Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Stadion Miejski oddany do użytku

5 sierpnia 2020

Miło nam poinformować, że po zakończonym II etapie modernizacji Stadionu Miejskiego obiekt ten uzyskał pozwolenie na użytkowanie i już w dniu 16 sierpnia o godz. 17.00 rozegrany zostanie na nim mecz ligi okręgowej pomiędzy Concordią Knurów a ŁTS Łabędy. 

Czytaj więcej...

Turniej Charytatywny Gramy dla Lenki - zapowiedź

4 sierpnia 2020

W dniu 30 sierpnia odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej i Siatkówki "Gramy dla Lenki", który we współpracy z MOSiR Knurów zorganizuje Fundacja Gram Kibicuję Pomagam.

Czytaj więcej...

XXIX Bieg Młodości za nami

31 lipca 2020

Dzisiaj wczesnym popołudniem w parku przy ul. Książenickiej odbył się coroczny Bieg Młodości, nad którym honorowy patronat sprawował Prezydent Knurowa Adam Rams. 29. edycja tej imprezy zgromadziła blisko 50 uczestników w czterech kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

Zmiana godzin otwarcia pływalni aQuaRelax od 1 sierpnia

31 lipca 2020

Informujemy, że od dnia 1 sierpnia ulegają zmianie godziny otwarcia pływalni krytej aQuaRelax w Knurowie przy ul. Szpitalnej.  Pływalnia będzie czynna w następujących godzinach:

- w dni robocze 14:00 - 21:45

- w dni wolne od pracy 10:00 - 21:45

Ponadto informujemy, że na pływalni nie obowiązują już limity korzystających. Sauna w dalszym ciągu pozostaje nieczynna. 

 

Czytaj więcej...

Kąpielisko Leśne Zacisze otwarte po awarii

22 lipca 2020

Informujemy, że od dzisiaj, tj. 22 lipca Kąpielisko "Leśne Zacisze" w Knurowie po usunięciu awarii zostało ponownie udostępnione do użytkowania. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasz obiekt i życzymy udanego wypoczynku.

Czytaj więcej...

XXIX Bieg Młodości pod Patronatem Prezydetna Miasta Knurów

22 lipca 2020

Amatorski Klub Biegacza w Knurowie oraz  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zapraszają na XXIX Bieg Młodości pod Patronatem Prezydenta Miasta Knurów Adama Ramsa, który odbędzie się w Parku Miejskim w Szczygłowicach w dniu 31.07.2020. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież Szkół Podstawowych. Informujemy również, że ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz plakatem prezentującym w/w imprezę.

Czytaj więcej...

Kąpielisko Leśne Zacisze nieczynne w dniach 21-22 lipca

21 lipca 2020

Informujemy, że z powodu awarii Kąpielisko "Leśne Zacisze" w Knurowie będzie nieczynne w dniach 21 - 22 lipca. O terminie ponownego otwarcia obiektu poinformujemy najpóźniej w godzinach porannych w dniu 23 lipca na naszej stronie internetowej. Za utrudnienia przepraszamy. 

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy do XXV Mistrzostw Polski Górników w Biegu Przełajowym!

17 lipca 2020

2o września 2020 biegacze rywalizować będą na trasie  XXV Mistrzostw Polski Górników w Biegu Przełajowym na dystansie ok. 6 km oraz Biegu dla Mieszkańców Knurowa. Tym razem pojawią się jednak pewne istotne zmiany związane z trwającą pandemią wirusa COVID-19.  Biegacze będą rywalizować na odcinku 6 km natomiast trasa przebiegać będzie przez las w rejonie Stawu Zacisze. Liczba miejsc ograniczona! Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach!

Czytaj więcej...

Puchar Prezydenta: zadecydowały karne

6 lipca 2020

W piątkowy wieczór meczem o 3. miejsce zakończyły się tegoroczne rozgrywki o Puchar Prezydenta Miasta Knurów w futsalu. W pojedynku o "brąz" Gesanet spotkał się z TKKF Mistral Intermarche, a o końcowym wyniku zadecydowały rzuty karne.

Czytaj więcej...

Kąpielisko Leśne Zacisze gotowe do otwarcia - zobacz filmy

30 czerwca 2020

W dniu jutrzejszym tj. 1 lipca otwarte zostanie Kąpielisko Leśne Zacisze w Knurowie. Zapraszamy do zobaczenia filmu i zdjęć prezentujących graficzne oznakowania zgodne z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa użytkowników i zapraszamy do korzystania. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów