Go to: tresc | menu

Archiwum wiadomości

Stadion Miejski już z zadaszeniem i stanowiskiem spikera

26 maja 2020

Na modernizowanym Stadionie Miejskim w Knurowie zakończyły się kolejne prace. Ukończona została konstrukcja zadaszenia, zamontowane zostały płyty poliwęglanowe oraz kontener spikera. Efekt prac można obejrzeć na zdjęciach poniżej. 

Czytaj więcej...

Nowe zasady funkcjonowania Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych od 20 maja. Hale Sportowe MOSiR czynne od 25 maja.

19 maja 2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, następują zmiany w zasadach funkcjonowania obiektów sportowych MOSiR Knurów. 

Czytaj więcej...

Trwają prace przy modernizacji Stadionu Miejskiego

14 maja 2020

Nabierają tempa prace przy modernizacji Stadionu Miejskiego w Knurowie. Zakończył się m.in. montaż siedzisk na widowni oraz montaż ogrodzenia panelowego wokół boiska treningowego, gdzie zamontowano także bramki i piłkochwyty za bramkami. 

Czytaj więcej...

Zasady funkcjonowania obiektów sportowych MOSiR Knurów od 5 maja

4 maja 2020

Szanowni Państwo, Drodzy klienci W związku z wprowadzonym przez Rząd RP II etapem przywracania aktywności sportowej przedstawiamy godziny otwarcia oraz zasady funkcjonowania obiektów MOSiR Knurów. Od 5 maja przy zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego wynikającego z stosownego rozporządzenia otwarty zostanie Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych. Apelujemy o zapoznanie i bezwzględne stosowanie się do wszystkich wytycznych i zasad, które zostały wprowadzone w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo. Prosimy również o rozsądek i odpowiedzialność, która w trudnym czasie epidemii jest tak ważna.

Czytaj więcej...

Raport z konsultacji społecznych dotyczących zasadności realizacji projektu w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kw na Hali Sportowej przy Alei Lipowej 12A w Knurowie

4 maja 2020

Raport z konsultacji społecznych dotyczących zasadności realizacji projektu w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kw na Hali Sportowej przy Alei Lipowej 12A w Knurowie.

Czytaj więcej...

Ankieta dotycząca instalacji fotowoltaicznej na Hali Sportowej MOSiR Knurów przy Al. Lipowej 12A.

29 kwietnia 2020

W związku z inwestycją dotyczącą dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kw na Hali Sportowej przy Alei Lipowej 12A w Knurowie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji prosi o wzięcie udziału w ankiecie dotyczącej powyższego zadania. Celem ankiety jest poznanie opinii mieszkańców Knurowa na temat zasadności prowadzonej inwestycji.

Czytaj więcej...

Prace konserwacyjne i pielęgnacyjne na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych

28 kwietnia 2020

W okresie zagrożenia epidemicznego i zamknięcia obiektów sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu Rekreacji w Knurowie zostały przeprowadzone prace konserwacyjne i pielęgnacyjne na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów. 

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o zakończeniu postępowania

27 kwietnia 2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Knurowie informuje o upływie terminu składania ofert w prowadzonych postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zapytania ofertowego dotyczących opracowania Programu Funkcjonalno-Użytkowego oraz Analizy Sektorowej dla zadania pod nazwą "Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kw na Hali Sportowej przy Alei Lipowej 12A w Knurowie". Termin składania ofert upłynął w dniu 23.04.2020r. 

Czytaj więcej...

Galeria Mistrzów

24 kwietnia 2020

Przedstawiamy zdjęcia mistrzowskich drużyn, które na przestrzeni 30 lat wygrywały rozgrywki Knurowskiej Ligi Futsalu, wcześniej znane pod nazwą Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, a jeszcze wcześniej nazywane Ligą Szóstek Piłkarskich.

Czytaj więcej...

Hala sportowa MOSiR w Knurowie na okładce czasopisma "Rom-dom"

24 kwietnia 2020

Niezwykle miło jest nam poinformować, że w najnowszym wydaniu Ogólnopolskiego Czasopisma Budowlanego Rom-Dom, poświęconego konkursowi "Modernizacji Roku & Budowy XXI w." Hala Sportowa MOSiR w Knurowie została wyróżniona i znalazła się na okładce tego numeru! Zachęcamy do zapoznania się z elektroniczną wersją czasopisma, którą specjalnie dla Państwa prezentujemy w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów