATKÓWKA

6 czerwca 2019

Już jutro turniej piłki siatkowej w kategorii MINISIATKÓWKI o którym informowaliśmy już wcześniej. Zapraszamy do kibicowania

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów